Autor Subiect: Sexualitate, subiect tabu ?!  (Citit de 391752 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

pe_jumate

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #30 : Luni, 29 Martie 2010, 19:52 »
ai dreptate, draga admin, si da, ai ghicit, era nu neaparat o gluma ci o intrebare retorica..
am inteles cum stau lucrurile, si voi incerca sa completez cu tot ce pot formatul proiectului, nu sa reformatez lucruri deja gandite de tine si de cei care ati avut curajul sa va aventurati in proiectul asta care se mareste clipa de clipa..

de fapt, gandindu-ma la tine si la echipa ta, imi pun cat de serios pot o intrebare: ce te faci/ ce va faceti daca sar pe voi/pe SC adica, toti cei de care doamnele de aici si eu inclusiv incearca sa fuga de pe celelalte site-uri de socializare?
aveti armuri solide/filtre de polen otravit/mijloace de triere a solicitarilor sau in aceasta etapa intra aici oricine doreste s-o faca?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #31 : Luni, 29 Martie 2010, 20:09 »
Proiectul vizeaza si este pregatit acum pt o dezvoltare pe orizontala. Am sa folosesc multiplicarea ca metoda de organizare, dezvoltarea in cascada, este singurul procedeu care da rezultate in astfel de situatii.
Cum iti spuneam sunt multe cereri in ultimele zile venite de la barbati, ceea ce imi confirma unele puncte din teroria proiectului.
Ca sistem de filtrare este autotriajul care functioneaza foarte bine intotdeauna. Nu intru in amanunte, intelegi pt ca esti in breasla. Urmeaza doar echilibrarea cluburilor acolo recunosc ca am emotii, pt ca multi or sa vrea sa se indrepte spre acelasi grup si atunci o sa intampin ceva probleme.
Cele doua firme de entertainment de grup lucreaza intens la programe, asa ca in mai au sa fie primele profesionist aplicate.
Cu forumul este deocamdata ok, mai fac cate o observatie, mai cate o mica cenzura, dar tonul general ma bucura foarte mult este unul pozitiv si purtat la nivelul pe care-l spera

pe_jumate

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #32 : Luni, 29 Martie 2010, 20:40 »
grozav..  :)
banuiesc ca citesti tot ce se scrie ca apoi sa decizi ce anume se "editeaza/cenzureaza"
clubul creste, si nu te vei mai putea misca de pe scaun tot citind la comentarii.. si atunci, cine ne mai distreaza in tabara??mm?
te rog ajuta-ma sa pricep cum se aleg vice-moderatorii sau cum altfel te-ai gandit sa pastrezi controlul forumului in perspectiva atat de apropiata a multiplicarii temelor si cresterii numarului de participanti.. :)

carmentoma

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #33 : Luni, 29 Martie 2010, 22:58 »
     Te intereseaza mai mult problemele tehnice si administrative decat subiectele dezbatute! Ai ganduri mari, sa inteleg! Vrei sa devii moder, cumva? Multa bafta!  :D Lasa-l pe admin sa isi bata capul cu "maruntisurile" astea!
     Cat despre cenzura, cu toate ca poate uneori am avut si eu limba cam ascutita, nu am fost cenzurata pana acum! Asta , probabil, pentru ca, desi am avut pareri diferite, am stiut sa mi le sustin in limitele unei exprimari decente! Ca si majoritatea celor de pe forum, dealtfel!

pe_jumate

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #34 : Marți, 30 Martie 2010, 12:24 »
n-am nici un gand maret, carmen!
ma bagam si eu in seama cu admin, incercand sa-i atrag atentia..
ce moderator? eu habar n-am nici macar cum sa-mi pun poza sau sa initiez un subiect nou..

cred insa ca tu ai putea fi un excelent moderator, pentru ca ai prezenta de spirit, pozitivism si tact si esti si foarte activa pe aici..

PS mai am doua mesaje si capat steluutzaaaa! ;)

marcutza

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #35 : Marți, 30 Martie 2010, 14:51 »
atentie la offtopiiicccc gagici ;)

pe_jumate

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #36 : Marți, 30 Martie 2010, 14:58 »
traitz! ;)

sile43

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #37 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 21:45 »
Draga Marcutza,daca ai nevoie de ajutor in coordonarea acestei teme(sexualitate),te asigur de tot ajutorul meu ,cu sfaturi pertinente,pline de seriozitate si profesionalism ;D ;D ;D

pe_jumate

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #38 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 21:48 »
valeleu! ;)

Offline capsuna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 724
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #39 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 21:50 »
Sile dai si lectii in particular? ;D

marcutza

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #40 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 21:54 »
@sile43, esti invitatul meu :) topicul iti apartine :) fetele abia asteapta  ::)
fetelor, creionul si carnetelul pregatite, notati !  ;D

maria171

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #41 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 21:55 »
putem face si schite?
 ;D
glumeam

Offline capsuna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 724
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #42 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 21:56 »
Sau poate veni domn' profesor la lectie cu planse si diapozitive!

sile43

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #43 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 22:14 »
In loc sa profitati de experienta mea,dobandita cu multa truda si spirit de sacrificiu,radeti de mine. Ma-ti intristat.
Stimate doamne ,imaginativa ca sunteti oameni de arta,ca realizati picturi extraordinare,sculpturi suberbe si nu le puteti arata nimanui. Cum va-ti simtii atunci? ;D 8) ::) ;D :D

silviu

  • Vizitator
Re: Sexualitate, subiect tabu ?!
« Răspuns #44 : Vineri, 02 Aprilie 2010, 22:18 »
@sile43, esti invitatul meu :) topicul iti apartine :) fetele abia asteapta  ::)
fetelor, creionul si carnetelul pregatite, notati !  ;D
doar teorie?