Autor Subiect: Parfum de tei la Iasi si degustare de vinuri in Republica Moldova 16 - 18 iunie  (Citit de 34536 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
CGM, raspunsul la intrebarea ta era un pic mai sus. Da, se poate.
Despre tarif - nu stiu sa-ti spun daca pretul precizat de Gigi include si seara de la Bolta Rece.
Poti intreba la agentie. Succes!

[/quote]
Sunteti 4 din Iasi care mi-ati transmis ca doriti sa participati la aceasta actiune, am mai primit un Email cu acelasi subiect si asa cum v-am promis deschid inscrierile si pentru cei de acolo.

Daca sunteti din Iasi si doriti sa participati la turul de oras si excursia de o zi in Chisinau, aveti o reducere de tarif, veti plati doar 200 lei. Inscrierea se face normal, pe site, la fel ca cei care vin din tara.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline CGM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Lista Iasi

1.Diana
2.Catalin B
3.George S
4.Costel S
5. Cornelia
6. Mariana

Offline pop marta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
 Lista Iasi

1. Diana
2.Catalin B
3.George S
4.Costel S
5.Cornelia
6.Mariana
7.Mirela B

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Daca cineva e interesat sa mergem impreuna la Iasi din Constanta pote sa imi suna la 0736939330.
Eu voi pleca pe 15 Iunie pentru ca altfel va fi un program prea incarcat.

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Buna ziua Gigi,
am intrebat la agentie daca pot sa inchiriez camera o noapte in plus pe 15 Iunie si nu doue cum ai scris tu pe forum.
Imi au raspuns ca se poate, sa platesc excursie cu o noapte in plus si dupa vorbesc cu Shamiza cand se intoarce din Sicilia.
Eu acum voi face asa, dar sa stii ca daca vor naste probleme eu nu sunt de vina si sper ca vom gasi o solutie sau returnare de bani.
Scuza deranj pe aici dar nu puteam sa fac altceva.
O excursie placuta in Sicilia, insula minunata si plina de istorie. :thumbup:

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Hi hi hi! Ne vedem la Iasi Bruno! :thumbup: *|*  :dance:
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Hi hi hi! Ne vedem la Iasi Bruno! :thumbup: *|*  :dance:
Va fi o mare placere  :thumbup:

Offline Maria DM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Buna tuturor,
Pentru ca eu vin din Cluj cu avionul, mi-ar place sa stiu daca mai sunt si altii ca mine.

Offline mariv_bv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Buna tuturor,

Vin de la Brasov si as vrea sa stiu daca mai vine cineva din Brasov, fiindca sunt doar doua curse de autobuz care ajung dupa ora 15:00 in Iasi, ceea ce inseamna sa pierd turul pietonal....
Deci daca este cineva care pleaca pe 16 iunie cu masina din Brasov sau trece prin Brasov....si vrea sa mai ia pe cineva (adica pe mine), il/o rog sa-mi dea de veste....
Cu multumiri.

Marcela

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Daca nu apare nimeni, poti sa iei in calcul si bla-bla car, sau sa vii cu o noapte inainte, eventual.
Chiar, nici eu nu inteleg de ce sunt asa putine si  aiurea ca orar cursele Iasi - Brasov si retur. De tren...nu mai vorbesc. Ihmm :(
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline mariv_bv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Mai este o luna pana atunci....poate apare ceva; Pe Bla-Bla Car am vazut numai pustime....nu stiu ce sa zic!
Iar ca sa plec chiar de joi....e cam prea mult.
Dar multumesc oricum de idee si de incurajari!

Offline moniq

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
 Lista Iasi

1. Diana
2.Catalin B
3.George S
4.Costel S
5.Cornelia
6.Mariana
7.Mirela B
8. Monica

Offline Filip

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Buna seara!
Daca se elibereaza un loc as dori sa vin si eu la Iasi!
Sau..... poate "admin" mai creeaza locuri 🙏

Offline DB-01-VIN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
Buna Marcela. Dac? po?i ajunge in Târgovi?te sau Ploie?ti putem merge împreun? la Ia?i. Eu vin cu ma?ina.

Offline mariv_bv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Buna Radu,

Pot ajunge la Ploiesti, fiindca din Brasov sunt multe posibilitati. Spune-mi doar cand si unde ar trebui sa fiu....si restul de detalii (impartirea costurilor de transport) si daca poti sa ma lasi in Ploiesti la intoarcere, duminica....
Da-mi, te rog un nr. de telefon si tesun eu sa discutam "pe viu". Teodora Moldoveanu mi-a atras atentia pe fb ca mi-ai scris....
Multumesc foarte mult pentru amabila oferta!