Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc  (Citit de 56880 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline lavinia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #180 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 07:03 »
Extraordinar a fost totul. Gazdele, hotelul, spa ul, mancarea, distractia,plimbarea cu trasura, focul de tabara, artificiile, tombola,oamenii minunati. Recomand cu toata increderea si dragostea, SINGLES CAMP.

Lavinia/Oana- Bucuresti

Offline Mariana Dinescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
  • Mariana
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #181 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 08:28 »
Buna dimineata Single Camp!
Traiesc inca nostalgia zilelor si noptilor minunate petrecute la Odorhei. Mi-am facut prieteni noi, am cunoscut oameni speciali...ceea ce ma face sunt fiu fericita ca am intrat in Single Camp.
Totul a fost supeeer! Locatia...programul...voi cei din Single Camp.
Multumesc Gigi si Samiza ptr efortul vostru de a ne simti noi minunat!
Abia astept urmatoare actiune!
Va doresc tuturor un am bun...sa vi se indeplineasca toate dorintele si sa aveti parte numai de momente ca cele de la Odorhei!


Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #182 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 10:24 »
Buna dimineata OAMENI MINUNATI :flori:
Asa cum am scris acum cateva zile,cand Gigi a postat pozele cu locatia,am scris ca totul pare ca-n povesti,si ca, ma bucur sa fac parte din aceasta poveste!
PENTRU MINE CHIAR A FOST O POVESTE *|*
Asa cum au spus si Oana si Mariana,TOTUL A FOST MINUNAT,OAMENII,LOCATIA,GAZDELE,VARIANTELE DE RASFAT,MOMENTELE PETRECUTE,TRAITE IMPREUNA,TOTUL,TOTUL!!! :smitten:
Poate,in ziua de azi,cuvantul multumesc si-a mai pierdut din valoare,sau poate e o impresie gresita?!
Si totusi,EU, VA MULTUMESC MULT SAMIZA SI GIGI,GABRIELA,TATIANA,SI TUTUROR CELOR,CARE AU MUNCIT CA NOI SA PUTEM TRAI ACESTE ZILE SI NOPTI :dance: :yeah: :giggle:MINUNATE!!! :bow:
ITI MULTUMESC MULT SI TIE,OM BUUUN,CA NE-AI AJUTAT,SI AM AJUNS CU BINE ACASA!ITI SI VA DORESC DIN TOT SUFLETUL,CA TU SI SUFLETUL TAU PERECHE SA RAMANETI MEREU ASA!Asa cum spuneam ieri,"VIATA BATE FILMUL",si,VOI,ATI CONFIRMAT ASTA! :applause:
Din nou,ca la fiecare intalnire cu voi,am reusit sa-mi revad PRIETENI DRAGI,si,SA-MI FAC SI ALTII,DIN TOATA TARA!Stand de vorba cu voi,mi-am confirmat ca,fiecare dintre noi,are in spate o poveste,cu bune,cu rele,cu de toate!
DIN TOT SUFLETUL VA DORESC TUTUROR,CUNOSCUTI,SAU NECUNOSCUTI,TOATA FAMILIA SINGLES CAMP,SC ;),cum spuneau fetele ieri,SA FITI SANATOSI SI ANUL ASTA NOU, SA VA UMPLE SUFLETUL SI VIATA NUMAI DE LUCRURI BUNE,OBLIGATORIU EXCURSII SINGLES CAMP :thumbup:,SI TOT CE VA DORITI,ALATURI DE CEI DRAGI!
VA PUP CU DRAG PE TOTI,Rami :flori:

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #183 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 11:58 »
As fi spus si eu "buna dimineata" dar e deja aproape de pranz   ;D -  asa ca salutare voua, tuturor celor alaturi de care am petrecut revelionul.  :bow:
Am revenit acasa (multumesc Bruno  :) ) si incerc sa reintru in programul normal. E mai greu asa la inceput de an mai ales ca inca mai sunt cu gandul la atmosfera de la Odorhei  :thumbup:, la dans  :dance:, la ciubarele cu "saramura"  :giggle:, la plimbarea cu trasura pe starzile Odorheiului si pe potecile pline de zapada ( frumoase locuri !!) si la artificiile si distractia din noaptea de revelion. Toate au fost momente de neuitat pe care le-am petrecut alaturi de voi.
Va doresc sa aveti un an plin de astfel de momente minunate, sa fiti fericiti si norocosi! Si binenteles, sa ne revedem cu bine!  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #184 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 15:49 »
Am transmis, tuturor celor care ati trecut Revelionul la Odorheiul Secuiesc impreuna cu noi, 2 mesaje Email, de pe adresa sibiel.eu. Contin link-uri de download al fotografiilor si filmuletelor facute de mine. Sunt disponibile pt descarcare 7 zile, pe wetransfer. 

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #185 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 21:00 »
Am primit pozele si filmuletele !! Sunt splendide    :applause:  .... si in acest fel am reusit sa prelungesc euforia zilelor petrecute impreuna cu voi. Am inceput noul an cu optimism, voiosie, incredere, zambete ..... muzica, relaxare   :dance:    *|*  .... toate, datorita voua, multumesc.   :love:   :smitten:
Multumesc pentru poze Gigi !!  :kissing:
Va doresc tuturor un an nou fericit !!   :thumbup: 

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #186 : Miercuri, 04 Ianuarie 2017, 12:12 »
Asa cum spune Tania a fost, din nou, un superb inceput de an, impreuna cu oameni faini si pusi pe distractie, cu dans si voie buna. Desi mi-a fost putin teama de drumul pana la Odorhei in conditii de iarna, am avut noroc si anul acesta de drum curat,inghetat, fara zapada. Plimbarea cu atelajul afara din oras intr-nu peisaj superb de iarna, baile in ciubere cu apa calda, sarata, au fost noutati pentru mine si au completat partea, pe care o stiam, de party. Multumiri organizatorilor si gazdelor, dar si grupului de petrecareti  :thumbup:, pentru atmosfera si voie buna.
Timpul s-a scurs foarte repede, si deja ma gandesc si pregatesc de carnaval *|* :dance:.

Offline Nora SR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #187 : Miercuri, 04 Ianuarie 2017, 20:39 »
Un Revelion de pomina, cu trei zile pline de ingredientele necesare bunei dispozitii. Gazde ospitaliere, participanti cu chef de distractie si in special organizatorii nostri dragi, Samiza si Gigi care, ca intotdeauna, au pus enorm de mult suflet, energie si placere pentru ca un nou numar de membri Singlescamp sa ramana cu amintiri de neuitat. Va multumesc din suflet, pentru tot ce faceti posibil, pentru reusita garantata pe care o insuflati mereu evenimentelor! La multi ani formidabili mai departe,  dragii nostri!

Offline totoescua

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 124
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #188 : Miercuri, 04 Ianuarie 2017, 22:23 »
Foarte inspirata a fost alegerea locatiei , am petrecut trei zile minunate , am uitat de toti si de toate , SPA
-ul excelent , nu am ratat nici o sauna , bai , cibere . Plimbarea cu ?areta , artificiile , focul de tabara au completat programul de zbantuiala care s-a întins pana spre dimineata . A fost din nou un Revelion foarte reusit pe care l-am petrecut al?turi de prieteni din SC si de alti oameni frumosi pe care i-am întalnit pentru prima data . Multumesc organizatorilor si sa o tina tot a?a !

Offline betty

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #189 : Joi, 05 Ianuarie 2017, 10:32 »
Multumesc pentru poze, Gigi! Si pentru zilele minunate pe care le-ati organizat pentru noi :worthy: Va doresc  tuturor un an excelent, cu sanatate, plin de realizari si cu multe bucurii! Si sa ne revedem cu bine la actiunea urmatoare  a SC.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #190 : Vineri, 06 Ianuarie 2017, 19:19 »
Multumim Gigi ca ia comandat si vreme buna (ca deobicei). In toate actiunile in care mergi tu, este vremea potrivita  ;)   :) .
Daca trebuia sa mergem astazi la Odorheiu Secuiesc sau sa venim de acolo, nu am fi putut nici cu trenul, nici cu masina. Drumurile sunt inzapezite    :-\

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #191 : Vineri, 06 Ianuarie 2017, 19:23 »
Am vazut si eu ce e in tara...Nu-mi vine sa cred cum am trecut pe langa potopul de nea...Noroc, chiar noroc!

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #192 : Vineri, 06 Ianuarie 2017, 22:24 »
Buna seara tuturor!
Desi eu am fost doar la 3 excursii SC, deocamdata, SPER;),O CRED PE TANIA, CA EA ARE VECHIME IN SC,daca pot spune asa ,ASA CA ,MULTUMIM GIGI PENTRU VREMEA COMANDATA! :bow:
S-apoi,pot confirma si eu, ca e adevarat ce spune Tania! Doua din cele 3 excursii in care am fost,le-am petrecut alaturi de Gigi si Samiza,siii,VREMEA A FOST SUPER! :dance:
Si, sa zicem ca ne prindea vremea asta la Odorhei,si ramaneam inzapeziti,eram inzapeziti,dar,INTR-O COMPANIE SUPER,SI PETRECEREA CONTINUA PANA LA PRIMAVARA,NU?! :worthy:
VISE! Dar,cred ca e frumos sa mai putem visa,nu?!
Gigi, MULTUMESC MULT,pentru poze! SUNT AMINTIRI SUPER! :D
M-am tot uitat la ele si m-am intrebat cand ai avut timp sa faci atat de  multe! Cred ca fiecare dintre noi s-a regasit de multe,multe ori,ceea ce a fost tare fain! Cred ca mai clipeai si mai faceai o poza,asa-i?! ;) :D
SPER SI VA DORESC, ca,potopul de zapada ce a venit peste toata tara, sa va fi prins acasa la caldurica,sau,daca nu,macar intr-o companie SUPER!
VA PUP CU DRAG PE TOTI,NOAPTE BUNA,Rami :)

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #193 : Vineri, 06 Ianuarie 2017, 22:53 »
Si,apropo de amintiri, fix acum o saptamana,la ora asta petrecerea era in toi! Si era doar incalzirea, ca au mai urmat doua petreceri si mai si,nu?!
Amintiri, amintiri...
Noapte buna tuturor si vise placute!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #194 : Sâmbătă, 07 Ianuarie 2017, 20:10 »
Rami, a fost intradevar un super revelion !!! Ma uitam pe fotografiile pe care le-am primit de la Gigi si ma gandeam ce veselie a fost si ce bine ne-am distrat.  :dance:
Aaa cum spui tu, acestea sunt momente de care ne amintim cu drag.
Si, iti spun un secret - mai avem nici 12 luni si vine urmatorul revelion !!   ;D