Autor Subiect: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017  (Citit de 18516 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #15 : Joi, 27 Octombrie 2016, 12:48 »
Nu am fost. Prima intalnire la care am participat a fost cea de la Scrovistea din martie, parca. Eram proaspat inscrisa.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #16 : Joi, 27 Octombrie 2016, 13:22 »
S-a confirmat...Am imbatranit... :-[ ::) :-\ :)

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #17 : Joi, 27 Octombrie 2016, 16:40 »
Buna,
M-ar interesa aceasta excursie.
Din ce vad avansul ar trebui achitat pana pe 31.10.2016 si diferenta pana pe 10.12. Exista posibilitatea sa se mai amane aceste termene?
Este totul cam din scurt.

Multumesc,

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #18 : Joi, 27 Octombrie 2016, 16:47 »
Se poate, doar ca in limite care sa ne permita si noua sa achitam transele catre hotel.

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #19 : Vineri, 28 Octombrie 2016, 11:09 »
N-ai imbatranit, cred ca esti un om cu spirit tanar. Prea multe fete noi intr-un interval scurt de timp si in locuri diferite.

Offline SEL

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #20 : Marți, 15 Noiembrie 2016, 01:20 »
Abia astept sa mananc carnati facuti pe gratar in semineu combinat cu un vin de Vranac...rosu ....la Koliba!!

Offline mirela123

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #21 : Marți, 15 Noiembrie 2016, 09:36 »
salutare.

Imi aduc aminte ca anul trecut, cand voi erati la ski, noi, altii, eram la Festivalul Lolelor. Impresiile transmise catre Gigi la acel moment indicau o stare de super-bine.
Mi-as dori si eu o iesire intr-o atmosfera de iarna pura, dar am o problema: nu stiu sa schiez.
Stiti daca, acolo, se pot invata primii "pasi" in cateva zile?

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #22 : Marți, 15 Noiembrie 2016, 09:59 »
Curaj Mirela , cred ca deja s-a format grupa bebe .

Offline delphin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 32
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #23 : Vineri, 25 Noiembrie 2016, 13:55 »
Ziua buna tuturor,

Sint proaspat intrata in grup, bine v-am gasit!
Imi suna foarte bine vacanta la Kopaonik si vreau sa vin si eu, vad ca mai sint 2 locuri, ieri era ultima zi de plata a avansului... poate se prelungeste un pic  :)
De la inceput am de pus o intrebare, ca de, toata lumea (inca) maninca.... eu sint contra curentului in ce priveste preferintele culinare si intreb organizatorii: se poate solicita meniu si pentru vegetarieni(fara peste, oua, lactate)? (nu mai  zic de zahar si fainoase, ca atunci nu mai merg niciunde  ;D ) Raspunsul va decide daca pot sa vin cu voi acolo la ski sau nu.

in ce priveste skiul, io zic ca intru la categoria "bebe", am luat monitor citeva zile acum 4 ani si de atunci nu am mai skiat, asa ca nu cred ca se pune.


Toate cele bune sa fie,
Gabriela
Toate cele bune sa fie,
Gabriela

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #24 : Vineri, 25 Noiembrie 2016, 17:27 »
Gabriela lucrurile astea se rezolva acolo. Sunt convins ca nu este nici un fel de problema. Va fi nevoie sa-mi comunici ce mananci, ca ce nu, am vazut. Am sa comunic hotelului ca avem o persoana cu restrictii de alimentatie si pt care rugam sa se pregateasca x, y, z. Doar sa stiu ce.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #25 : Marți, 13 Decembrie 2016, 16:28 »
Locurile se terminasera, dar am mai suplimentat cu 2...Asa ca disponibilitate = 2 locuri

Zilele urmatoare vom informa cu privire la modul de organizare a transportului. La microbuz am comandat o remorca mare in care sa incapa schiurile si intreg echipamentul.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #26 : Joi, 22 Decembrie 2016, 08:20 »
Am reusit!  *|* :dance: :yeah: Azi urmeaza sa definitivam si ultimele detalii, dar 99% este sigur! Negociez de o luna si jumatate sa stati in aceiasi locatie de anul trecut si ieri am ajuns, in sfarsit, la un tarif care sa se incadreze in bugetul de excursie. Ma bucur enorm ca am avut rabdarea sa cobor cu ei incet incet pana unde am dorit si sa va pot oferi astfel, la acelasi tarif, un alt confort.

Asa ca o sa se stea la 4* nu cum era anuntat la 3*, o sa aveti apartamente, nu camere twin, o sa aveti acces nelimitat la SPA, nu limitat la 3 ore.

Celor care nu ati fost anul trecut, va prezint mai jos locatia in care se va sta. Astazi, dupa ce se vor face si celelalte formalitati, o sa anunt si pe site si in mesajul principal al topicului, schimbarea.

Este situat în Brzece, are o piscina interioara, un centru spa si un centru de wellness, cazare în sistem self-catering, cu acces gratuit la internet WiFi. Centrul de schi Kopaonik, precum si Parcul Na?ional Kopaonik se afla 16 km.

Toate apartamentele de la Apartments Foka Spa au zona de relaxare cu TV ?i balcon. Unele apartamente sunt prev?zute cu ?emineu. Baia are cad? sau dus, articole de toaleta gratuite si uscator de par.

Fiecare apartament include o bucatarie utilata complet, cu ustensile de bucatarie, cuptor si frigider. În plus, proprietatea asigura un restaurant si un lounge comun.

De asemenea, proprietatea are un centru de fitness si un depozit pentru echipamentele de schi. Proprietatea ofera parcare gratuita.


















































Doresc sa completez cu inca o informatie: microbuzul de 19 locuri o sa aiba o remorca dublu ax, a carei lungime si volum va permite sa aveti cu voi echipamentul de care aveti nevoie la schi. Daca aveti schiuri, clapari, este pacat sa inchiriati acolo, din moment ce loc am asigurat suficient pentru ca toata lumea sa-si poata transporta echipament complet.


Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #27 : Joi, 22 Decembrie 2016, 08:57 »
Super fain!!!!! :applause: :yeah:

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #28 : Joi, 22 Decembrie 2016, 11:32 »
    Numai vesti bune , doar suntem in ajunul Craciunului.  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #29 : Miercuri, 28 Decembrie 2016, 13:07 »
Mai este un singur loc disponibil.