Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora  (Citit de 50841 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline delia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #75 : Marți, 06 Decembrie 2016, 13:04 »
Multumesc pt raspuns si pt lamuriri. Asa este sunt noua si ma bucur ca v-am gasit! M-am precipitat putin pt ca m-am inscris pe ultima suta de metri si mi-ar fi parut rau sa nu pot participa. O zi frumoasa!

Offline gabriela.gheorghe

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #76 : Miercuri, 07 Decembrie 2016, 10:49 »

Pentru Laurentiu P.
 Eu voi pleca din Pitesti si voi ramane la intoarcere tot in Pitesti, asa ca pot ocupa unul din locurile libere...da-mi te rog raspuns, daca pot merge cu tine si ne auzim. Mersi!

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #77 : Miercuri, 07 Decembrie 2016, 14:09 »
Conform "Conditiilor de renuntare" http://www.singlescamp.ro/conditii-de-renuntare-la-o-actiune/ nu se accepta renuntari/anulari.

Agentia are la randul ei un contract incheiat cu hotelul, am comunicat deja numarul de participanti si am achitat serviciile de cazare.

In cazul in care nu mai puteti participa, este necesar sa gasiti un inlocuitor, membru Singles Camp, care sa corespunda criteriilor de participare la excursii.

Offline Laurentiu P.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #78 : Miercuri, 07 Decembrie 2016, 16:02 »
hello ! pentru gabriela.gheorghe - da , poti sa mergi cu noi din Pitesti . stabilim la telefon cum ne sincronizam ... in principiu pe la 12:30 - 13:00 vom fi in Pitesti  .

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #79 : Miercuri, 07 Decembrie 2016, 17:03 »
Pentru Laurentiu P.
 Eu voi pleca din Pitesti si voi ramane la intoarcere tot in Pitesti, asa ca pot ocupa unul din locurile libere...da-mi te rog raspuns, daca pot merge cu tine si ne auzim. Mersi!
Buna Gabriela, ramasese sa iti dau un raspuns dupa 1 Decembrie (de fapt trebuia sa spun dupa vacanta 1-4 Decembrie) si ma pregateam sa scriu ca voi pleca si ma voi intoarce in Pitesti, dar am vazut discutia cu Laurentiu P. si as vrea sa stiu daca ramane asa.

Offline carmen cristescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #80 : Joi, 08 Decembrie 2016, 19:15 »
Buna,
Sunt din Bucuresti si merg cu masina la Govora. Am locuri libere si cine doreste sa mergem impreuna ma poate suna la 0722929249.
Seara frumoasa! :)

Offline cam

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #81 : Joi, 08 Decembrie 2016, 21:33 »
Buna seara! Din pacate nu mai pot participa la petrecerea de revelion. Daca o doamna este interesata, ma poate contacta la tel 0724319116.

Offline sebibutu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Buna ziua,
« Răspuns #82 : Vineri, 09 Decembrie 2016, 10:54 »
Buna ziua,

M-am inscris si eu cu brio la revelionul de la Govora. Eu voi pleca din Buzau, si as dori sa ma inscriu si eu la transport intr-o masina disponibila. Din ce am inteles, cea mai apropiata masina apartine lui "mirelam" si va pleca din Ploiesti. Pot fi contactat pentru detalii la 0767.324.075

Un simplu buzoian,
Sebastian

Offline adelaf

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #83 : Vineri, 09 Decembrie 2016, 12:35 »
Buna Carmen

Si eu plec din Bucuresti.Daca mai ai loc in masina, ma poti lua si pe mine te rog?

multumesc
Adela

Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #84 : Sâmbătă, 10 Decembrie 2016, 00:14 »
Buna Sebastian,

Madalina se oferise sa ne ajute cu transportul din Ploiesti la revelionul de la Govora. Daca nu gasim alternative...o sa cautam variante...depinde si de starea de vremii.
Toate cele bune,
Mirela


Madalina Andrei

  • Vizitator
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #85 : Sâmbătă, 10 Decembrie 2016, 21:59 »
Buna Mirela
Las? nr telefon sa vorbim. Oferta este valabil?.

Offline vera1968

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #86 : Duminică, 11 Decembrie 2016, 10:15 »
Buna dimineata, poate sa imi spuna si mie cineva ce alte cai mai am sa platesc pt revelion? Inca nu sunt acasa si nu stiu cum sa fac. Multumesc frumos.

Offline Lavy

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 157
  • Let's do it!
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #87 : Duminică, 11 Decembrie 2016, 13:05 »
Buna dimineata, poate sa imi spuna si mie cineva ce alte cai mai am sa platesc pt revelion? Inca nu sunt acasa si nu stiu cum sa fac. Multumesc frumos.
Buna Vera,
Bine ai venit!
Daca nu esti acasa ...dar ai acces la internet si ai si internet banking poti sa platesti prin internet banking  daca ai toatele de datele - contul IBAN,  numele bancii si numele agentiei-  aceste date le-ai primit pe mail cind ai facut rezervarea pe site .Daca nu ai datele de efectuare a platii poti suna la agentie , telefon: 0269-239-095 d-na Cindea Samiza si le afli .
Bafta!
Ce nu te doboara te face mai puternic -  Nietzsche

Offline gabriela.gheorghe

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #88 : Luni, 12 Decembrie 2016, 11:30 »
Buna Gabriela, ramasese sa iti dau un raspuns dupa 1 Decembrie (de fapt trebuia sa spun dupa vacanta 1-4 Decembrie) si ma pregateam sa scriu ca voi pleca si ma voi intoarce in Pitesti, dar am vazut discutia cu Laurentiu P. si as vrea sa stiu daca ramane asa.

Buna Rentzi! Sa-nteleg ca tu pleci direct din Pitesti?! In cazul asta mi-ar fi mai usor. Iti las nr. meu si stabilim "in direct" ce si cum...e mai bine asa. Asadar, 0742430114. Multumesc!

Offline gabriela.gheorghe

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #89 : Luni, 12 Decembrie 2016, 11:53 »
hello ! pentru gabriela.gheorghe - da , poti sa mergi cu noi din Pitesti . stabilim la telefon cum ne sincronizam ... in principiu pe la 12:30 - 13:00 vom fi in Pitesti  .
Multumesc!
Vad ca Rentzi mi-a raspuns la mesajul pe care i-l lasasem inainte de 1 Dec, el pleaca din pitesti si se va intoarce in pitesti, in cazul asta mi-e mie mai usor. I-am lasat un nr. de telef si in functie de ceea ce vom vorbi, o sa las un raspuns pe forum, in care sa-ti spun ce varianta am ales...oricum, multumesc inca o data pentru bunavointa...pana la urma important este sa ajungem la locul "faptei"...