Autor Subiect: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului – drumetie la stana. 2 - 4 iunie  (Citit de 18893 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Angela, din prea mult entuziasm, ai sarit, se pare, peste modul in care se transcriu listele.
Chiar daca sunteti la inceput, cititi cu atentie indicatiile de pe forum, verificati si corectati mesajele.
Listele se preiau cu copy paste si nu cu citat

Pe de alta parte, sa incerci sa te incalzesti putin inainte de excursie, ne va ajuta si drumetia de vineri dar diferenta de nivel de 600m anuntata pentru traseul de samabta se incadreaza la un nivel mediu de dificultate.


Iliuta Violeta Lucia

  • Vizitator
Si eu. si eu.... *|*la transport! Mercic!

Transport Bucuresti - Raul Sadului


1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4.Violeta I


Transfer Sibiu - Raul Sadului
1. Diana L.
2.

Iliuta Violeta Lucia

  • Vizitator
Scuze...preluasem o lista din urma!

ransport Bucuresti - Raul Sadului
1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.
6. Cristina G.
7. Marius I. (din Pitesti)
8. Gabriela S.
9. Ruxandra P.
10.Violeta I

Transfer Sibiu - Raul Sadului
1. Diana L.
2. Lorena T
3. Mihaiela. V.
4. Andreea M
5. Angela Muntean

Offline J_LO

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Krondia, eu nu voi participa la excursiile pe munte, conditia fizica nu imi permite. Eu voi ramane la pensiune, am inteles ca este o excursie pentru toti si cu siguranta gasesc ceva de facut. Ideea participarii mele a fost sa ies din oras la aer curat, sa socializez, sa imi fac prieteni noi. Daca sunt persoane care vor sa ramana la pensiune alaturi de mine, cu mare drag, daca nu va astept seara la petrecere :)

Offline AngelSB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Ehhh...si cand gresim...invatam...si daca invatam...ce-i daca mai gresim? Entuziasmul, bata-l vina....

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Transport Bucuresti - Raul Sadului

1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.
6. Cristina G.
7. Marius I. (din Pitesti)
8. Gabriela S.
9. Ruxandra P.
10.Violeta I
11. Alexandru I.


Transfer Sibiu - Raul Sadului


1. Diana L.
2. Lorena T
3. Mihaiela. V.
4. Andreea M
5. Angela Muntean


Offline Florentina19

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Transport Bucuresti - Raul Sadului

1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.
6. Cristina G.
7. Marius I. (din Pitesti)
8. Gabriela S.
9. Ruxandra P.
10.Violeta I
11. Alexandru I.
12.Ionita Florentina
13.Pop Alexandra


Transfer Sibiu - Raul Sadului

1. Diana L.
2. Lorena T
3. Mihaiela. V.
4. Andreea M
5. Angela Muntean

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Florentina, inscrierea se face personal pe lista de transport, colega pe care ai trecut-o are cont pe forum?

Offline abilica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Angela, din prea mult entuziasm, ai sarit, se pare, peste modul in care se transcriu listele.
Chiar daca sunteti la inceput, cititi cu atentie indicatiile de pe forum, verificati si corectati mesajele.
Listele se preiau cu copy paste si nu cu citat

Pe de alta parte, sa incerci sa te incalzesti putin inainte de excursie, ne va ajuta si drumetia de vineri dar diferenta de nivel de 600m anuntata pentru traseul de samabta se incadreaza la un nivel mediu de dificultate.

Diana, daca m-am luptat cu grohotisul din Valea Rea si am urcat 'poiana Narciselor" sambata, se pune ca si incalzire?

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Cu siguranta, Cristina, esti in forma maxima  :applause:  :thumbup: Mai ramane sa tinem si noi pasul  :strong:

Iliuta Violeta Lucia

  • Vizitator
Buna,

Eu m-am mutat...asa ca ma sterg de pe lista! Eram inxcrisa la pozitia 10. Distractie maxima!

1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.
6. Cristina G.
7. Marius I. (din Pitesti)
8. Gabriela S.
9. Ruxandra P.
10.. :smitten:.............
11. Alexandru I.
12.Ionita Florentina
13.Pop Alexandra


Transfer Sibiu - Raul Sadului

1. Diana L.
2. Lorena T
3. Mihaiela. V.
4. Andreea M
5. Angela Muntean

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Buna,

Eu m-am mutat...asa ca ma sterg de pe lista! Eram inxcrisa la pozitia 10. Distractie maxima!

1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.
6. Cristina G.
7. Marius I. (din Pitesti)
8. Gabriela S.
9. Ruxandra P.
10. Alexandru I.
11. Ionita Florentina
12. Pop Alexandra


Transfer Sibiu - Raul Sadului

1. Diana L.
2. Lorena T
3. Mihaiela. V.
4. Andreea M
5. Angela Muntean

Offline abilica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Cu siguranta, Cristina, esti in forma maxima  :applause:  :thumbup: Mai ramane sa tinem si noi pasul  :strong:

Multumesc pentru incurajare, Dienuta
Iti dai seama ca sunt rupta, sa faci traseul acela in stilul "smuls" de frica ploii(care a venit oricum) si sa cobori(a se citi 'aluneci pe noroi")in numai cateva ore, e ca si cum ai fi lovit de tsunami. Eu nu l-as trece la capitolul incalzire, de aceea am si glumit.
Nu am facut febra musculara, insa resimt o oboseala fizica imensa, nu se mai stinge
Numai bine imi revin pana la Marginime
Dar macar, sper sa nu ma fac de rusine si sa rezist, ca am jar la picioare si e pacat de muntii aceia , pe care nu stiu cand ii voi mai vedea

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Urcusul acela in Baiului e un traseu foarte greu, Cristina  :applause: mi-l amintesc foarte bine de anul trecut.
Nu va fi insa cazul aici. Chiar si traseul de sambata cand vom urca la stana cred ca va putea fi parcurs cu o minima conditie fizica, altfel, intr-adevar, efortul poate fi resimtit. Este important insa sa nu se 'sara' de la birou direct pe munte.



Offline Marius1314

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Pentru ca e prima data cand merg in acest tip de organizare am cateva nelamuriri de incepator:
- Unde si cat platesc transportul de la Pitesti si retur? De inscris m-am inscris la microbuz dar plata unde o pot face, in microbuz?
- Unde este statia de imbarcare in Pitesti?
- Sun maine la agentie pentru aceste informatii dar poate primesc raspuns aici de la cei mai vechi si nu mai este cazul.  :)

Multumesc!
Cand dimineata nu te trezeste cineva si cand seara nu te asteapta nimeni, si... atunci cand faci ce vrei tu... Ce este asta? Libertate sau singuratate?