Autor Subiect: Parfum de tei la Iasi si degustare de vinuri in Republica Moldova 16 - 18 iunie  (Citit de 34538 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Sunteti 4 din Iasi care mi-ati transmis ca doriti sa participati la aceasta actiune, am mai primit un Email cu acelasi subiect si asa cum v-am promis deschid inscrierile si pentru cei de acolo.

Daca sunteti din Iasi si doriti sa participati la turul de oras si excursia de o zi in Chisinau, aveti o reducere de tarif, veti plati doar 200 lei. Inscrierea se face normal, pe site, la fel ca cei care vin din tara.

Offline clara39

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 128
  • ..si maine va fi o noua zi.....
Buna seara,m-am inscris ..zile astea depun si banii.....as vrea sa va propun o ideie ...sala teatrului este foarte frumoasa nu a-ti dori sa vizionati un spectacol vineri seara deobicei incep la 18,30....inca nu e afisat programul pt atunci....

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Buna clara39. Ai dreptate, Sala Mare a Teatrului National din Iasi este foarte frumoasa si o sa fac tot posibilul sa intram, atunci cand vom face turul pietonal care include si acest obiectiv. In privinta vizionarii spectacolului ar trebui sa asteptam sa vedem programul pentru acea perioada si daca il putem integra in ceea ce ne-am propus sa facem.

Offline Myk

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
Re: Parfum de tei la Iasi si degustare de vinuri in Republica Moldova 16 - 18 iunie
« Răspuns #18 : Duminică, 23 Aprilie 2017, 19:48 »
Salutare... cine mai merge din Bucure?ti?   O0

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Parfum de tei la Iasi si degustare de vinuri in Republica Moldova 16 - 18 iunie
« Răspuns #19 : Duminică, 23 Aprilie 2017, 20:48 »
Hello ,
Chiar asa , buna intrebare ! Eu mi-am luat bilete de avion , catre (si din) Iasi, -De la: Bucharest Otopeni (OTP)
Catre: Iasi - Iasi Airport (IAS)      Plecare 08:35
Sosire 09:25 - Blue Air , asa ca daca mai sunteti careva , poate ne intalnim sa zburam impreuna ! :thumbup: *|* :dance:

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Salutare... cine mai merge din Bucure?ti?   O0

Buna dimineata... eu merg  :angel:

am luat bilet de avion de pe site-ul Blue Air
16 iun: OTP 8:35-IAS 9:25
18 iun: IAS 19:30-OTP 20:20
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Hello ,
Chiar asa , buna intrebare ! Eu mi-am luat bilete de avion , catre (si din) Iasi, -De la: Bucharest Otopeni (OTP)
Catre: Iasi - Iasi Airport (IAS)      Plecare 08:35
Sosire 09:25 - Blue Air , asa ca daca mai sunteti careva , poate ne intalnim sa zburam impreuna ! :thumbup: *|* :dance:

SIgut Theo ca ne intalnim, dar poate vorvim detaliile mai aproape de plecare :)
oricum, eu de abia asteptaceasta excursie
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline Myk

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
 O0 Si eu mi-am luat bilet de avion de pe site-ul Blue Air
16 iun: OTP 8:35-IAS 9:25
18 iun: IAS 19:30-OTP 20:20

Offline mariv_bv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Am citit cu atentie programul excursiei (sunt inscrisa, am achitat avansul); daca am inteles bine, in cei 450 lei sunt incluse 2 nopti de cazare (cu micul dejun aferent) si excursia cu microbuzul in Republica Moldova. Niciun pranz si nicio cina, corect?
Iar cazarea este in camera dubla; daca doresc single, cat este diferenta?
Ah, si eu vin de la Brasov, mai vine cineva din Brasov?
Multumesc,

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Ai inteles corect:

Servicii incluse:
     • cazare 2 nopti in camera dubla
     • 2 mic dejunuri*
     • transport Iasi - Milestii Mici (Republica Moldova)
     • insotitor de grup pe toata perioada excursiei 
Servicii care nu sunt incluse:
     • asigurare medicala
     • asigurare storno
     • formalitati vama
     • intrari la obiective
     • degustare vin la Milestii Mici: costa 650md = 137,7lei, cuprinde si mancare.

Camere rezervate sunt dbl, nu avem single.

Offline mariv_bv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Inca o intrebare: intalnirea din Ziua 1 (adica vineri, 16.06.2017), la ce ora este, pentru turul pietonal?
Intreb fiindca in functie de asta, imi fac planul de sosire la Iasi;  daca participantii care vin de la Bucuresti cu avionul ajung pe la ora 11:00 la hotel, eu  de la Brasov as ajunge pe la ora 17:00. Si atunci probabil va trebui sa vin de joi seara....
Multumesc!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Iti va raspunde Lidia, ea este insotitorul de grup si organizeaza programul de vizitare.

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Inca o intrebare: intalnirea din Ziua 1 (adica vineri, 16.06.2017), la ce ora este, pentru turul pietonal?
Intreb fiindca in functie de asta, imi fac planul de sosire la Iasi;  daca participantii care vin de la Bucuresti cu avionul ajung pe la ora 11:00 la hotel, eu  de la Brasov as ajunge pe la ora 17:00. Si atunci probabil va trebui sa vin de joi seara....
Multumesc!
Hai si tu cu avionul, e muuult mai comod, am verificat azi si inca mai sunt locuri la Blue Air pt. 16. iun , respectiv 18. iun. !

Offline mariv_bv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Multumesc, dar e si mai complicat asa....si pierd la fel de mult timp...

Offline CGM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Buna,
Sunt din Iasi si as vrea sa intreb daca se poate participa doar la intalnirea de la Bolta Rece si la excursia la Milesti?
Cat trebuie sa achit pentru asta?
Multumesc