Autor Subiect: Drumetii si voie buna: Piatra Craiului si Bucegi  17 - 20 august 2017  (Citit de 18836 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline MihaelaAld

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Drumetii si voie buna: Piatra Craiului si Bucegi  17 - 20 august 2017
« Răspuns #75 : Miercuri, 23 August 2017, 21:32 »
Drumetii si voie buna, chiar asa as caracteriza aceasta excursie. Mi-a placut in mod deosebit drumul de intoarcere spre Simon, din ultima seara. Cu toate ca a fost solicitant, rasplata a fost pe masura.  Peisajele au fost de poveste!
M-am bucurat de compania unor persoane deosebite: vesele, cu atitudine pozitiva chiar si in momentele dificile si nu in ultimul rand, generoase la capitolul ciocolata si alte dulciuri...

Multumesc organizatorilor, Lidiei, lui Andrei si bineinteles colegilor!  :flori:
O vara frumoasa in continuare, plina de "drumetii si voie buna"!

Offline dutchessa

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Drumetii si voie buna: Piatra Craiului si Bucegi  17 - 20 august 2017
« Răspuns #76 : Miercuri, 06 Septembrie 2017, 10:59 »
Drumetii de poveste si oameni minunati, povesti in jurul ceaunului, bulz delicios (mai vrea cineva? :)) ), seri prelungite/alungite, cu rasete si glume si muzica si dans :D

Multumiri Lidiei si lui Andrei :), desigur, si Dianei (Brasov) si lui Adi  :crazy2:

Multumim si pentru pozele trimise/postate :)

Va pup si va imbratisez :flori:

ps. niciodata nu e prea tarziu pentru feedback

Offline eugenandrei

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 153
Re: Drumetii si voie buna: Piatra Craiului si Bucegi  17 - 20 august 2017
« Răspuns #77 : Sâmbătă, 09 Septembrie 2017, 20:44 »
Apropo de bulz delicios.....si acum imi mai miroase rucsacul a branza de oaie......dar am ramas cu amintiri placute! :applause:

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Drumetii si voie buna: Piatra Craiului si Bucegi  17 - 20 august 2017
« Răspuns #78 : Luni, 11 Septembrie 2017, 11:17 »
Duthcessa, cu placere. Sper ca ati vazut o parte mai putin stiuta a Brasovului.  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Drumetii si voie buna: Piatra Craiului si Bucegi  17 - 20 august 2017
« Răspuns #79 : Sâmbătă, 23 Septembrie 2017, 10:11 »
Krondia la fel de atasata grupului nostru, multumesc inca o data pentru implicare si aici pt poze! Eugen Andrei esti acum printre cei vechi, ma bucur ca este aici si apreciez mult asta. O sa vezi asta anul viitor!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Drumetii si voie buna: Piatra Craiului si Bucegi  17 - 20 august 2017
« Răspuns #80 : Sâmbătă, 23 Septembrie 2017, 20:34 »
Gigi, m-am bucurat si eu sa pot dezvalui o parte din povestile si legendele Brasovului. Singles Camp & Travel ofera, din punctul meu de vedere, cele mai bune programe de vacanta de pe piata de la noi si e meritul tau si al Samizei pentru ca reusiti sa creati o comunitate cu preocupari si interese diferite de cele din turismul de masa.