Autor Subiect: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017  (Citit de 16071 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #15 : Vineri, 16 Iunie 2017, 11:38 »
17.07 .2017 - 1 loc liber in camera DBL  femei .
Pentru inscriere va rugam sa va adresati direct agentiei.

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #16 : Marți, 18 Iulie 2017, 20:59 »
Buna seara tuturor!
Cu parere de rau, trebuie sa spun ca din cauza unor motive bine intemeiate, nu mai pot merge in excursie!
Eu am achitat avansul de 200 lei!
Daca e cineva interesata, v-as ruga sa-mi dati un semn!
Asta e, nu am ce face, motivele, din pacate nu suporta amanare!
Sanatate multa, multa va doresc!  Rami

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #17 : Miercuri, 19 Iulie 2017, 06:52 »
Rami, imi pare rau sa aud. Tu care te bucuri la fiecare excursie incheiata cu poze si povesti, acum sa nu poti merge intr-un weekend pe taram de poveste? Sper ca nu e ceva grav! Toate bune si o imbratisare!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #18 : Miercuri, 19 Iulie 2017, 15:17 »
19.07 .2017 – 2 locuri libere.

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #19 : Miercuri, 19 Iulie 2017, 21:00 »
Buna seara Wonderland!
In primul rand, ITI MULTUMESC DIN SUFLET, PENTRU GRIJA, SI GANDURILE TALE :flori:, si, in al doilea rand, vreau sa-ti spun ca ai atata dreptate, cum sa nu merg in acest taram de poveste numit, Delta?!
Stii?! Dupa ce am revenit acasa din Maramures, mi-am dorit sa ajung in Cheile Nerei, dar nu am reusit, si m-am tot gandit ca, asta e, o sa-mi incarc din nou bateriile in excursia din Delta, dar, s-au ivit aceste probleme si nu mai pot merge! :'(
Da, ai dreptate, chiar e un taram de poveste, si asta mi-a confirmat si Gabriel prin pozele postate din cealalta iesire din Delta! Imi pare rau ca nu pot vedea si eu acele minuni, ca nu pot participa la serile folk, si sa-l ascult pe Gabi Lala cantand, imi pare rau...
Nu stiu, poate ma repet, dar, pentru mine a fost si este o mare bucurie faptul ca am descoperit SCT! Toate iesirile SCT mi-au adus prieteni dragi, prin toata tara, mi-au umplut sufletul si mintea( retina, cum spui tu) cu atat de multe locuri minunate( unde, sigur nu as fi ajuns de una singura), si cu atatea amintiri si clipe de neuitat! :flori: :bow:
Asa ca, sa fiu eu sanatoasa, de fapt, sa fim cu totii sanatosi, ca daca suntem sanatosi, chiar incet incet reusim sa le facem pe toate!
Deocamdata, voi calatorii cu ajutorul vostru, prin intermediul impresiilor si al pozelor postate pe forum! :bow:
Chiar am prietena, care a plecat azi la Amsterdam, cu Lidia, asa ca astept vesti de la ele! ;)
Astept poze si de la ceilalti din celelalte excursii! :bow:
Sanatate multa, multa va doresc!
Va pup cu drag, Rami :)

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #20 : Vineri, 21 Iulie 2017, 14:31 »
Buna tuturor!

Pentru cele mai fericite motive (voi boteza o fetita pe 26 august :)), nu mai pot participa la aceasta excursie. Daca este cineva interesata sa preia loc de femei in camera dubla, am rugamintea sa ma contacteze la 0723 623 593. La aceasta excursie am achitat avansul in valoare de 200 lei.

Distractie placuta tuturor!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #21 : Joi, 27 Iulie 2017, 15:37 »
27.07.2017 NU MAI SUNT LOCURI.

Offline ina68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #22 : Vineri, 28 Iulie 2017, 14:13 »
Buna, tuturor!

Am si eu nevoie de ajutor (sunt "debutanta", sa zic asa : :)): mi-am rezervat loc pe forum, am achitat avansul, urmeaza azi-maine diferenta, ce ar trebui sa mai fac????

Multumesc mult si un weekend frumos!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #23 : Vineri, 28 Iulie 2017, 14:49 »
ce mai faci dupa ce achiti integral? asta e o intrebare inedita :faint: :giggle:

Nu stiu daca te ajuta, mi-au venit in minte cateva raspunsuri:
- Te mai uiti pe forum sa vezi ce informatii mai apar, te asiguri ca ai citit cu atentie prezentarea excursiei, poti sa provoci pe ceilalti la discutii (pe cei vechi sa mai povesteasca cum a fost, pe cei noi sa spuna cum se pregatesc ei, de unde vine, ce stiu eu...)
- cauti documentare, din Delta, eventual mai vezi ce au mai povestit cei care au fost anul trecut, incerci sa afli cat mai multe despre locul in care vei merge
- visezi la ce frumos va fi, incerci sa risipesti emotiile legate de faptul ca pleci la drum cu necunoscuti, - eventual citesti sau scrii pe...Nelinistile unui new entry in Singles Camp (http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2178.0.html) ,
- iti pregatesti bagajul, te antrenezi pentru seri de cantat, dansat, povesti sau ce-o mai fi, depinde de voi...
- pleci la drum, te distrezi maxim, faci poze, vii incarcata de energie si bucurie si ne povestesti si noua, aici, ce te-a incantat si impresionat. Sau, na, se poate intampla, ce nu ti-a placut...

cam asta... dar mai asteptam si alte idei... :whistle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ina68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #24 : Vineri, 28 Iulie 2017, 15:40 »
          Multumesc, Wonderland, pentru promptitudine si sfaturi! Le voi urma, de obicei ascult ce spun cei cu experienta mai mare decat mine. Sunt nerabdatoare sa merg in prima excursie cu voi  *|*.
          Nu m-am exprimat suficient de clar: intrebarea mea se referea la procedura in sine, daca trebuie sa mai spun "prezent" si in alte locuri pentru a fi luata in calcul la transport.
          Sa ne auzim cu bine!




Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #25 : Vineri, 28 Iulie 2017, 19:26 »
Pai, n-ai intrebat asa.  ::) ;)

De obicei, cand transportul este inclus, nu se deschid liste de inscriere.
Pentru eventualele imbarcarile pe traseu - va putea fi sunat soferul. Pentru cei care vin din alte directii si nu se pot conecta la traseu, clar, din prezentare locul de intalnire e direct la pensiune, la ora precizata. 
Oricum, daca ar fi sa apara vreo lista, de obicei Admin sau agentia Bon Voyage  le deschide. Asa ca, sfatul de a urmari forumul, ramane valabil. Foarte probabil ca Gabriel, insotitorul vostru sa mai aiba precizari utile, sau alti participanti sa incerce sa deschida dialogul inainte de a va intalni...

Program
Vineri 25 august 2017 Plecare din Bucuresti ora 6, statia ………… Numarul masinii si cel de telefon al soferului va vor fi comunicate aici pe forum cu 5 zile inainte de plecare. Traseu Bucuresti - Bucuresti - Slobozia - Harsova - Tulcea - Mahmudia. La Tulcea va veti intalni cu Gabi, insotitorul de grup, el este din Braila.

Asteptare usoara!  :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ina68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #26 : Duminică, 30 Iulie 2017, 16:52 »
Multumesc!

Offline lavinia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #27 : Marți, 01 August 2017, 09:47 »
Buna ziua

Din pacate, nu mai pot participa la acest eveniment.
Mentionez ca am achitat integral excursia.
Daca doreste sa preia cineva locul meu, poate suna la nr.0730674280 pentru discutarea detaliilor
Multumesc

Lavinia Popescu-Bucuresti

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #28 : Vineri, 04 August 2017, 13:06 »
20.08.2017 – 2 locuri libere in camera DBL.

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Un week-end in Delta Dunarii 25 - 27 august 2017
« Răspuns #29 : Luni, 07 August 2017, 16:06 »
Salutare dragilor,
Vreau sa intreb daca am placerea sa impart cu cineva drumul de la Brasov pana la Bucuresti si retur. Daca este sa merg cu masina mea, pot lua inca 2 persoane, insa nu ma deranjeaza sa merg si cu masina altcuiva. Tel. 0735 930 870
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!