Autor Subiect: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 18 - 20 august 2017  (Citit de 12557 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 18 - 20 august 2017
« Răspuns #45 : Miercuri, 23 August 2017, 19:13 »
Am vazut centrul vechi al Brasovului din mai multe unghiuri,obositi dar bucurosi de cele vazute (multumim Diana pentru toata prezentarea si caldura cu care ne-ai primit)
Si eu va multumesc, m-am simtit foarte bine cu voi. M-a bucurat foarte mult interesul vostru pentru toate obiectivele vizitate si am fost placut surprinsa de cate lucruri stiati deja.
Cu siguranta ne vom mai revedea si cu alte ocazii.

Offline ELENY

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Sampanie, castele, muzee, cinegetica si voie buna. Azuga 18 - 20 august 2017
« Răspuns #46 : Miercuri, 23 August 2017, 22:45 »
Pot sa spun ca mi-a placut tot . Am vazut locuri noi, am cunoscut oameni frumosi si buni, ne-am inprietenit  si bineinteles ne-am distrat.Multumesc si felicitari !

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Buna Eleny, din pacate, cu intarziere, am reusit sa vad cum te-ai simtit in prima ta excursie!
Siii, cu bucurie in suflet , vad ca a fost tare fain! :dance: *|*
Ma bucur tare mult pentru tine!
Ghici ce? Asta a fost doar inceputul :giggle:
De fapt, acum ai fost virusata cu SC, botezata, sau, cum vrei tu sa-i spui!
Vor mai urma alte, si alte excursii faine! Vei vedea! Iti doresc sa fii sanatoasa si sa poti merge in cat mai multeee ;)

Offline ELENY

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Buna Rami

Ai dreptate, m-am inscris deja si fac bagaje  pentru drumetia la stana in Marginimea Sibiului.Siiii...mai departe in noiembrie plec la Hajduszoboszlo  *|*