Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc  (Citit de 56631 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Delca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #30 : Marți, 06 Septembrie 2016, 11:41 »
Am achitat avansul pe 5 Septembrie. Am trimis scanat pe email. Nu am primit confirmarea. Sunt probleme?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #31 : Marți, 06 Septembrie 2016, 12:17 »
nu, nu sunt. de obicei nu se  trimit confirmari. Pot sa vorbi pentru mine: eu, de cate ori am achitat, fara confirmare, n-au fost probleme. :strong:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #32 : Marți, 06 Septembrie 2016, 13:51 »
Delca, pt a confirma manual cca 5.000 de incasari pe an ar fi nevoie de cineva care sa munceasca doar asta. De aceea am implementat soft-ul de rezervare, sa faca acest lucru automat. Pt a primi Email-ul automat de confirnare a platii nu este insa suficienta transmiterea Email a documentului cu care s-a efecruat plata, ci de incasarea efectiva. Doar in momentul in care banii intra in cont se poate face operarea in soft. Si pt ca volumul de lucru e f.mare operarea nu se face zilnic ci la cateva zile, in pachet. Exista deci o diferenta intre efectuarea platii si confirmarea incasarii. Este logic...

Offline Delca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #33 : Joi, 08 Septembrie 2016, 15:01 »
Logic pentru dumneavoastra deoarece cunoasteti sistemul. Multumesc pentru lamuriri. O zi frumoasa!

Offline Claudita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #34 : Joi, 08 Septembrie 2016, 15:20 »
Buna  ,

Sunt noua si incerc sa inteleg sistemul.

Daca mergi la banca si depui banii in contul agentiei , banii intra instantaneu , numai cu OP dureaza de azi pe maine

Nu am inteles de ce intarzie confirmarea .
Gigi ia in calcul ca sistemul poate fii inbunatatit pe viitor

Offline Claudita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #35 : Joi, 08 Septembrie 2016, 15:23 »
Am inteles , operarea se face la cateva zile 

Offline Reka

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #36 : Sâmbătă, 10 Septembrie 2016, 18:14 »
Buna seara,am platit avansul, asa ca ne intalnim la Odorhei *|*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #37 : Sâmbătă, 10 Septembrie 2016, 18:43 »
Claudita imi pare rau,  tocmai pt ca esti noua si nu ai inca nici o contrubutie la Singles Camp era bine sa te abtii in a "impune" recomandari. Am explicat de zeci de ori, cu rabdare si pe forum si pe Email si telefonic ca ceea ce oferim este maxim pt puterile noastre. Nu mai avem de unde....Mare parte din munca este voluntariat, din placere si cu bucuria de a oferi. Crede-ma este mult mai mult decat ceea ce se plateste.
Cei care nu inteleg asta imi pare rau, au alte alegeri, alte agentii/cluburi/grupuri, nu au motiv sa stea pe margine si sa strige ca la fotbal. Nu mai accept in grup persoane cu profilul "nemultumit" pentru ca stiu ca o sa creeze disconfort celor din jur iar pe mine ma golesc de energie si imi iau din atentia atat de necesara grupului . Si chiar e pacat de grupul care s-a format, de munca, de rabdarea noastra sa primim persoane pe care le intuim ca fiind comentatori de profesie. Maine ajung acasa si tot atunci am sa-i comunic Samizei ca nu mai faci parte din Singles Camp deci nu mai poti participa la actiunile noastre. Trimite te rog pe adresa office@singlescamp.ro contul si numele in care sa se faca returul avansului pe care inteleg ca l-ai achitat.
Delca, ti-am citit "ingrijorarile" in 2 locuri pe forum. Pe topicul acesta ti-am raspuns cu detalii, in partea cealalta n-a mai fost cazul era o repetare a explicatiilor. Pt lucruri ce tin de rezervarea efectiva adresarea se face catre agentie.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #38 : Luni, 12 Septembrie 2016, 12:30 »
Am achitat avansul.  Anul acesta pasesc in noul an,  impreuna cu voi la Odorheiul Secuiesc.  :yeah:

Offline AFREM NICOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #39 : Miercuri, 14 Septembrie 2016, 17:14 »
Buna ziua ! si eu am achitat avansul ,din data de 3 septembrie ,dar am plecat in concediu si nu am putut intra aici. Sunt noua in grup si mai dureaza pana ce o sa ma obisnuiesc  :)
NICOLL

Offline AFREM NICOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #40 : Miercuri, 14 Septembrie 2016, 17:19 »
Eu plec din Brasov...daca mai sunt persoane :)
NICOLL

Offline oana onesti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #41 : Miercuri, 14 Septembrie 2016, 19:53 »
Buna seara! Eu plec din Bacau! Daca cineva mai vine din judet....sa nu mergem singure atata drum!!!! :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #42 : Miercuri, 14 Septembrie 2016, 19:59 »
 :oops: Am discutat acum cu Samiza. Mi-a spus ca la fete au ramas doar 5 locuri. S-a facut mentiunea si pe site.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #43 : Sâmbătă, 17 Septembrie 2016, 13:16 »
Nu mai sunt locuri disponibile la femei.
Au mai ramas  10 locuri pentru barbati.

Cei ce s-au inscris la acest Revelion si nu au platit avansul se pot orienta spre Revelionul organizat la Govora .
Cine va opta pt aceasta noua varianta trebuie sa faca din nou inscrierea pe site la aceasta actiune.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #44 : Joi, 22 Septembrie 2016, 15:11 »
Mai sunt 8 locuri disponibile pentru barbati.