Autor Subiect: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 19 - 21 august 2016  (Citit de 18692 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline lavinia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 19 - 21 august 2016
« Răspuns #60 : Duminică, 21 August 2016, 21:33 »
Super excursie, super grup! Felicitari organizatorilor. Abia astept sa particip din nou la aceste actiuni, cand imi vor permite timpul si resursele... O seara frumoasa tuturor!

Lavinia

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 19 - 21 august 2016
« Răspuns #61 : Duminică, 21 August 2016, 21:57 »
Buna seara tuturor,
Am atatea de spus ca nici nu stiu cu ce sa incep!
Ma bucur tare mult ca m-am decis sa ma inscriu in Singles Camp,ca m-ati primit si ca am putut participa la aceasta SUPER EXCURSIE!
Asa cum i-am spus si lui Sel,II,SI VA MULTUMESC CA,AM AVUT PARTE DE 3 ZILE SUPER FAINE,CA AM VAZUT ATATEA LOCURI INTERESANTE( locuri in care imi doresc de mai multa vreme sa ajung,dar nu am reusit pentru ca nu m-am putut potrivi cu prietenii mei,familisti,in cea mai mare parte,care au fost deja prin unele din aceste locuri,sau pentru ca,asa cum ati spus si voi,cand esti singles e mai complicat),SI CA AM CUNOSCUT ATATIA OAMENI NOI,OAMENI DE TOATA ISPRAVA,OAMENI VESELI SI HAIOSI,OAMENI DIN TOATE COLTURILE TARII!
MA BUCUR SI CA AM AVUT POSIBILITATEA SA O CUNOSC PE SAMIZA!
SPER CA V-A PLACUT la Castelul Iulia Hasdeu!
Legat de locul unde am servit masa,macar locatia a fost frumoasa,zic eu,daca,restul nu a iesit asa cum trebuia!Poate aceasta intirziere de azi are legatura cu alinierea planetelor,de care ne spunea azi in microbuz,d-na Georgeta?! ;)Poate de asta era asa aerian chelnerul?Asta e pentru el :box:el,cu dedicatie speciala!
SPER ca aproape toti ati ajuns cu bine acasa,chiar si cei mai de departe!VA DORESC SANATATE MULTA,SPOR IN TOATE,SI SA NE AUZIM SI DE CE NU,SA NE VEDEM CU BINE! :D
           CU DRAG,PENTRU TOTI,TOTI,
                                                        Rami

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 19 - 21 august 2016
« Răspuns #62 : Duminică, 21 August 2016, 23:37 »
Draga Rami...castelul Iulia Hasdeu a fost o încântare. ..loca?ia. .de pe marginea lacului superba..în ceea ce prive?te servirea...trebuie s? fim în?eleg?tori. ..avuseser? 2 nun?i sambata. .Î?i mul?umim pentru propunere..ini?iativ? ?i Bine ai venit în SC!
Lidia

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 19 - 21 august 2016
« Răspuns #63 : Duminică, 21 August 2016, 23:39 »
Scuze...pentru diacritice...sper sa intelegi ceea ce am scris
Lidia

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Buna dimineata Codrina!
M? BUCUR MULT DACA  ATI SIMTIT ASA!
SI EU MA BUCUR CA M-AM INSCRIS IN SINGLES CAMP!
SA AI O ZI FRUMOASA!
LA FEL SI TOTI  CEILALTI!
PUPICI
            Rami :)

Offline industrialg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Si eu ma bucur ca am venit in aceasta excursie, a fost foarte frumos, am cunoscut oameni extraordinari, veseli si frumosi. Cu siguranta voi mai participa si la alte actiuni.


Gabriela

Offline TIRCA LAURA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
  • Si Ingerii au demonii lor!
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 19 - 21 august 2016
« Răspuns #66 : Miercuri, 24 August 2016, 22:51 »
O excursie minunata, de care aveam nevoie si care m-a incarcat de energie. Oameni frumosi, veseli, armoniosi si plini de viata. Oameni dornici sa daruiasca, sa traiasca, sa vibreze alaturi de cei din jurul lor. Asa v-am gasit si asa sper sa va regasesc mereu.
Va imbratisez cu drag pe toti si va doresc muuuuuuuuulta fericire si sa ne reintalnim la fel de veseli.

Viata e scurta. Distruge regulile. Iarta usor. Saruta incet. Iubeste sincer. Razi cu pofta.
Si sa nu regreti niciodata ceva ce te-a facut fericit!

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 19 - 21 august 2016
« Răspuns #67 : Duminică, 28 August 2016, 17:54 »
Daca ati participat la aceasta actiune, nu uitati sa postati fotografii la Concursul de Fotografie!
Puteti pune fotografii in topicul dedicat, AICI:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2313.0.html

Daca nu stiti cum sa puneti fotografiile pe forum, cititi AICI:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,540.msg118276.html#msg118276