Autor Subiect: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului – drumetie la stana. 2 - 4 iunie  (Citit de 18898 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Daca e krondia in grup, avem si vesti repede si insotitie de imagini frumoase, se stie!
 :thumbup:
Multumim, Krondia. Ma bucur ca ati avut vreme buna si locuri frumoase!

(PS - fara sa vreau ma intreb cum de ai ales varianta thumbnail si nu message for board?)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
cum de ai ales varianta thumbnail si nu message for board?)
E un mister si pentru mine :-\

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Nerabdarea de a posta vesti...la cald, poate.    :kissing:
Oricum mai asteptam povesti. De la tine, dar si de alti participanti din grup.
Se pare ca ati avut parte de un verde crud, luminos, spectaculos.

PS: Bulzul ala cu care v-ati rasfatat arata ca in pozele postate de admin?
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline AngelSB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
 :dance: :dance:Inscrierea pentru drumetie am facut-o cu mult entuziasm, probabil ca sufletul meu era deja acolo.... a fost suuuper ok...minunat. De la organizare, multumim Samiza, Gigi si firmei Bon Voyage, multumim ghidului turstic Iulian pentru profesionalism...prietenii stiu de ce...multumim Ghita, ciobanul, gazda noastra de la stana, multumesc grup...gasca...ati fost extraordinari.

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39


PS: Bulzul ala cu care v-ati rasfatat arata ca in pozele postate de admin?
[/quote]
Nu mai stim exact cum arata ca s-a evaporat repede... dar cu siguranta a fost foarte gustos.

Toate preparatele pregatite de Gheorghita (Ah Gheorghita!) pentru noi au fost foarte bune (si la masa de sambata si la cea de duminica).
Toata excursia a fost un succes: macare buna, gazde minunate, ghid pasionat, compania de cea mai inalta clasa, vremea superba, locatia aleasa, programul interactiv...

Multumim frumos Gigi, si pentru mesajul pe care ni l-ai lasat si pentru implicarea ta... se dovedeste inca o data ca daca faci ceva cu pasiune si dedicare nu are cum sa nu iasa la cel mai inalt nivel.
Multumim si tie, Iulian, pentru ca ai avut grija de noi.

Eu una m-am incarcat cu energie pozitiva (sa imi ajunga inca vre-o 2-3 saptamani)... dar acum gata cu visarea: Back to work! Back to reality!

Sa aveti o zi buna si o saptamana usoara!


Offline Corneliu Ionescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Salutare tuturor!
Am citit undeva, nu mai stiu cine a scris dar spunea: „Iesi din trecutul care iti pune piedici. Paseste intr-o poveste nou?, creata de tine!"
Dar aceasta poveste, inceputa cu inscrierea in excursie, nu ar fi putut deveni atat de minunata fara voi toti, prieteni dragi (sper ca imi permiteti sa va spun asa tuturor), langa care am petrecut 3 zile absolut extraordinare. De mult timp nu am mai revenit acasa plin de bucuria de a trai, complet revigorat si gata sa dau piept cu viata si sa ii strig: Hei,hei,heeei!    :thumbup:
Ce adevarata este vorba aceea cu omul sfinteste locul! Voi toti impreuna cu Iulian si Ghita si organizatorii mi-ati facut un cadou minunat si va multumesc!   ;)
Si asa cum ii sta bine oricarei povesti voi scrie: To be continued              Cu drag, Nicu

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Buna dimineatza!

Stie cineva ceva de poze?! Iulian ne "ameninta" ca o sa le pimim pe toate cele facute de el... si stiu ca au fost multe si foarte faine ...

Sau deja au fost trimise si la mine nu au ajuns?

O zi frumoasa tuturor!!!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Nu cred ca au fost trimise, nici eu nu le-am primit. 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Nu, nu am transmis inca nimic. Iulian mi le-a trimis, dar eu eram plecat in Azore si pana la intoarcere a devenit inactiv. Am sa-l rog sa le mai transmita odata...

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
In regula.
Multumesc frumos pentru raspuns, Gigi.

O zi frumoasa si bine-ai revenit!

Offline Marius1314

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
 :( Sunt invidios pe tot poporul care a fost in aceasta excursie. Am achitat tot ce era de achitat, ma si vedeam cu bulzul in gura si, din cauza unor evenimente neasteptate am reusit sa ratez distractia. Cand citesc aici toate feeback urile pozitive ma apuca asa un..... Sper doar ca urmatoarea iesire sa-mi iasa :). Pana la urma trebuie sa gandesc pozitiv, inca traiesc, chef de plimbare am cat pentru 2 persoane asa ca trebuie sa fie bine... ca sa nu fie rau ;D.

O zi frumoasa la toata lumea!
Cand dimineata nu te trezeste cineva si cand seara nu te asteapta nimeni, si... atunci cand faci ce vrei tu... Ce este asta? Libertate sau singuratate?

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Marius, nu te necaji prea tare, mai ai o sansa sa mergi in septembrie cand se va repeta excursia. Ai grija ca de data asta  sa nu o mai ratezi  :giggle: