Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc  (Citit de 56642 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #120 : Marți, 06 Decembrie 2016, 18:39 »
Am cunoscut-o pe dna Tania55,la Sarbatoarea Toamnei.Este o doamna foarte amabila, cumsecade,face eforturi mari ca sa poata participa la multe din activitatile SC.Vine din zona Timisoarei si incearca sa ajunga cu orice mijloc de transport la locatiile SC.Sunteti de admirat doamna pentru orele petrecute prin trenuri,gari,autogari si pentru tot efortul pe care l faceti, a ti merita un premiu.Daca nu as locui exact in partea opusa a tarii(Galati),cu toate ca nu particip la acest revelion,pentru tot efortul pe care l depuneti,v as duce eu cu masina la destinatie.Va urez sa gasiti o masina,sa petreceti frumos,sa fiti sanatoasa si sa aveti un an bun.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #121 : Miercuri, 07 Decembrie 2016, 14:11 »
Conform "Conditiilor de renuntare" http://www.singlescamp.ro/conditii-de-renuntare-la-o-actiune/ nu se accepta renuntari/anulari.

Agentia are la randul ei un contract incheiat cu hotelul, am comunicat deja numarul de participanti si am achitat serviciile pachet aferente.

In cazul in care nu mai puteti participa, este necesar sa gasiti un inlocuitor, membru Singles Camp, care sa corespunda criteriilor de participare la excursii.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #122 : Miercuri, 07 Decembrie 2016, 18:39 »
Si eu vin din Bucuresti. Ar fi bine sa ne organizam transportul - fie prin grupaje pe masini, fie prin microbuz -  pentru ca trenul nu mi s-a parut a fi o optiune avand in vedere ca eu nu am gasit curse directe Odorhei -Bucuresti si retur, iar diferenta de timp intre trenuri este destul de mare.
Asa ca daca are cineva vreun loc liber merg si eu. Sunt o persoana foarte agreabila pe drum - scuip seminte pe  covorase  :whistle:, injur adesea  :box:, dau volumul la maxim :uglystupid2:, si tot asa  oO .....

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #123 : Joi, 08 Decembrie 2016, 09:18 »
Nu mai sunt persoane care pleaca din Bucuresti sau toata lumea este ocupata (cu masina ocupata :giggle:)?

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #124 : Vineri, 09 Decembrie 2016, 23:31 »
Almi_Gabi, zic sa mai asteptam un pic sa vedem daca lumea se mai activeaza pe masura ce ne apropiem de eveniment. Recunosc ca nici mie nu-mi surade ideea unui drum cu trenul. Sunt convinsa ca o sa gasim noi o alta varianta.   :laugh:

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #125 : Sâmbătă, 10 Decembrie 2016, 00:51 »
Multumesc mult Costinjb ... sa stii ca avem o poza foarte faina cu tine, de la Sarbatoarea toamnei, ar trebui sa gasesc o modalitate sa ti-o trimit.
Timpul petrecut in tren si prin gari sa stii ca tine de aventura pana la urma urmei   ;)   :)

Offline Dinu Daniela Simona

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #126 : Sâmbătă, 10 Decembrie 2016, 07:53 »
Sunt interesata de transportul la Revelionul de la  Odorheiu-Secuiesc ,locuind la Campina,Prahova.Daca se organizeaza transportul,platesc un loc.

Offline Dinu Daniela Simona

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #127 : Sâmbătă, 10 Decembrie 2016, 08:09 »
As fi interesata sa merg cu dvs daca mai aveti ,un loc liber,in masina .Eu sunt cea care v-a apelat pe telefonul dat,fara a primi insa raspuns.

Offline cata101

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #128 : Duminică, 11 Decembrie 2016, 20:36 »
Ma deplaseze cu masina personala la Revelion Odorheiul Secuiesc in data de 30.12.2016 dimineata din Botosani prin pasul Neamt-Lacul Rosu sau Bacau -Oituz in functie de starea vremii si alti posibili parteneri de calatorie. Email cu numar de telefon la meganet1@yahoo.com pentru cine doreste sa mi se alature. *|*

Offline stan ana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #129 : Vineri, 16 Decembrie 2016, 23:54 »
Pentru cine vrea sa plece din Sibiu sau de pe traseul Sibiu Odorhei sunt dispusa de asociere. Emailul meu e anamaria.sibiu@yahoo.com .

Offline stan ana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #130 : Sâmbătă, 17 Decembrie 2016, 09:32 »
Simo din Arad,tinem legatura!

Offline Virginia Oprea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #131 : Sâmbătă, 17 Decembrie 2016, 10:32 »
Buna dimineata :)
Numele meu este Virginia, vin din Bucuresti si m-am inscris pentru revelion la Govora.
As indrazni o intrebare: cam care e media de varsta a participantilor? :flori:
Le mul?umesc celor care îmi vor dezlega aceasta 'enigm? ' :bow:

Va doresc un weekend minunat

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #132 : Sâmbătă, 17 Decembrie 2016, 11:08 »
Virginia Oprea,

dupa parerea mea, varsta medie este intre 35 - 55 de ani. Asta inseamna ca sunt si membrii trecuti de 25 de ani (mai rar sub) dar si membrii trecuti de 60 de ani (mai rar peste 70).
Daca te-ai inscris pt revelionul de la Govora, ideal e sa postezi pe topicul revelionului de Govora. Acolo vei gasi si detaliile legate de revelion.

Offline Virginia Oprea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #133 : Sâmbătă, 17 Decembrie 2016, 12:15 »
Ai mare dreptate, am postat gre?it  :blush:
Vroiam sa postez la revelionul de la Govora  dar cred c? m-am gr?bit.
Multumesc mult pentru r?spuns.
Numai bine

Offline Dinu Daniela Simona

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp. Odorheiul Secuiesc
« Răspuns #134 : Sâmbătă, 17 Decembrie 2016, 22:06 »
Am inteles ca mai merge cineva la Revelionul de la Odorhei din Campina.Poate vorbim! :applause: