Autor Subiect: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018  (Citit de 11795 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mihaela Nastasie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Buna ziua!

Din Bucuresti va merge cu masina doamna Virginia. Puteti sa o contactati (dar numai dupa ora 17) la tel.0772013445. Deoarece nu mai merg pe traseul Iasi-Durau afisez lista cu persoanele inscrise la transport pe aceasta ruta. O zi frumoasa!

Lista de inscriere la transport pe ruta: Iasi – Tg Frumos – Tg Neamt – Poiana Largului – Durau (5 locuri diponibile).

  1. M. Fintina
  2. Paula M
  3.
  4.
  5.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #31 : Miercuri, 27 Iunie 2018, 08:53 »
Plecarea din Iasi este la 8.30 din parcarea Carrefour Market, str. Arcu nr.29 (fosta Billa din zona Garii)
Masina este Opel Zafira albastra IS 09 ZZM
Nr meu de telefon: 0743122214

Ultima lista de inscriere la transport arata asa:
  1. M. Fintina
  2. Paula M
  3.
  4.
Daca mai sunt persoane care merg cu mine pe ruta Iasi - Durau, va rog sa va treceti pe lista (luati cu copy/paste lista existenta si va scrieti im continuare numele si locul de unde urcati
Echipament
Sa aveti cel putin o bluza termica, haina/pantalon impermeabile sau o pelerina buna de ploaie si ghete cu talpa aderenta. Se anunta ceva averse de ploaie si temperaturi mai scazute in zona de platou. Nu uitati de un rucsac mai mic pentru gustari/apa si haine de schimb.
Mancarea
Micul dejun il avem la hotelul unde suntem cazati si este inclus in pret. Pentru pranz sa va luati sandvisuri, ceva dulce, fructe. Masa de seara o sa o luam in Durau, la intoarcerea de pe traseu.
Eu voi ajunge in jur de ora 12.00. Va puteti face check-in-ul la receptie incepand cu ora 14.00. La ora 15.00 ne vedem la receptie echipati de drumetie. Vineri mergem la Cascada Duruitoarea. Este un traseu de 4 ore dus - intors. Sa aveti apa la voi pentru ca nu gasim pe traseu

Offline virginia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #32 : Miercuri, 27 Iunie 2018, 18:26 »
Buna seara!
M-am hotarat sa merg si eu cu trenul.
Mai sunt persoane care pleaca joi seara cu trenul din Bucuresti?
Puteti sa ma contactati sa mergem impreuna

Offline MLM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Buna seara,
Voi merge si eu cu trenul joi seara din Bucuresti.
Virginia o sa te sun maine si poate mergem impreuna. Am vazut ca nu te-ai trecut pe lista de transport din Iasi ....
O seara buna !

Ultima lista de inscriere la transport arata asa:
  1. M. Fintina
  2. Paula M
  3. Mirela M
  4.

Offline MLM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Buna dimineata,

Din pacate nu mai pot merge in excursie.
Va doresc distractie placuta!

Mirela

Ultima lista de inscriere la transport arata asa:
  1. M. Fintina
  2. Paula M
  3.
  4.

Offline f-1969

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 74
Salutare! A fost EXCELENT!!!!!! Chiar daca a plouat , chiar daca nu am atins varful Toaca...a fost EXCELENT! Plimbare , noroi pentru toate gusturile  ;D, "PARTIE!!!" ca sa facem loc celor din Alergarea verticala, aer curat, voie buna!