Autor Subiect: Frumuseti unice ale Buzaului turistic 27 - 28 mai 2017  (Citit de 9888 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline danieladimitrescu

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 176
Re: Frumuseti unice ale Buzaului turistic 27 - 28 mai 2017
« Răspuns #30 : Marți, 30 Mai 2017, 13:17 »
   M-am intors foarte bucuroasa din excursia Buzaul turistic, m-am simtit minunat, m-am deconectat si mi-am facut prietene noi.
   Multumesc foarte mult si lui Gabi pentru toata coordonarea si indrumarea, este un ghid excelent si un om minunat.Ii multumim in special pentru seara cu cantece de chitara ( si aici nu uitam "sobita" si "balaurul sindicalist"), o seara minunata in care am facut concursul de cantece intre grupele de fete. Acolo ne-am amintit  pana si cantece din graditina de acum 45 de ani.
  Zona foarte frumoasa, oameni deosebiti, veselie, reusita intr-un cuvant.
 Urez toate cele bune tuturor fetelor si in speranta de ane revedea si la alte actiuni.
 Cu Gabi ma voi revedea ca ghid la Balcic, din pacate la Vrancea nu m-am inscris.
 Il salut cu aceasta ocazie si ii multumesc pentru pozele trimise.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Frumuseti unice ale Buzaului turistic 27 - 28 mai 2017
« Răspuns #31 : Marți, 30 Mai 2017, 21:30 »
Buna sa va fie inimia. Ma bucur ca am reusit din nou , sa dau tonul nebuniilor si sa va cooptez cu succes in majoritate. :thumbup:
Atmosfera  creeata langa focul de tabara , a fost inedita, plina de sensibilitate la inceput si cu multe momente haioase spre final.
Bety , ma bucur ca am putut sa facem ceva special pentru tine (cu complicitatea gazdele noastre) si sunt sigura ca nu o sa uiti niciodata aceasta
aniversare.
Locuri frumoase, vreme frumoasa , oameni veseli , o relaxare de weekend perfecta.
Pana data viitoare, poate repetati tot <repertoriul> pe care am avut grija, sa vi-l prezint in microbuzul la intoarcerea catre casa.. *|*
Mai ales , melodiile  de ramas bun ( nu este asa Gabriel Lala?)  :flori:

"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline ancab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Frumuseti unice ale Buzaului turistic 27 - 28 mai 2017
« Răspuns #32 : Miercuri, 31 Mai 2017, 14:12 »
O alta iesire SC......oameni noi, locuri minunate si multa, multa voie buna! Locuri pline de farmec cu povesti si legende care parca abia te asteapta sa le cunosti. Seara petrecuta in jurul focului de tabara, cu concurs de cantece si vin fiert a fost momentul "fierbinte" al excursiei.  Acea seara nu ar fi fost ceea ce a fost daca nu era Gabi si chitara lui. Multumesc Gabi!
Plimbarea cu barca duminica a fost un moment de rasfat! Multumesc colegelor ca au avut bunavointa si rabdarea de a ne astepta sa ne intoarcem din plimbare! Toate cele bune! Sa aveti zile linistite si minunate.......ca .tot urmeaza cateva  libere. Sa ne revedem cu bine!