Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc  (Citit de 56785 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #105 : Vineri, 18 Noiembrie 2016, 15:09 »
Buna. Cu parere de rau trebuie sa va spun ca nu mai pot ajunge la Revelion-Odorhei. Daca se gaseste o fata/domnisoara/doamna doritoare sa mearga, ma poate contacta la 0723 623 593. Pentru acest eveniment am achitat avansul in suma de 300 lei.Mutumesc.
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline Topcian Florica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #106 : Luni, 21 Noiembrie 2016, 16:17 »
Buna ziua,
Am citit mesajul tau si daca mai este valabila oferta, eu sunt interesata sa merg la acest revelion. Multumesc mult!  Pentru detalii, telefonul meu este, 0736704691.

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #107 : Luni, 21 Noiembrie 2016, 16:23 »
Buna. Cu parere de rau trebuie sa va spun ca nu mai pot ajunge la Revelion-Odorhei. Daca se gaseste o fata/domnisoara/doamna doritoare sa mearga, ma poate contacta la 0723 623 593. Pentru acest eveniment am achitat avansul in suma de 300 lei.Mutumesc.

Buna tuturor!

Va multumesc pentru interesul aratat pentru locul meu la Revelionul Odorheiu Secuiesc, dar am dat locul unei alte doamne.

O zi buna tuturor!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline Topcian Florica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #108 : Luni, 21 Noiembrie 2016, 16:35 »
Buna ziua, tuturor!  :blush:
Conform principiului..."cei din urma ca si cei dintai"....pentru ca imi doresc mult, sa particip la revelionul organizat la Odorhei, si nu mai sunt locuri, lansez...o rugaminte/anunt/solicitare....catre  participante: Daca cineva din motive intemeiate sau... numai de ea stiute, este nevoita sa renunte la  participarea la revelionul de la Odorhei, ma poate contacta aici.                     
Va multumesc pentru intelegere!

Offline Silvalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #109 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 07:29 »
Buna dimineata!
Asemenea Floricai, si eu doresc un loc, daca se disponobilizeaza, la revelionul din Odorhei.
O zi frumoasa tuturor!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #110 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 08:13 »
Silvalina si Florica, sper ca n-ati uitat sa activati butonul Notify. Asa veti primi notificari pe email cand cineva posteaza mesaje in acest topic. Este mai sigur sa urmariti voi cine posteaza un anunt de renuntare si sa actionati, decat sa (va) asteptati sa fiti contactate. :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #111 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 08:21 »
Rugamintea mea este sa nu mai afisati numere de telefon pe site. Stiti bine ca este impotriva regulamentului. Nu as fi atras atentia daca ar fi fost cazuri izolate, dar vad ca multi din cei noi, crezand ca asta este practica de a conversa sau a anunta, in loc sa pastreze conversatia aici isi dau numarul de telefon pe site. Si forumul incepe a arata a altceva decat ne dorim noi ca imagine.

Puteti stabili grupajele de transport foarte simplu aici, asa se procedeaza de aproape 8 ani... iar pentru a va informa just in time aveti  butonul de notificare, care va transmite tot ce se scrie pe topicul care va intereseaza.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #112 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 08:49 »
 :offtopic:

Nu stiu daca platforma forumului are optiunea aia de convertire a numerelor de telefon in xxxxx.
Sau o optiune in care sa poata fi lizibile doar pentru membri logati/cu o anumita vechime.

Gigi, cred ca aceasta practica a aparut si din nevoia de contactare directa, mai ales de cand a crescut numarul membrilor, iar tu, fiind plecat in cea mai mare a timpului, plus ca multi din cei noi nici nu ajung sa te cunoasca (cel putin nu din prima) nu mai ai cum sa mediezi prin email punerea in contact a diferitor membri, respectiv transmiterea numerelor de telefon/email.

Nu stiu exact daca din agentie se poate vedea de exemplu cine e in spatele unui nickname. Sau daca exista timpul necesar pentru a asigura aceasta...punere in contact a persoanelor interesate sa ofere/preia un loc sau sa organizeze in vederea deplasarii in comun.  Daca da, atunci poate ar fi bine sa fie explicat (din nou) ca...anuntul se face pe site fara a se da date de contact, dar si cu niste precizari legate de modul concret in care aceste persoane pot s? intre in comunicare directa, daca e cazul, sau sa rezolve o inlocuire bazata pe nickname.

O parere, Gigi, trateaz-o ca atare. Pentru ca, recunosc, pana si mie mi-a aparut intrebarea daca nu asa, atunci cum? Scuze, daca am generat neintelegeri sau te-am pus in situatia sa dai lamuriri suplimentare.  :tomato: :kissing:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Topcian Florica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #113 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 14:07 »
Gigi, scuze nu am vrut sa incalc regulamentul in legatura cu nr. de telefon.
L-am comunicat doar din dorinta si cu speranta ca asa....poate am mai multe sanse sa aflu in timp ....util daca  renunta cineva.....
 Multumesc pentru intelegere! 
Am activat butonul:Notify.... Multumesc!

Offline Alex1971

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #114 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 19:44 »
Din pacate trebuie sa va anunt  ca nu mai pot ajunge la Revelion-Odorhei. Daca se gaseste un domn  sa mearga, ma poate contacta la 0720933766 . Pentru acest eveniment am achitat o parte din suma de 800 lei. Multumesc.

Offline oana0801

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #115 : Miercuri, 30 Noiembrie 2016, 09:23 »
Daca cumva mai renunta cineva. Eu sunt doritoare sa merg la Revelion, va rog sa imi spuneti. Multumesc anticipat

Offline vio74

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #116 : Luni, 05 Decembrie 2016, 12:25 »
buna ziua !din motive obiective independente de vointa mea nu mai pot ajunge in minivacanta de revelion la odorheiul secuiesc...asa ca  vand loc 1 loc femeie...ptr detalii si alte informatii va rog sa ma abordati in privat pe mail andoniuvio@yahoo.co.uk.o zi frumoasa in suflet.cu deosebita pretuire

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #117 : Luni, 05 Decembrie 2016, 18:58 »
Vine cineva cu masina la Odorhei prin Sighisoara (in 30.12.16) ? Eu ajung cu trenul la 07:00 in Sighisoara si am alt tren spre Odorhei de-abia la 12:00   :(  . Daca vine cineva, daca are loc in masina, daca vrea sa ma ia, m-as bucura    :) ... daca nu ... ma plimb prin Sighisoara   :)

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #118 : Luni, 05 Decembrie 2016, 22:28 »
Am intrat pe ultima turnanta asa ca e cazul sa trecem la lucruri concrete :). Cine pleaca din Bucuresti? Ne adunam suficienti cat sa 'ocupam' un  microbus? Sau daca nu reusim sa ne adunam suficienti, cine intentioneaza sa plece cu masina? Suntem doua persoane care v-ar putea tine companie si v-ar face drumul mai placut :help:  :flori:

Offline oana0801

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #119 : Marți, 06 Decembrie 2016, 07:17 »
Buna,
Si eu tot din Bucuresti, daca nu reusim cu microbuz, macar cu trenul.....Nu exista si microbuz de 9 locuri  ;D