Autor Subiect: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017  (Citit de 78165 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #120 : Joi, 23 Februarie 2017, 09:39 »
Si totusi, unde se face cazarea ? La care hotel ?

Offline mar61r0@gmail.com

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #121 : Joi, 23 Februarie 2017, 20:01 »
Gigi, spune-mi te rog unde/cum achit cazarea? am crezut ca platesc cand ajung insa acum vad ca deja s-au achitat in mare parte!
Multumesc si pe curand!
Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #122 : Joi, 23 Februarie 2017, 21:32 »
mar, nu cred ca e vorba de cazare. S-a achitat rezervarea la petrecere, o conditie explicata de Gigi pentru a putea face prerezervarea la hotel.  :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline c-tin68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #123 : Joi, 23 Februarie 2017, 23:06 »
Dana C. poti sa ma adaugi si pe mine in grupul tau?

Offline mar61r0@gmail.com

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #124 : Joi, 23 Februarie 2017, 23:11 »
Multam wonderland, intrasem in panica. Acum ca m-am edificat, crezi ca e tarziu sa optez pt cazare single? Te intreb pt ca esti o persoana de baza, activa si raspunzi cam la tot ce se intreaba aici. Multumesc inca o data :kissing: si seara frumoasa!
Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #125 : Vineri, 24 Februarie 2017, 07:16 »
Maria, nu s-a achitat nimic la cazare. Am deschis doar lista si platiti doar acolo. Noi o sa platim un avans, astfel incat locatia sa fie sigura si apoi acolo reglam totul.


Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #126 : Vineri, 24 Februarie 2017, 08:37 »
mar, oricat de activa as fi, pot sa ajut doar cu informatiile care sunt deja...cunoscute, postate de-a lungul timpului etc. La intrebarea ta doar admin iti poate raspunde :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Dana C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #127 : Vineri, 24 Februarie 2017, 09:29 »
Buna dimineata!
C-tin 68, iti raspund rugamintii de a te inscrie in" lista mea"!
Lista este a noastra si este legata de transport BUCURESTI -GALATI(retur) si cazare.Eu nu stiu de unde esti si daca ai nevoie de ambele(transport,cazare).Nu te pot inscrie eu,dar invatam unii de la altii!
Deci te inscrii pe lista, o copiezi(toata,cu toate informatiile) si o postezi ..dupa care urmatorul face la fel..si tot asa spre petrecerea finala! *|*

Zi frumoasa!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #128 : Vineri, 24 Februarie 2017, 12:08 »
Dana, poate se referea la "lista ta" de dans :). Dupa modelul carnettelului de bal. :giggle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Dana C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #129 : Vineri, 24 Februarie 2017, 15:22 »
Wonderland, daca se refera la lista mea de dans, este mai complicat...! :)

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #130 : Vineri, 24 Februarie 2017, 17:47 »
Pe ultima suta de metri......PREZENT ! Abia astept sa va revad  :flori:
Si ma voi trece pe lista de cazare, ce sens are sa plec noaptea.... sau dimineata acasa. Participare totala! *|*
 

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #131 : Vineri, 24 Februarie 2017, 17:51 »
LISTA DE TRANSPORT BUCURESTI-GALATI
1. Dana C+ cazare
2. Simona C (transport Buc-Galati+ cazare single)
3. Daniela Dimitrescu - transport + cazare
4. Delia N +cazare
5. Maria S. doar cazare - (am gratuitate la tren)
6. CameliaS- transport+cazare
7. Catalina A - cazare
8. Nora - cazare
9. Gabriela M - cazare
10. Ariadna B - cazare
11. Dana T - cazare
12.Cristina L. transport Buc-Galati+ cazare single (sa nu deranjez cu sforaitul ) :dance:
13.Cristina G transport
14.Mihai F - cazare
15. Carmen M - cazare
16. Claudia Contor-  cazare
17. Dana Dumitrascu - cazare
18. Ileana C - cazare
19.elena u.-cazare,meniu post
20. Ada S.-cazare
21. Liliana Tudorache - transport Buc-Galati+cazare
22. Nita Danuta - cazare
23. Simion Dorina - cazare
24. Otilia Bosilca - cazare
25. Luminita Costea - cazare
26.Dana S.-cazare (cei de la carnavalul din 10-12 stam pana miercuri Ho-Ho Ho )
27. Anca S. - cazare
28. Violeta S - cazare
29. Liliana T- meniu de post
30. Lidia P - cazare+transport  (din Bucuresti )
31. C. Carmen - cazare
32. M. Stanica - cazare
33. Angela B. - cazare
34. Geta M. - cazare
35. Valeria- doar cazare ?i meniu de post

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #132 : Vineri, 24 Februarie 2017, 18:25 »
Maine am sa transmit pe Email, tuturor celor care au achitat petrecerea, detaliile referitoare la locatie si program, inclusiv ceea ce se va intampla la Braila, a doua zi dupa party. In plus, cei care au solicitat cazare, vor primii propunerea mea de hotel. Rugamintea este ca in 2-3 zile sa-mi confirmati sau nu rezervarea cazarii.

Cei care au achitat si nu au primit pana maine seara Email-ul meu, sa ma anunte pe office@singlescamp.ro si am sa le retransmit.

Celor care se inscriu si achita incepand cu ziua de maine am sa le transmit Email-ul de informare doar cand ma intorc din Maroc, la sfarsitul lunii martie, cu cateva zile inainte de eveniment.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #133 : Sâmbătă, 25 Februarie 2017, 13:54 »
Am transmis mesaj de informare asupra locatiei si programului - catre toti participantii, celor inscrisi la cazare comunicandu-le in acelasi timp si solutia gasita si propusa. Mentionez ca TRANSMITEREA MESAJULUI S-A FACUT DOAR CELOR CARE AU ACHITAT.Cine nu a primit mesajul meu si stie ca a achitat sa-mi scrie pe office@singlescamp.ro si am sa retransmit mesajul.

Inchid lista de cazare de pe forum, urmeaza ca luni sa comunic hotelului numarul exact de camere. Pentru aceasta astept raspunsul celor inscrisi pe forum.

Celor care se inscriu la petrecere, incepand cu acest moment (rezervarile raman deschise pana in data de 20 martie):
- o sa primeasca detaliile si informatiile despre locatie in data de 25 martie, cand ma intorc din Maroc
- pentru cazare va fi nevoie sa se descurce singuri, nu mai am cum sa-i ajut, sunt plecat si luni inchid comanda de grup la hotelul in care am facut rezervarile.
- rog rabdare, nu incepeti sa intrebati aici unde si cum, o sa primiti in timp util informatiile necesare. Asa cum am explicat nu vreau sa apara detaliile locatiei pe forum.

Deschid lista de transport Bucuresti - Galati - Braila - Bucuresti.  Costul unui microbuz de 19 locuri, dus- intors, inclusiv Galati - Braila este: transport: 590 km (dus intors) x 2.6 lei/km x 1.19 (TVA) = 1825 lei. La acest pret se adauga cazarea soferului si diurna lui: 70 lei x 2 = 140 lei diurna + 100 lei cazare = 240 lei. Total transport = 2065 lei Costul transportului se imparte la numarul de persoane inscrise si care folosesc transportul in grupaj. Exemplu daca sunt 14 persoane costul este 2065 lei/14 persoane = 147 lei, daca insa sunteti 19, atunci se achita doar in jur de 100 lei/persoana, dus si intors. In data de 3 martie inchidem lista si daca sunt suficienti inscrisi comand un microbuz pentru 1/2 aprilie.

Rog ca pe aceasta lista sa nu apara altceva decat legat de transport. Nume si initiala.

Transport Bucuresti - Galati - Braila - Bucuresti
1.
2.
3.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Petrecere Singles Camp la Braila - Galati 1 aprilie 2017
« Răspuns #134 : Sâmbătă, 25 Februarie 2017, 14:13 »
Rog ca pe aceasta lista sa nu apara altceva decat legat de transport. Nume si initiala.

Transport Bucuresti - Galati - Braila - Bucuresti

1.Cristina L.
2.
3.
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie