Autor Subiect: Drumetii in muntii Bucegi, Baiului si masivul Piatra Mare. 28 - 30 aprilie 2017  (Citit de 14878 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline marius5

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Drumetii in muntii Bucegi, Baiului si masivul Piatra Mare. 28 - 30 aprilie 2017
« Răspuns #15 : Duminică, 26 Martie 2017, 17:59 »
Buna seara ; azi am facut rezervarea, maine in 27.03 platesc avansul [ se poate plati si toata suma odata ? ] ...  am vazut ca plata avansului este pana pe data de 29.03 , banii vor intra in cont sigur dupa 29 , este ok ?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Drumetii in muntii Bucegi, Baiului si masivul Piatra Mare. 28 - 30 aprilie 2017
« Răspuns #16 : Duminică, 26 Martie 2017, 18:08 »
Da, este ok.  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Am suplimentat locurile cu inca 7! 

Offline marius5

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Salut ; azi am platit avansul si astept cu drag sa va cunosc !
Marius din Bucuresti.

PS. Dupa trimiterea mail-ului la agentie cu, confirmarea platii avansului, se primeste un alt e-mail de la agentie prin care se confirma rezervarea ?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Da, in 3-5 zile.

Offline marius5

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Sunt incredibile povestile voastre din forum ; nu mai am rabdare pana la prima mea iesire impreuna cu voi, pe 28.04 in Predeal ; sunt membru de 2 zile  :)  si nu stiu la ce excursii sa ma mai uit pentru a va cunoaste ... as vrea sa merg in toate daca s-ar putea  :D   chiar asa : vad ca toate iesirile sunt cu avans pana la sfarsitul lunii Martie ; cum deja suntem in 27, cum se va proceda cu cele unde mai sunt locuri libere incepand din Aprilie ?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Marius, data avansului este orientativa, inscrierile si rezervarile continua pana la ocuparea locurilor. Asa ca vei avea ocazia, cu siguranta sa mai gasesti disponibilitati... :) Ma bucura entuziasmul tau!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Grupul s-a marit, asa ca o sa aveti 2 insotitori de grup, din care unul o sa fie Iulian. Ambii sunt oameni de munte, va vor putea calauzi in siguranta si cu pricepere pe potecile muntilor. Cei care preferati sa stati in jurul casei, aveti ocazia sa o faceti asa cum v-am povestit in prezentare. 

Intre timp am nominalizat si pensiunea, este aceeasi in care am stat anul trecut si ne-am simtit tare bine, este vorba de Pensiunea Cool 3*, Strada Turi?tilor 13, Predeal 505300. Atentie ca nu e chiar usor de ajuns, nu ca drum ci ca orientare. Cei care veniti pe cont propriu sa tineti cont de sfatul meu si sa va orientati inainte de a sosi acolo. Dar cred ca o sa fie cazul doar pentru foarte putini sa vina singuri pana acolo. Am sa va transmit azi un Email in care o sa va anunt ca o sa organizam transport si din Bucuresti.  *|* :dance: Sunteti multi de acolo si e pacat sa nu fi facut asta. Nu deschidem lista, o sa colectez raspunsurile voastre de pe Email. Am rugamintea sa-mi raspundenti imediat in ceea ce priveste tranportul organizat, pe ruta Bucuresti - Ploiesti - Predeal si retur  . Evident ca cel de la Cluj - Sibiu - Predeal ramane valabil.

Seara o sa fie petreceri in restaurantul pensiunii, privelistea de acolo este superba, aveti Clabucetul in fata! Iulian o sa aiba cu el o boxa activa, laptop si muzica, asa ca... fiti gata de dans!  :)

Inainte de petreceri am discutat cu gazda sa vi se pregateasca un meniu usor de cina si am convenit la un fel de baza + desert. Anul trecut mancarea a fost buna, ne-au facut snitele cu garnitura cu salata si cate o prajitura. Tariful este acelasi ca in 2016, 25 lei/persoana. O sa va scriu si despre asta in Email, urmand sa-mi comunicati daca doriti aceasta masa de grup.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Nu mai sunt locuri.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Am rugamintea, ca la fiecare actiune a noastra, sa va inscrieti individual, personal pe aceasta lista, prin preluarea celei din ultimul mesaj, astfel incat sa nu uitati pe cineva in afara. Treceti-va in lista cu numele si initiala prenumelui indicand pe acelasi rand locul de imbarcare.
Ex:
1. Ionescu M - urcare din Alba Iulia

Chiar daca inscrierea se face pe o singura lista, duceti-le va rog mai departe pe amandoua, astfel incat sa fie usor de preluat in agentie.

Sunt doua rute de transport:

Urmeaza de asemenea ca dupa completarea listelor sa comunicam aici pe forum, ora si locul plecarii.

Listele:

Bucuresti - Ploiesti - Predeal 
1.
2.
3.

Cluj - Turda - Alba Iulia - Sebes Alba- Sibiu - Fagaras - Brasov  - Predeal
1.
2.
3.



Offline AILIL

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7

Listele:

Bucuresti - Ploiesti - Predeal
1. Felicia N-urcare in Bucuresti
2.
3.

Cluj - Turda - Alba Iulia - Sebes Alba- Sibiu - Fagaras - Brasov  - Predeal
1.
2.
3.


Offline ccristians

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Listele:

Bucuresti - Ploiesti - Predeal
1. Felicia N-urcare in Bucuresti
2.
3.

Cluj - Turda - Alba Iulia - Sebes Alba- Sibiu - Fagaras - Brasov  - Predeal
1. Cioloca C - urcare din Cluj
2.
3.

Offline Konkinka

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Listele:

Bucuresti - Ploiesti - Predeal
1. Felicia N-urcare in Bucuresti
2. Adriana Stanica - urcare in Bucuresti
3.

Cluj - Turda - Alba Iulia - Sebes Alba- Sibiu - Fagaras - Brasov  - Predeal
1. Cioloca C - urcare din Cluj
2.
3.

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
Listele:

Bucuresti - Ploiesti - Predeal
1. Felicia N-urcare in Bucuresti
2. Adriana Stanica - urcare in Bucuresti
3.

Cluj - Turda - Alba Iulia - Sebes Alba- Sibiu - Fagaras - Brasov  - Predeal
1. Cioloca C - urcare din Cluj
2. Bercea C- Turda
3.
Cornelia

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Listele:

Bucuresti - Ploiesti - Predeal
1. Felicia N-urcare in Bucuresti
2. Adriana Stanica - urcare in Bucuresti
3.

Cluj - Turda - Alba Iulia - Sebes Alba- Sibiu - Fagaras - Brasov  - Predeal
1. Cioloca C - urcare din Cluj
2. Bercea C- Turda
3.Mihaiela V -urcare din cluj
:)