Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora  (Citit de 50957 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ancab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #30 : Miercuri, 09 Noiembrie 2016, 23:06 »
Buna Marc,

Nu suntem prieteni pe FB dar.... iti voi trimite o cerere de prietenie si vom comunica!
Multumesc!

O seara buna si o zi frumoasa maine!

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #31 : Joi, 10 Noiembrie 2016, 09:53 »
Multumesc,o zi la fel de frumoasa!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #32 : Joi, 10 Noiembrie 2016, 13:01 »
Silvia C si Marc v-am transmis fiecaruia cate un Email in legatura cu participarea la Revelionul de la Govora. Va rog cititi-l si transmiteti in agentie ceea ce v-am scris in mesaj.

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #33 : Joi, 10 Noiembrie 2016, 13:52 »
URAT,FOARTE URAT,dle...CHESTOR!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #34 : Joi, 10 Noiembrie 2016, 14:10 »
Ti-am raspuns si pe Email, vad ca trebuie sa o fac si aici MARC: tu si Silvia formati un cuplu. Vad ca nici nu mai conteaza ca asta s-a intamplat datorita Singles Camp - din moment ce remarc modul in care te adresezi. Nu sunteti o pereche formata de putin timp, pentru ca ti-am explicat, se mai fac exceptii pentru situatia in care perechea este la inceput. Voi sunteti impreuna de mai bine de un an si daca anul trecut am permis sa veniti in pereche, sa stiiti ca mi-am luat portia de observatii. Lumea va percepe deja ca un cuplu, atunci ce asteptati de la mine, vroiati sa-mi pun mainle pe fata si sa zic "nu stiu, nu vad"?

Nu inteleg supararea, pentru ca stiati de regulile de aici, nu sunteti noi. Stiti de asemenea ca tin la principiile acestui concept si nu vreau sa las nici o interpretare. S-au format zeci de perechi aici, sau poate sute, nu le stiu eu pe toate, dar NIMENI nu a mai avut pretentia sa fie lasat sa participe dupa ce se stia ca are un cuplu.

Si nici nu s-a suparat asa... ???

Offline gabriela.gheorghe

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #35 : Vineri, 11 Noiembrie 2016, 09:41 »
Buna ziua!
As dori sa stiu cati inscrisi sunt pana acum la Govora si daca se mai pot face rezervari, multumesc!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #36 : Vineri, 11 Noiembrie 2016, 09:43 »
Se mai pot face inscrieri, asta stiu din agentie. Locurile cel putin la femei am inteles de la Samiza ca sunt pe ultima suta.

Offline RalucaDh

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #37 : Sâmbătă, 12 Noiembrie 2016, 10:43 »
Buna dimineata,

Ma numesc Raluca, sunt membru nou in Singles Camp si m-am inscris pentru Revelionul de la Govora; primul eveniment la care particip avand in vedere ca m-am alaturat comunitatii abia saptamana aceasta :)

In alta ordine de idei, voiam sa mentionez ca voi ajunge la Govora cu masina mea si as avea astfel posibilitatea sa mai iau o persoana. Locuiesc in Bucuresti. Daca este cineva interesat ma poate anunta.

Un week-end frumos tuturor !

Offline nicole55p

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #38 : Sâmbătă, 12 Noiembrie 2016, 15:40 »
Buna,
M-am inscris si eu la revelionul de la Govora, zilele acestea m-am inscris in acest grup. Am citit pe forum care sunt regulile, dar totusi as vrea sa intreb si aici inca o data care este procedura in cazul noilor veniti. O sa achit avansul sapt viitoare si as vrea sa fiu sigura ca am inteles bine toate regulile inainte sa acht. Va multumesc.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #39 : Sâmbătă, 12 Noiembrie 2016, 16:09 »
Nicol, regula principala aici este ca pot participa doar SINGLE. Apoi foarte important este profilul: aici in grup sunt o multime de oameni de foarte buna calitate, de bun simt si care vor sa se se simta bine, sa se distreze intr-un cadru compatibil lor. Sa nu se intalneasca cu persoane conflictuale care au mereu de comentat, de aratat, de demonstrat. Care armonizeaza usor, sunt comunicative. Asta cerem noi.

Offline nicole55p

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #40 : Sâmbătă, 12 Noiembrie 2016, 21:15 »
Buna,
Daca acestea sunt toate regulile, atunci este perfect, dupa regulile acestea ma ghidez si eu. :)
Astept cu interes evenimentul acesta, sunt sigura ca atmosfera este foarte faina!
Multumesc,

Offline martina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #41 : Duminică, 13 Noiembrie 2016, 11:43 »
Buna ziua

Si eu, Martina Ionescu, pot sa spun ca sunt relativ noua pe aici. Am mai participat doar la Revelionul de la Tg. Mures din 2016, unde m-am simtit foarte bine. Am citit mesajul tau RalucaDh si daca mai ai un loc liber in masina - si eu sunt din Bucuresti - te rog sa ma contactezi  sa stabilim detaliile - 0720 883 686 este numarul meu. Multumesc anticipat si abia astept sa ne cunoastem si sa petrecem impreuna seara dintre ani. Va doresc numai bine tuturor.

Offline RalucaDh

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #42 : Duminică, 13 Noiembrie 2016, 12:35 »
Buna Martina,

Mi-ar face placere sa ne cunoastem si sa calatorim impreuna :) Te voi contacta pentru a stabili restul detaliilor. Toate cele bune !

Offline adelaf

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #43 : Luni, 14 Noiembrie 2016, 11:55 »
Buna Raluca

Tocmai ce m-am inscris si eu la Revelionul de la Govora si am vazut ca tu pleci din Bucuresti cu masina.Daca mai ai un loc in masina si pentru mine, mi-ar face placere sa calatoresc cu voi.
Multumesc
Adela

Offline RalucaDh

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #44 : Marți, 15 Noiembrie 2016, 10:26 »
Buna Adela,

Cu mare drag as lua mai mult de o persoana daca modelul masinii, in special in conditii de iarna, mi-ar permite. Imi pare rau ca nu putem merge impreuna dar astept sa ne cunoastem la destinatie :) Toate cele bune si o saptamana frumoasa !