Autor Subiect: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017  (Citit de 78776 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« : Luni, 28 Noiembrie 2016, 10:44 »
Loc de desfasurare: Galati
Locatie: sala festiva, a carui nume si adresa va fi transmis pe Email celor care rezerva.
Tarif: 110 RON
Tariful include:
     • welcome drinks (un pahar de wiskey pt domni, un coctail Campari Orange pentru doamne)
     • aperitiv bogat
cosulet cu salata Blanche cu rodii
pasta din ficat de pasare in matie de alge
gujon de somn pe pat de lime
duet de pasare si muschi de porc
tricolor de branzeturi
candy chiftelute in fulgi de orez
mousse de branzeturi cu fasole mexicana
     • saramura de crap salbatic
     • tort
     • bauturi:
Vin Feteasca Regala premiata din podgoria Sarica Niculitel- ˝ l/pers                        
˝ l apa minerala/plata/pers gama Borsec
˝ l suc acidulat/neacidulat/pers gama Coca Cola
Cafea/lapte condensat
Crochete cu cascaval, alune, fructe
     • DJ profesionist, aranjament sala, lumini
Data si ore: 1 aprilie 2017. Evenimentul se va desfasura intre orele 19.00 si 3.00
Grup: 70 persoane
Adresabilitate: este un eveniment deschis si destinat celor din Braila, Galati, Bucuresti, Tulcea, Constanta si oricui isi doreste o petrecere la inceput de primavara...Cu cateva conditii:pot participa doar membrii activi Singles Camp, cu cel putin o prezenta la o actiune Singles Camp sau cu inscriere si plata de avans la o excursie 2017. Sa fiu mai explicit: nu este o actiune "hai sa vedem cine e acolo, daca ne place sau nu"ci una ulterioara, se doreste de reintalnire, de cunoastere a celor care au mai fost cu noi, sau care s-au decis independent de acest eveniment sa faca pasul in offline
Nu aduceti prieteni. Participa, repet, doar membrii activi Singles Camp.
Rezervari: http://www.singlescamp.ro/eveniment/petrecere-singles-camp-la-braila-galati-1-aprilie-2017/
Organizator si insotitor de grup: Gigi Cindea

Tip de actiune: este un eveniment party, ne intalnim sa ne cunoastem, sa ne distram, sa povestim, sa dansam, sa radem.
:oops:!!!! Inainte de inscriere si rezervare cititi va rog cu atentie serviciile in tarif, particularitatile acestui eveniment si observatiile.   
La fel ca la toate actiunile noastre, informatiile si detaliile legate de aceasta actiune, vor fi transmise si vor aparea DOAR pe topicul deschis aici pe forum (doar locatia va fi transmisa Email) O sa gasiti aici detaliat si din timp tot ce aveti nevoie pt pregatirea excursiei.
Rugaminte si intelegere: nu sunati in agentie si nici pe mine ca organizator pentru intrebari referitoare la meniu de post si cazare in Galati.
Cand ne apropiem de eveniment, o sa deschidem o lista aici pe forum si cine are nevoie de cazare si cine doreste meniu de post poate sa mentioneze acest lucru, urmand ca noi sa rezolvam grupat, mentiunile voastre.
Mai jos aveti si varianta de meniu de post:
APERITIV
Bruschete picante cu busuioc
Triangle cu ciuperci
Cosulet cu salata Blanche de post
Turnulet pastel (paine prajita, branza tofu, castravete, rosii chery)
Fasole facaluita
Zacusca
Tapenade pe pat de crostini
Legume (castavete, ardei gras, masline)
FELUL DE BAZA
Mix de legume gratinate,  garnitura de  orez salbatic
DESERT
Mere coapte cu nuci caramelizate, scortisoara si stafide
Bauturile sunt aceleasi ca la meniul normal. Tariful de asemenea, tot 110 RON.
Inscrierile in excursie se fac pe site-ul www.singlescamp.ro. Imediat dupa inscriere veti primi un Email automat de la agentie care contine conditiile de rezervare si modul in care se face plata avansului.
Motivatia actiunii: din zona Braila - Galati vin multi, foarte multi participanti la actiuni Singles Camp, dar datorita numarului mare de excursii si a dispersiei pe actiuni nu au ajuns sa se intalneasca si sa se cunoasca, decat in mica masura. Asa ca am tinut sa le ofer ocazia de a se intalni la ei acasa...Ce prilej mai bun si mai comod de cunoastere?  ::) Asa ca invit pe toti cei din zona care au fost cu noi, sa nu-si faca program de 1 Aprilie si sa participe la acest eveniment. Asteptam si pe cei din jur, pe cei din Bucuresti sa intoarca vizita brailenilor...
Multumiri: tin mult sa transmit multumiri Teodorei si lui Gabi pentru ca si-au dedicat din timpul lor liber pentru a se interesa de locatii si bineinteles Cristinei N din Galati, cea care a facilitat aceasta intalnire.
A doua zi, duminica, imi doresc ca impreuna cu cei care au sosit din alte parti, de asemenea cu cei care au placere sa repete intalnirea, sa ajungem si in Braila. Sa luam pranzul acolo, sa ne plimbam un poc in oras...Il avem pe Gabi, o gazda minunata si foarte bine informata asa ca duminica va fi Braila!

Offline mar61r0@gmail.com

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #1 : Joi, 01 Decembrie 2016, 17:28 »
La multi ani Romania! La multi ani romani, oriunde va aflati! :love:
Daca am ratat petrecerea din Bucuresti, trebuie sa fiu prezenta la cea din Braila-Galati, asa ca imi exprim de pe acum intentia de participare.
Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

Offline Alintata

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 56
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #2 : Vineri, 02 Decembrie 2016, 23:24 »
La multi ani!, membri Single camp! Si eu am ratat petrecerea de la Bucuresti, din motive obiective, dar ma gandesc serios sa vin la cea de la Braila :)

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #3 : Joi, 08 Decembrie 2016, 18:57 »
Buna seara tuturor ! Gigi, am vorbit deja cu Teo, eu intru mai rar pe aici dar.....promit pe 2017 sa indrept acest lucru. Am inteles mesajul si spun Prezent! Voi analiza si iti voi trimite epistola !  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #4 : Joi, 08 Decembrie 2016, 19:04 »
Da, am facut primii pasi, a ramas sa mearga un mic grup acolo si sa negocieze...

M-am cam grabit cu petrecerea aceasta la Braila, dar vreau sa dau oamenilor posibilitatea sa se adune, sa se cunoasca curand dupa sarbatori...Si sa pot veni si eu. Am propus de atatea ori ca am sa vin acolo incat mi-e teama ca o sa ajung ca si creatia lui Geppetto...

Cristina din Galati mi-a povestit de asemenea de o locatie super, aceea o tinem "in maneca" pentru cand se incalzeste vreau  sa o combinam cu o masa de peste, o plimbare pe faleza, un drum pe apa pana pe insule...

Anul viitor am sa insist mult pe zona Braila - Galati, Buzau - Vrancea si imprejurimile acestora...In 2018 va mai aparea un colaborator pentru zona Cluj - Oradea...

Offline eugenbr

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #5 : Joi, 08 Decembrie 2016, 21:30 »
Buna seara petrecerea va fi accesibila doar celor care au participat la o actiune  sau tuturor, daca este permis accesul as dori sa particip si eu.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #6 : Joi, 08 Decembrie 2016, 22:20 »
In momentul in care se va contura evenimentul au sa apara si precizarile legate de cine participa, locatie etc. Deocamdata este un proiect.

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #7 : Vineri, 09 Decembrie 2016, 23:17 »
Abia astept concretizarea proiectului :D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #8 : Sâmbătă, 10 Decembrie 2016, 00:06 »
Foarte curand...

Offline lavinia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #9 : Luni, 12 Decembrie 2016, 16:07 »
si eu o sa vin.abia astept

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #10 : Marți, 20 Decembrie 2016, 12:30 »
Se poate dezvalui macar in care weekend (sau macar luna..ianuarie? februarie?) e petrecerea de la Braila ca sa nu ne programam altceva?
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #11 : Marți, 20 Decembrie 2016, 12:46 »
Cred ca maine va aparea pe site. Am fixat in linii mari locatia, evenimentul se va tine la Galati, acolo s-a reusit obtinerea unui tarif mai mic...Dar pana nu am toate detaliile este la nivel de discutie.

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #12 : Marți, 20 Decembrie 2016, 15:25 »
Cred ca maine va aparea pe site. Am fixat in linii mari locatia, evenimentul se va tine la Galati, acolo s-a reusit obtinerea unui tarif mai mic...Dar pana nu am toate detaliile este la nivel de discutie.

Gand la gand cu bucurie :)) Si daca apare pe site, inseamna ca vei defini deja o alta categorie de activitati SC  :applause: :applause: :applause:
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 2017
« Răspuns #13 : Marți, 20 Decembrie 2016, 16:12 »
Ca va aparea da, ca o voi defini, nu. Va fi o actiune Singles Camp din categoria evenimentelor si prezentata in calendarul SC. Asa cum spuneam, astfel de actiuni o sa se mai organizeze in mai multe zone din tara, dar in limita disponibilitatii mele sau a insotitorilor de grup. Isi au rolul lor aici in SC, ca si actiuni ulterioare. Vizeaza stabilirea unor legaturi mai stranse, mai stabile intre membrii activi din aceiasi zona.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #14 : Marți, 20 Decembrie 2016, 20:05 »
Mesajul principal este acum completat cu aproape toate detaliile petrecerii ce va avea loc la Galati. Rezervarile sunt deschise, de astazi va puteti ocupa un loc la acel eveniment. Cititi va rog cu atentie cui i se adreseaza acest eveniment.

Rezervarile se fac aici: http://www.singlescamp.ro/eveniment/petrecere-singles-camp-la-braila-galati-1-aprilie-2017/