Autor Subiect: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017  (Citit de 18513 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #45 : Miercuri, 25 Ianuarie 2017, 12:08 »
Am completat mesajul nr 42 cu detaliile referitoare la auto si sofer. Aveti acum toate informatiile necesare.

Va anunt ca a intervenit o schimbare in ceea ce priveste insotitorul de grup, din pacate Sel are problema in familie si nu mai poate ajunge. Asa ca intra...rezerva... :) Mi-am aranjat lucrurile in asa fel incat sa pot veni impreuna cu voi la Kopaonik. O sa ne intalnim insa doar la granita cu Serbia, doar de marti pot pleca din Sibiu...Pana acolo veti fi doar cu Sorin, dar nici o grija, nu este prima oara cu noi, ne cunoaste grupurile.

Am sa vin cu voi la partie, va incurajez, va astept cu ceai cald si vin fiert...dar din pacate nu pot pune schiuri in picioare... genunchiul meu are nevoie de un tratament ceva mai lung si cum am multe lucruri de facut anul acesta nu vreau sa risc nimic...Chiar si la Pasi in zapada, una dintre iesirile mele favorite ca traseu, voi fi inlocuit pe partea de ghidaj...Orice rau si un bine, cu ocazia aceasta am stabilit cu cei care o sa ghideze montan in Cindrel, o serie de actiuni de drumetie, de data aceasta special pentru cei din zona Oradea, Cluj, Bistrita, Mures, Sibiu, Alba, Hunedoara. In premiera va spun, o sa incepem cu transport in grupaj si din Cluj, deocamdata insa doar la excursiile montane de care v-am spus...Dar e un inceput!  :)

Asa ca prieteni schiori, pe curand!  *|* :dance: :thumbup:

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #46 : Miercuri, 25 Ianuarie 2017, 14:19 »
Gigi, tu aduci de obicei vreme frumoasa, soare, caldura... :coolsmiley:  Ai putea sa vorbesti, de data asta, sa raporteze soarele si vremea calduroasa pentru Elvetia si Scotia?   :flori:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #47 : Miercuri, 25 Ianuarie 2017, 15:13 »
Ma straduiesc... :) Inca nu eram conectat la Serbia...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #48 : Joi, 02 Februarie 2017, 07:12 »
Vreme foarte buna aici in Kopaonik, zapada numai buna de schi, niste gazde excelente, grupul foarte fain... :) Doar vestile din tara sunt tare tare proaste... :-[

Locul in care stam si mancam:

















Partiile amenajate excelent, atmosfera placuta acolo sus, terase apres-ski imbietoare, iar Kopaonik o statiune cocheta, aranjata, cu parcari, hoteluri, magazine de sport.





























In jurul statiunii sunt niste peisaje de vis:












































Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #49 : Joi, 02 Februarie 2017, 07:51 »
Sfarsit de zi de schi...Urmeaza drumul pana la Brzece, cina si apoi...SPA!!!! *|* *|* *|* :dance: :dance: :dance:


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #50 : Vineri, 03 Februarie 2017, 14:24 »
Ieri o noua zi cu soare, zapada perfecta de schiat si un grup foarte vesel!  :)





















Pt mine...o terasa scaldata in soare si un tratament de genunchi... ::) :)





Inauntru se pregatea ceva...hmmm...



Sa scap de mirosuri si tentatii am luat-o la pas prin statiune...

























Sfarsit de zi pe una dintre partiile din Kopaonik...




Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #51 : Luni, 06 Februarie 2017, 09:34 »
Mesajul de mai jos va insoti fotografiile pe care le-am facut la Kopaonik...Am tinut in mod deosebit sa-l postez si aici pentru ca multumirile, incantarea si bucuria pe care le-am avut calatorind cu voi sa fie publice! Mi-as dori mult ca lumea care citeste sa  inteleaga cat de importanti sunt oamenii care participa, modul in care interactioneaza...

"Buna dimineata tuturor! Ati fost printre cele mai faine grupuri cu care am iesit vreodata! Ceea ce am vazut acolo, ce am simtit, a fost mai mult decat isi poate dori un organizator...Daca as putea duce spiritul si atmosfera pe care le-ati creat acolo peste tot cu mine ar fi extraordinar...Mi-nu-nat! M-am bucurat privind cata toleranta, cata sociabilitate, cata placere sa fiti impreuna.

Mi-as dori mult sa ne reantalnim in aceiasi formula...Sper sa intregesc si eu grupul, sa fiu activ, acum din pacate au fost doar 10% din Gigi...Batranetile, ce sa faci?!  :-\

Ii multumesc in mod special lui Florin, a fost foarte important ceea ce a facut acolo, seriozitatea prieteneasca cu care a tratat lucrurile, modul in care a organizat totul. Florin esti un tip exceptional! Iar voua grup minunat, va doresc zile frumoase, bucurii si oameni faini in jur, asa cum mi-ati oferit mie!"

Cine nu a primit link-ul wetransfer cu fotografiile, sa-mi scrie pe office@singlescamp.ro

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #52 : Luni, 06 Februarie 2017, 09:59 »
Gigi si noi iti multumim.

Si ca sa vorbesc in numele meu: A fost o excursie minunata. Oamenii extraordinari! Locurile superbe. Partiile aranjate, in fiecare dimineata pregatite pentru o noua experienta. Vremea: de toate felurile: soare, ceata, ninsoare, vant. Ne-am distrat maxim (si pe partie si in afara ei)!

Pana la excursia asta credeam ca schi-ul este un sport individual. MARE GRESEALA! Voi m-ati invatat ca poate fi un minunat sport de echipa.
Eu am avut niste parteneri de schi foarte faini. I-am simtit alaturi, ne asteptam unii pe altii - in 90% din cazuri ma asteptau ei pe mine pentru ca eu eram codasa truperi si nici un moment nu m-au facut sa ma simt prost pentru asta.

Mai vreau! Cand incep inscrierile pentru 2018?!

Offline Nora SR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #53 : Luni, 06 Februarie 2017, 11:02 »
Gigi, eu marturisesc cu toata seriozitatea, mi-au dat lacrimile cand am citit mesajul tau ! Nu a fost grup, a fost clasa a 12-a de liceu, cu tot ceea ce numai pe vremea aia puteam trai :yeah:  *|*  ! o sa revin cu feedback dupa ce ma obisnuiesc un pic cu ideea ca s-a terminat ... :slap:

Offline Ariadna Iulia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #54 : Luni, 06 Februarie 2017, 11:54 »
Gigi si voi toti prietenii mei din ultimile 5 zile, a fost MINUNAT! Mai vreau! Gigi, cred ca si peste 2 saptamani partiile vor fi apte sa ne primeasca! Fa o minune!  *|* *|* Acelasi echipaj, please!

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Schi&SPA&fun la Kopaonik, in Serbia 31 ianuarie - 5 februarie 2017
« Răspuns #55 : Marți, 07 Februarie 2017, 12:31 »
      Da Nora , ai mare dreptate . Am fost un grup de clasa a 12-a pina in ultimul moment , inclusiv  la intoarcere  mimind  mauzoleu si marmelada in microbuz .  Ce " nebuni " frumosi ......................si ne mai facem cu siguranta  daca ne antrenam impreuna .
     Sa ne revedem cu drag.