Autor Subiect: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017  (Citit de 26926 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #105 : Joi, 18 Mai 2017, 18:12 »
Multumesc Gigi.de-abia astept sa ne vedem cu totii.
anca bv

Offline Cornel D.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #106 : Vineri, 19 Mai 2017, 11:05 »
Imi cer scuze, dar in mod cert nu o sa ajung la timp. Estimez ca o sa ajung in Sighisoara pe undeva intre 16 si 16:30.

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #107 : Vineri, 19 Mai 2017, 11:19 »
Din pacate nici eu nu pot ajunge prea devreme :(
mi-ar fi placut sa pot pleca dimineata cu toata lumea... abia dupa pranz sper sa "evadez" de la munca :)

Imi pare tare rau ca ratez distractia de azi.

Drum bun tuturor!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #108 : Duminică, 21 Mai 2017, 18:25 »
Am tras un somn strasnic, acum sunt cu nasul in calculator. Si cum imediat dupa fiecare excursie tin sa va transmit fotografiile facute de mine, incerc sa o fac si acum. Totul este pregatit pentru lansare, doar ca nu am tabelul cu adresele voastre de Email. Este in agentie si nu stiu daca o sa-l primesc in timp util, pana la amiaza, cand plec spre Napoli, via Bucuresti. Am transmis catorva, a caror adrese de Email se gasesc in address book-ul meu...Cei care nu ati primit, lasati-mi in seara aceasta un mesaj aici si am sa folosesc adresa de Email cu care v-ati inregistrat...

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #109 : Duminică, 21 Mai 2017, 21:35 »
 Am ajuns acasa, daca dai de ceva poze cu mine, m-as bucura mult sa le primesc.
Multumesc mult pentru tot, a fost o excursie faina tare!

Le-am primit!
Multumesc iar!

Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #110 : Duminică, 21 Mai 2017, 22:26 »
Buna seara,

Am revenit vesela dintr-o noua excursie marca SingleCamp. Plina de surprize si de actiuni, o vreme frumoasa, in pofida prognozelor nefavorabile, cu 2 seri de dans pana dimineata, alaturi de un grup de oameni minunati. Multumiri tuturor, Samizei si Gigi, gazdelor din Sighisoara, Dan si echipei de la Hotel Sighisoara, si in mod special echipei Tobosarul Cetatii Sighisoara. Desi abia am revenit acasa, astept cu nerabdare urmatoarea excursie de la Iasi - cea de a 10 din palmaresul personal, cu drag, Mire  *|*

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #111 : Luni, 22 Mai 2017, 09:42 »
Multumim mult Gigi. Tu si Samiza ati reusit sa mai faceti inca o iesire de neuitat. Nu stiu cum reusiti sa adunati atatia oameni frumosi laolalta dar este extraordinar! M-am simtit foarte bine si toata iesirea a fost la superlativ.

Drum bun si distractie faina!

PS: am primit pozele. Acum le descarc. Abia astept sa le vad.

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #112 : Luni, 22 Mai 2017, 12:06 »
Multumesc de poze. Totul a fost foarte frumos, de suflet si spirit.

Offline industrialg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #113 : Luni, 22 Mai 2017, 12:58 »
Multumim Gigi si Samiza pentru organizare si distractie. A fost o actiune reusita, cu oameni faini, cu voie buna si mai ales soare. "Super" e cuvantul care ar putea descrie week-endul care s-a incheiat.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #114 : Luni, 22 Mai 2017, 14:27 »
"Facem cumva sa fie bine...!"
 Sighisoara e o poveste.Una pe care o vrei mereu spusa,dimineata sau seara,de mama,bunica,sau de ce nu...iubitul tau.

 Ea incepe cu bataia ceasului din turn, cu zgomotul pasilor pe caldaram, cu fereastra care se deschide spre soare.
 In cetate respiri istorie la fiecare pas,parca nu mai esti tu,sau poti fi cine iti doresti.
 
 E o atingere calda a sufletului, cu fiecare treapta, cu fiecare floare de muscata,cu fiecare perete sau acoperis muscat de timp.
 In spatele fiecarei porti te poate astepta o minune.
 Poti doar sa stai cuminte pe o banca si respiri pace.

 Stiu ca multumind e uneori prea putin si da ,multumesc tuturor pentru organizare,prietenie,toleranta,mangaiere la ceas de reverie,
 pentru surpriza si frumusete !

 M-as intoarce oricand la Sighisoara, de-as fi fost mai tanara cu o clipa...chiar si cu motocicleta...

 "Am zis!"

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #115 : Luni, 22 Mai 2017, 18:46 »
Am ajuns si acasa dupa trei zile minunate petrecute alaturi de oameni faini.Sighisoara m-a cucerit cu totul.Este un oras f.frumos,mai ales in Cetate unde inca se pastreaza atmosfera medievala.Ma bucura faptul ca totusi mai sunt orase care stiu sa aibe grija de istoria lor.As fi vrut sa numai plecam.A fost superb totul,incepand de la locatie pana la chefurile tinute pana la ziua.Multumesc lui Dan pentru primirea facuta,Gigi,Samiza,care  au darul de-a ne face sa ne simtim minunat,si tot personalului care s-au ocupat de noi.Astept sa ne revedem.Numai bine la toata lumea.AM ZIS, :)
anca bv

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #116 : Luni, 22 Mai 2017, 21:18 »
"Facem cumva sa fie bine...!" :smitten:

Offline GabrielaIV

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #117 : Marți, 23 Mai 2017, 09:17 »
?i a fost bine;a fost foarte bine. Am fost personajul unei povesti minunate scrise de Gigi si Samiza .

Offline danieladimitrescu

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 176
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #118 : Miercuri, 24 Mai 2017, 16:53 »
Am revenit din excursia Sighisoara foarte optimista si cu puteri noi.Aceste puteri le-am castigat in urma interactiunii cu oameni minunati.Fiecare cu povestea sa. Cert e faptul ca sunt multe persoane puternice in acest Singles Camp.
      Multumesc foarte mult lui Gigi si Samiza, pentru  toata organizarea, pentru surpizele frumoase Breite si mai ales domeniul ecvestru Danes, m-am simtit extraordinar de bine, am vizitat, ne-am plimbat, m-am bucurat de cunostinte noi.
      Multumesc si lui Dan care a fost atat de atent cu noi. Mi-a placut mult si  Tobosarul Cetatii cu echipa lui, cetatea foarte pitoreasca, un loc minunat.
      Ma bucur mult si de noile prietenii legate, de optimismul pe care l-am castigat in urma participarii la aceasta excursie.
      Sunt si saptamana aceasta pe picior de start pentru participarea la excursia de la Buzau  si saptamana viitoare voi merge in Maramures pentru minivacanta de 1 iunie.
       Urez tuturor zile frumoase, toate cele bune si sa ne revedem sanatosi!!! :applause: :applause: :applause:

Offline danieladimitrescu

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 176
Re: Petreceri in Cetate. Sighisoara 19 – 21 mai 2017
« Răspuns #119 : Miercuri, 24 Mai 2017, 16:55 »
"Facem cumva sa fie bine...!" :smitten:


  Completez:  ADJUDECAT