Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora  (Citit de 50831 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #165 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 17:13 »

Salutare tuturor, pentru mine a fost prima actiune la care am participat cu SC. Cu toate ca aveam unele incertitudini si o multime de intrebari fara raspuns, vreu sa va spun ca nu regret nici o clipa decizia de a ma alatura acestei minunate comunitati cu oameni extraordinari. M-am simtit extraordinar si m-am distrat de milioane. Sincer nu credeam ca voi cunoaste atatea persoane open-mind puse pe distractie si voie buna. Felicitari organizatorilor pentru idee!
Multumesc pe aceasta cale si D-lui Gigi si D-nei Samiza pentru intelegerea de care au dat dovada!
Eu cu siguranta voi reveni si la alte excursii si evenimente cu aceasta comunitate de oameni extraordinari!
In final vreau sa va urez la toti un sincer La multi ani! Multa sanatate, un an plin de impliniri pe toate planurile si Sa Fiti Fericiti!
HipHip Ura pentru SingleCamp si la cat mai multe evenimente !
👍👍👍👍👍

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #166 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 17:25 »
PS: Va rog pe cei care au participat la aceasta actiune si au reusit sa faca ceva poze sa-mi trimite-ti si mie sau sa le postati , pentru ca eu am fost asa de ocupat cu distractia ca am uitat si nu am apucat sa fac decat vreo 4 fotografii  :dance: :thumbup: :yeah: .
Multumesc

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #167 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 19:38 »
CatalinB

Pozele pe care le-am facut eu (Toni), o sa ti le trimita Lidia pe e-mail. Poze postate pe forum, (mai ales cu chipul participantilor) nu prea o sa fie, interzice regulamentul. Dar in privat, pe e-mail, o sa primesti destule, cat sa ai idee cam cum ai petrecut revelionul.

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #168 : Miercuri, 04 Ianuarie 2017, 08:49 »
Multumesc Toni.

Offline Elart

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #169 : Miercuri, 04 Ianuarie 2017, 11:02 »
Pentru mine a fost cel mai frumos Revelion de pana acum. Multumesc, Singlescamp!!!!
Ela

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #170 : Miercuri, 04 Ianuarie 2017, 18:57 »
BUNA SEARA SI LA MULTI ANI LA TOTI MEMBRII SC.Iata ca am inceput nu nou an dar de data asta,cel putin din partea mea.mult mai optimist si mai vesel si plin de sperante.Sa speram ca asa o sa fie pentru toti.
anca bv

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #171 : Miercuri, 04 Ianuarie 2017, 19:01 »
in privinta revelionului.au fost 4 zile minunate care au trecut prea repede.Imi vor ramane in suflet mereu.Multumesc inca o data SC.O seara placuta
anca bv

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #172 : Vineri, 06 Ianuarie 2017, 10:10 »
industrialg, frumoase poze! Sper sa urmeze si altii exemplul tau si a celorlalti care au postat ceva impresii. 
Sa va fie de bine petrecerea si sa pastrati starea si energia cat mai mult! Pana la Revelionul urmator daca se poate, cum spunea almi_gabi pe undeva pe forum.  ::)(de fapt la impresiile de la celalalt Revelion)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline LauraS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #173 : Vineri, 06 Ianuarie 2017, 13:33 »
La multi ani!

Cu nostalgia minunatei vacante petrecute la Govora, postez cateva fotografii de la "locul faptei".

Sa aveti un an memorabil!
Laura

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #174 : Marți, 10 Ianuarie 2017, 16:17 »
Intr-adevar, foarte frumoasa excursia . Eu nu am facut poze, dar rog sa se consemneze pentru posteritate , ca aceasta petrecere de revelion cu Singles Camp ar trebui sa fie actiune obligatorie !!
M-am distrat maxim !
Sa ne vedem cu bine peste 361 de zile ...

Daaa... A fost foarte fain. Pentru mine a fost prima excursie si m-am simtit super.
Se vorbea de niste poze pe care sa le primim pe mail... stie cineva ceva ?!

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #175 : Marți, 10 Ianuarie 2017, 16:26 »
Am trimis astazi un mail cu un link catre google photo unde puteti vizualiza si salva fotografiile.
Daca nu l-ati primit imi puteti retransmite adresa de email pe lidiamandache5@gmail.com

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #176 : Marți, 10 Ianuarie 2017, 16:38 »
Am primit.

Multumesc mult!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #177 : Miercuri, 11 Ianuarie 2017, 09:03 »
Stiti ca puteti participa si la Concursul de fotografie, nu?  :whistle:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2387.msg123513.html#new
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.