Autor Subiect: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!  (Citit de 39469 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #120 : Luni, 20 Februarie 2017, 14:29 »
Lidia, bine ai venit printre noi (stiu ca ai fost la a 2a participare) si multumiri pentru cuvintele frumoase

Vreau sa te dau in vileag ca Lidia stie totul despre flori si face niste buchete superbe cu unele combinatii la care eu nu m-as fi gandit, dar foarte de efect  :flori:.....un suflet de artist  :kissing: 
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline dutchessa

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #121 : Luni, 20 Februarie 2017, 15:04 »
Lidia, bine ai venit printre noi (stiu ca ai fost la a 2a participare) si multumiri pentru cuvintele frumoase

Vreau sa te dau in vileag ca Lidia stie totul despre flori si face niste buchete superbe cu unele combinatii la care eu nu m-as fi gandit, dar foarte de efect  :flori:.....un suflet de artist  :kissing: 

Multumesc frumos, Misona! :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #122 : Luni, 20 Februarie 2017, 15:54 »
Da, de remarcat, ati fost un grup "unanim" mascat, nu tin minte sa mai fi fost un asemenea interes...Bravo tuturor mastilor! Foarte viu colorat totul, foarte bun calitativ, m-am uitat si eu peste poze si am remarcat la fiecare dintre costum asta...

E o placere sa va fiu gazda, sa petrec cu voi, sa va povestesc...Zile frumoase, ganduri bune, imagini vii, mi-a fost tare bine cu voi! Sa ne reintalnim sanatosi, voiosi, plini de viata, sa petrecem, sa ne bucuram de atmosfera faina care se creaza de fiecare data!

Am terminat de transmis fotografiile si filmuletele, asa cum va spuneam, daca cineva nu le-a primit sa-mi transmita un Email pe office@singlescamp.ro si retransmit. Doar ca asta trebuie sa se intample in maxim 7 zile, dupa aceea link-ul nu mai este activ...

Parasesc cu nostalgie topicul acesta si imi iau ramas bun pana la 1 aprilie de la petrecerile Singles Camp. Am avut doua la inceput de decembrie, apoi Craciunul, Revelionul, Pasi in zapada si doua Carnavaluri....Deci 7 evenimente in doua luni si jumatate !!!  *|* :dance: *|*

Asa cum am promis o sa lansez la invitatia lui Dan  ;D ;D ;D o petrecere dar si o vizitare a orasului lui, Sighisoara. Urmeaza sa vad cand este disponibil hanul Danes pentru ca acolo vreau sa tinem party-urile, este mai intim...

Dar pana atunci ne vedem la Galati, unde surprinzator pentr mine, se pare ca cei din tara o sa depaseasca cu mult pe cei din zona...

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #123 : Luni, 20 Februarie 2017, 17:33 »

Asa cum am promis o sa lansez la invitatia lui Dan  ;D ;D ;D o petrecere dar si o vizitare a orasului lui, Sighisoara. Urmeaza sa vad cand este disponibil hanul Danes pentru ca acolo vreau sa tinem party-urile, este mai intim...

:) asa sa faci Gigi si neaparat sa introduci in program si o vizita de vreo 2-3 ore la magazinul de la care si-a luat Dan "costumele" de Carnaval, doamnele au fost invidioase :)) pt ca ...asa o textura... si asa o croiala... iti dai seama cat ne ia sa probam   :giggle: :giggle: :giggle:
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #124 : Luni, 20 Februarie 2017, 18:28 »
Buna seara petrecaretilor! V-ati revenit dupa cele doua nopti de petrecere ,care au fost de vis.Da m-am simtit minunat,nu-mi mai venea sa plec.Azi noroc ca mi-am luat liber si am avut timp sa ma uit pe indelete la fotografii.Am retrait inca o data clipele minunate petrecute cu voi,toti de nota 10.Draga Gigi si Samiza si tot personalul de la Sibiel va multumesc pentru tot,la voi ma simt nemaipomenit.MULTUMESC!! Multumesc pentru poze.Am primit numai poze1. Cand v-a fi petrecerea de la Sighisoara voi participa.de-abia astept.Va doresc la toti sa aveti o saptamana buna si linistita. :)
anca bv

Offline DJ ExcceS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #125 : Luni, 20 Februarie 2017, 21:32 »
Salutare tuturor,

De multa vreme nu am mai intrat pe forumul Singlescamp, chiar daca intr-un fel sau altul am participat activ aproape la toate petrecerile organizate de Gigi pentru voi la Sibiel. Am intrat acum pentru ca mi-am dorit un feedback la petrecerile din acest februarie de poveste. Pentru mine ca DJ si organizator de evenimente au fost doua seri minunate (atat in 11 cat si in 18) si principalii "vinovati" sunteti voi, cei care ati dansat pana la epuizare si la final am mai si cantat impreuna. Trebuie sa recunosc ca mi-a placut sa cantam impreuna (Anamaria - Ochii tai si Holograf) si ca stiu cu siguranta ca Samizei ii pare rau acum ca nu a mai ramas sa facem un duet si pe Cargo.

Va multumesc! Sunteti un public minunat si sper ca toti v-ati simtit extraordinar la Carnaval.

Sper ca si cu alte ocazii sa ne revedem, cine stie, am vazut ca vreti sa va reintalniti la Sighisoara si poate aveti nevoie de un DJ ... :)

Pana atunci va invit sa imi dati like paginii de facebook si daca aveti timpul necesar sa scrieti si cateva cuvinte ... https://www.facebook.com/Fatboys.Sound.Sibiu/?fref=ts

O seara minunata!!!

Offline Laurentiu P.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #126 : Luni, 20 Februarie 2017, 21:58 »
mariachi ....sombrero ... carnaval ...mustata ...mandolina .... cuvinte simple , comune , dar cand le pui intr-o poveste cu oameni si intamplari minunate , ele dau viata unei povesti din imprevizibila noastra viata ...si , oricat de egoist as putea fi , nu pot sa afirm ca am avut unul dintre rolurile principale in poveste ... da , rolurile principale le-au avut acei oameni minunati care au facut povestea frumoasa si carora le multumeste un simplu ...mariachi ...premiat  *|*

Offline dutchessa

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #127 : Luni, 20 Februarie 2017, 22:13 »
Salutare tuturor,

De multa vreme nu am mai intrat pe forumul Singlescamp, chiar daca intr-un fel sau altul am participat activ aproape la toate petrecerile organizate de Gigi pentru voi la Sibiel. Am intrat acum pentru ca mi-am dorit un feedback la petrecerile din acest februarie de poveste. Pentru mine ca DJ si organizator de evenimente au fost doua seri minunate (atat in 11 cat si in 18) si principalii "vinovati" sunteti voi, cei care ati dansat pana la epuizare si la final am mai si cantat impreuna. Trebuie sa recunosc ca mi-a placut sa cantam impreuna (Anamaria - Ochii tai si Holograf) si ca stiu cu siguranta ca Samizei ii pare rau acum ca nu a mai ramas sa facem un duet si pe Cargo.

Va multumesc! Sunteti un public minunat si sper ca toti v-ati simtit extraordinar la Carnaval.

Sper ca si cu alte ocazii sa ne revedem, cine stie, am vazut ca vreti sa va reintalniti la Sighisoara si poate aveti nevoie de un DJ ... :)

Pana atunci va invit sa imi dati like paginii de facebook si daca aveti timpul necesar sa scrieti si cateva cuvinte ... https://www.facebook.com/Fatboys.Sound.Sibiu/?fref=ts

O seara minunata!!!

Felicitari DJ pentru muzica si antren! de nota 10  :yeah:

Offline GabrielaIV

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #128 : Luni, 20 Februarie 2017, 23:44 »
Eu vreau sa multumesc din suflet celor doi oameni minunati (Samiza si Gigi) care au creat un basm .Ca de fiecare data , au fost niste gaze perfecte.

Offline ValiF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 50
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #129 : Marți, 21 Februarie 2017, 09:05 »
Va salut pe toti si va multumesc pentru atmosfera deosebit de frumoasa care s-a creat in acel loc de poveste pe care ne place sa-l numim “acasa la SinglesCamp”.  :thumbup: Au fost 3 zile de poveste cu oameni frumosi,  zambet si dans, masti deosebit de frumoase si fiecare cu o poveste.
Multumesc Samizei si lui Gigi pentru ca au facut posibil acest eveniment care ne aduce multa bucurie tuturor.  :applause:

Sa aveti zile minunate si sa ne revedem cu aceeasi bucurie in alte imprejurari.  :kissing:
Va imbratisez cu drag pe fiecare, Vali  :)


Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: Carnaval la Sibiel 17 - 19 februarie 2017. Editia VII-a!
« Răspuns #130 : Miercuri, 20 Decembrie 2017, 23:01 »
Salutare tuturor,

De multa vreme nu am mai intrat pe forumul Singlescamp, chiar daca intr-un fel sau altul am participat activ aproape la toate petrecerile organizate de Gigi pentru voi la Sibiel. Am intrat acum pentru ca mi-am dorit un feedback la petrecerile din acest februarie de poveste. Pentru mine ca DJ si organizator de evenimente au fost doua seri minunate (atat in 11 cat si in 18) si principalii "vinovati" sunteti voi, cei care ati dansat pana la epuizare si la final am mai si cantat impreuna. Trebuie sa recunosc ca mi-a placut sa cantam impreuna (Anamaria - Ochii tai si Holograf) si ca stiu cu siguranta ca Samizei ii pare rau acum ca nu a mai ramas sa facem un duet si pe Cargo.

Va multumesc! Sunteti un public minunat si sper ca toti v-ati simtit extraordinar la Carnaval.
done :)

Sper ca si cu alte ocazii sa ne revedem, cine stie, am vazut ca vreti sa va reintalniti la Sighisoara si poate aveti nevoie de un DJ ... :)

Pana atunci va invit sa imi dati like paginii de facebook si daca aveti timpul necesar sa scrieti si cateva cuvinte ... https://www.facebook.com/Fatboys.Sound.Sibiu/?fref=ts

O seara minunata!!!