Autor Subiect: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017  (Citit de 18558 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline benghes

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #30 : Sâmbătă, 31 Decembrie 2016, 07:36 »
Buna ziua,

Sunt nou pe aici si deja astept cunosc cati mai multi dintre dvs.. http://forum.singlescamp.ro/Smileys/alive_smilies/smiley.gif Inca nu m-am prezentat pe forum,sectiunea de noi veniti,dar sper sa reusesc in curand.http://forum.singlescamp.ro/Smileys/alive_smilies/smiley.gif  Motivul pentru care va scriu acum, este ca as dori sa rezerv pentru mine ultimul loc disponibil la Kopaonik.Am reusit sa fac prin intermediul site-ului dvs o rezervare,iar ulterior am luat legatura cu agentia din Sibiu pentru a mi se confirma daca pot efectua plata. Nu mi-au putut raspunde pe loc,dupa care nu am mai reusit sa iau legatura cu dumnealor. Probabil acum toata lumea trebuie sa fie foarte ocupata cu pregatirea petrecerii de Revelion. http://forum.singlescamp.ro/Smileys/alive_smilies/smiley.gif . Ma puteti ajuta cumva pentru a stii ce am de facut? Sper sa nu fie prea tarziu. http://forum.singlescamp.ro/Smileys/alive_smilies/sad.gif .Intre timp va urez tuturor Sarbatori Fericite si un An Nou Fericit !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13253
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #31 : Sâmbătă, 31 Decembrie 2016, 08:24 »
Buna dimineata benches, da suntem toti cei care ne ocupam de Singles Camp pe...frontul Revelionului. Ti-a spus Samiza ca ne intaorcem doar pe 2.01 iar agentia se deschide pe 3 ianuarie. Nu putea sa-ti dea un raspuns pentru ca astepta o confirmare care o sa vina sau.. nu imediat dupa Revelion. Functie de acel raspuns va stii ce sa-ti spuna. Sunt lucruri pe care trebuie sa le potrivesti la sfarsit, cum este de exemplu si cea de aici, cea a paritatii la camere.

Offline benghes

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #32 : Sâmbătă, 31 Decembrie 2016, 08:47 »
Buna dimineata Admin,

Multumesc mult pentru raspuns! Ne auzim atunci la anul,dupa 3 Ianuarie 2017.  :) Sa aveti o petrecere frumoasa si un An Nou Fericit!

Offline MihaelaMonea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #33 : Miercuri, 11 Ianuarie 2017, 10:47 »
Buna ziua. Din pacate nu voi mai putea participa la excursia de la ski din Serbia. Am achitat avansul de 200 euro. Daca exista cineva interesat,  va rog sa ma contactati la telefon 0725150284. Mihaela Monea

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #34 : Vineri, 13 Ianuarie 2017, 14:31 »
O intrebare pentru cei care au fost deja: se pot face plati cu cardul sau numerarul este rege? Alte recomandari?

Offline mihaif

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #35 : Vineri, 13 Ianuarie 2017, 16:46 »
Se poate plati si cu cardul, insa nu peste tot. De aceea recomand cash.

Offline SEL

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #36 : Duminică, 15 Ianuarie 2017, 12:28 »
In primul orasel (Zajecar) la 15 km de granita, o sa schimbam bani ( Euro in Dinari ) si o sa luam prânzul!

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #37 : Joi, 19 Ianuarie 2017, 10:05 »
Buna,

Ne apropiem cu pasi repezi de plecare si abia astept.

Stiu ca s-a mai discutat subiectul, as vrea sa stiu cam ce variante de mancare vor fi. Trebuie sa tin un soi de regim si vreau sa stiu ce optiuni am.

Multumesc mult,
Zi frumoasa!

Offline cata asi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #38 : Vineri, 20 Ianuarie 2017, 13:11 »
Buna ziua!Eu sunt din Buzau.Daca trece cineva prin Buzau  ma poate  lua si pe mine? Daca ,bineinteles,mai are loc in masina.Multumesc frumos !

Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #39 : Vineri, 20 Ianuarie 2017, 14:47 »
Cata Asi ! Eu si prietena mea trecem prin Buzau , dar noi plecam de luni seara si dormim in Bucuresti . Cat despre bagaje , sincera sa fiu , sunt cam multe : schiuri , clapari, casti , geamantane... nu stiu cum incap , dar daca n-ai alta solutie si suporti sa fii ingramadit  in spate  :) , te luam cu draga inima.

Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #40 : Sâmbătă, 21 Ianuarie 2017, 08:43 »
Cata Asi! Acum am citit si am vazut ca esti incepatoare ,  deci nu ai echipament de schi cu tine. Ca urmare bagajul tau nu este foarte mare , sigur te strecori. Cere numarul meu de tel de la agentie sa luam legatura.
Zi frumoasa!

Offline cata asi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #41 : Sâmbătă, 21 Ianuarie 2017, 16:05 »
Buna ziua,Cartex!Va multumesc frumos.Bagajul meu este potrivit.Daca vreti, va trimit dimensiunile geamantanului.O sa sun luni la agentie pentru numarul de telefon.Al meu este 0726555425.Multumesc mult ,inca o data.O zi buna !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13253
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #42 : Luni, 23 Ianuarie 2017, 12:34 »
Plecare din Sibiu: 30 ianuarie ora 15.00 Parcarea Garii, in fata bisericutei
Traseu Sibiu - Avrig - Fagaras - Brasov - Ploiesti - Bucuresti. Se ajunge in jur de ora 21.00.
Auto: Microbuz Mercedes Sprinter cu remorca, numar de inamatriculare B 175 MRI
Sofer: SORIN NOVAC   0754/593663
Pentru conexiuni la traseu, sunati sofer si stabiliti locul de imbarcare si ora aproximativa.
Hotelul de trazit pentru cei care vin cu microbuzul din Sibiu si conectat la traseu spre Bucuresti: Visconti Militari 3* Strada Vijeliei, Nr. 1 B, Sector 6, 062205


Plecare din Bucuresti: 31 ianuarie, ora 7.00 Statia de benzina MOL Pacii, Bulevardul Iuliu Maniu 194 (intalnirea si imbarcarea incepand cu ora 6.45)
Insotitor de grup din partea Singles Camp: Gigi Cindea 0745 106501
Traseu pana la destinatie: Bucuresti - Pitesti - Craiova - Calafat - Vidin - Zajezar - Boljevac - Jasika - Kapaonik cca 600 km, cca 9 ore de mers cu masina, cu pauze se va ajunge dupa 11 ore. Deci in jur de ora 18.00 - 19.00. Se intra direct cu cina.


Ceea ce apare acum cu puncte, va fi completat in cateva zile cu informatiile necesare. Asteptam la randul nostru detaliile de la transportator.


Offline Nora SR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #43 : Marți, 24 Ianuarie 2017, 12:36 »
Soare sârbesc, venim !!!! :thumbup:

www.youtu.be/8tHCKUbOW1Y?list=PLrE0NUTjADif0V7WEb72cArGWdExXh2sg

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13253
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #44 : Miercuri, 25 Ianuarie 2017, 07:14 »
Apropo de vreme, am tras cu ochiul sa vad cum v-a fi la Kopaonik, in perioada excursiei. Ziua o sa fie peste 0 grade, iar noaptea nu mai jos de -2 grade, s-ar putea sa ninga o zi...Deci vreme f.buna!

Pana ajungem noi, va ninge (chiar azi se anunta ceva zapada) si minus 3 - 5 grade ziua si ceva mai jos noaptea...Asa ca o sa aducem ceva caldura acolo... :)