Autor Subiect: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017  (Citit de 18356 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #30 : Vineri, 22 Septembrie 2017, 07:41 »
Buna dimineata, bineinteles Camelia ca vreau sa luam o camera impreuna, eu merg  in Maroc si cand vin mai triez o data cazarile pe care le-am gasit, poate mai cauti si tu. Ar fi bine sa fie mai aproape de autogara de plecare Transmixt.

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #31 : Luni, 25 Septembrie 2017, 14:12 »
Liliana, daca gasesti un loc bun de cazare,  te rog sa-ma anunti, eu vin din Brasov tot in data de 7 oct. si vreau sa ma cazez in acelasi hotel cu voi *|*
Daca mai este cineva care vine la Sibiu si nu are colega de camera sa dea un semn de viata. :smitten:

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #32 : Luni, 25 Septembrie 2017, 14:34 »
OK, o sa ma hotarasc pt. cazarea Sibiu, dupa 15 oct cand ma intorc din Maroc ! Probabil ca trebuie sa mai luam o cazare si la intoarcere.

Offline Angelik

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #33 : Joi, 28 Septembrie 2017, 15:41 »
Buna tuturor. Si eu vin in Sibiu, si nu am colega de camera.   :smitten:
Cu drag

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #34 : Luni, 02 Octombrie 2017, 10:27 »
Eu zic ca ar trebui sa rezolvam problema cu cazarea cat mai repede, exista riscul s? nu gasim atunci cazare. Azi am trimis un e-mail la agentie daca ne poate spune un hotel sau o pensiune în apropiere de locul de îmbarcare, daca primesc raspuns va anunt. Dupa cate am citit pe forum suntem pana acum 6 persoane doua de la Bucuresti, 2 Braila, 1 Miercurea Ciuc si 1 Brasov. Sper ca am numarat bine ;)
Se mai înscrie cineva la un loc de cazare in Sibiu?????

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #35 : Luni, 02 Octombrie 2017, 11:26 »
F. bine Ioana, eu vazut cazari in apropiere gara, gen str. 9 mai in jur de 120 lei fara mic dejun (nici nu trebuie ca este prea de dimineata si ne luam de seara pentru niste sendvisuri),  poate fi si mai scumpa dar nu exagerata ca stam doar o noapte,   din partea mea ma pui la socoteala cu cazarea , dar vezi ca trebuie si o noapte la intoarcere, ca,  dupa cea de anul trecut, intoarcerea in Sibiu a fost pe la ora 21... Din cate am vazut nu trebuie sa platim ceva in avans. Eu sunt plecata in Maroc 7-15 oct, dar voi fi de acord cu decizia ta.

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #36 : Luni, 02 Octombrie 2017, 13:25 »
 *|* :thumbup: :dance:Am gasit pensiune, aproape de gara. Este vorba de Pensiunea Hermannstadt am rezervat pentru data de 07.11.2017 ?i 12.11.2017 3 camere cu paturi separate la 105 lei /noapte/camera si acelasi camere le avem si la întoarcere. Eleny, Angelik si Lililiana va rog când puteti sa luati legatura cu mine 0745867673.
Am vorbit si la agentie si nu ne pot ajuta.
P.S. Nu avem micul dejun inclus, îns? eu zic ca plecand a?a de dimineata nu avem nevoie.

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #37 : Marți, 03 Octombrie 2017, 10:43 »
Draga Ioana, te-am sunat acuma la 10:37 !!! nu ai raspuns, da, cazarea este OK, o camera este pentru mine si Camelia, daca mai e nevoie de ceva, tel meu este 0740546677.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #38 : Miercuri, 04 Octombrie 2017, 14:16 »
Mai avem un loc la femei.


Offline ELENY

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Buna ziua tuturor

Eu am vorbit cu Ioana si am confirmat rezervarea.Ii multumesc si pe aceasta cale si abia astept sa ne cunoastem.O zi buna tuturor!

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
 :flori: Si eu de abia astept sa ne cunoastem. Nu mai e mult pana atunci.

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #41 : Marți, 10 Octombrie 2017, 15:20 »
 :smiley6600:  :magic:Delia asteptam sa iei legatura cu noi, ai numerele de telefon pe forum. Asteptam ca si celelalte persoane care particip? la excursie sa ia legatura cu noi si sa ne vedem in Sibiu ?i chiar ?i cei care nu urc? din Sibiu pot  :hammer: - sa ne sune am vrut sa scriu.

Offline delia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: SPA, relaxare si prieteni. Aqua Palace Hajduszboszlo 8 - 12 noiembrie 2017
« Răspuns #42 : Miercuri, 11 Octombrie 2017, 14:00 »
Buna tuturor! Multumesc pt mesaj, tocmai ma uitam la imaginile cu complexul si abia astept sa ajungem acolo. Ioana am sa te sun, eu ajung in Sibiu pe la orele 18-19, sper sa putem sa ne intalnim. Pe curand!

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Te asteptam :flori:

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Buna, m-am intors din Maroc... senzational. Stiti expresia aia "acu pot sa mor" , a fost o nebunie!  Bun, acu ne adunam pentru relaxare, inca nu stiu ora cand ajung in Sibiu, dar ne rezervam pofta de mancare pentru seara intr-un restaurant pe acolo, pana atunci pastram legatura pe forum sau la telefon.