Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 37167 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline sultana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #135 : Luni, 08 Ianuarie 2018, 23:15 »
Buna seara. De foarte multa vreme nu am intrat pe forum dar acum am reusit sa imi fac timp si iata-ma. Revelionul 2018 de la Tg. Mures mi-a intrecut toate asteptarile: a fost asa cum am dorit, visat de foarte mult timp : 3 nopti de dans si voie buna. Imi pare rau ca nu am stiut de aceasta agentie si revelioanele Singles Camp de mai mult timp si, deci, am pierdut atatea ocazii minunate de petrecere si socializare dar sunt sigura ca vor mai fi multe altele..... totul e sa fim sanatosi si optimisti.
In legatura cu pozele eu nu am primit nimic, desi am verificat mesajele. Cum as putea sa le primesc?
Tuturor toate cele bune,
Sultana


Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #136 : Marți, 09 Ianuarie 2018, 12:00 »
Imi pare rau pentru cei care nu au descarcat sau nu au anuntat in timp util, pentru a putea retransmite link-urile. Am explicat in sala de conferinte de la hotel, cum fac transmisia fotografiilor si a filmuletelor si am atras in mod special atentia celor care doresc amintirile transmise de mine, ca este nevoie ca in urmatoarele 2 zile sa-si verifice inbox-ul, sa urmareasca pe forum, pt ca o sa apara mesajele mele. Subliniind ca nu mai am timpul necesar pt repetarea operatiunilor necesare transmisiei. Imi cerea cineva pe mesaj facebook transmitere de fisiere prin mesagerie, nu, imi pare rau, asa ceva nu este posibil, fisierele sunt prea mari si nu pot fi transmise decat prin site-uri specializate asa cum este wetransfer.

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #137 : Marți, 09 Ianuarie 2018, 14:49 »
:( m-am uitat in fiecare zi si nu am gasit nimic pe email :(

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #138 : Marți, 09 Ianuarie 2018, 14:54 »
Va rog cine a salvat filmulete si poze de la revelion sa mi le transmita si mie.
florentinavioleta@ymail.com   
Multumesc !

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #139 : Marți, 09 Ianuarie 2018, 15:01 »
Repet, imi pare rau, ca nu ati descarcat in timp util. Eu mi-am tinut promisiunea de a va oferi ceea ce am fotografiat si filmat eu. Am ajuns acasa si primul lucru a fost sa ma ocup de fotografii si de gasirea unui sistem de transmitere a acestora. Am lucrat 24 de ore la asta, am incercat si reusit. Sistemul respectiv imi arata ca s-au transmis catre toate adresele si ca link-urile s-au accesat de 134 de persoane. In 03 ianuarie mesajul meu aici pe forum era: "Am transmis prin sistemul de care v-am povestit, un mesaj ce contine 4 link-uri de descarcare foto si filmulete. Nu stiu daca functioneaza, astept confirmarile voastre. Daca nu ati primit, trimiteti-mi Email pe office@singlescamp.ro si retransmit manual." Au venit confirmari, am avut si eu o adresa de proba si am verificat.

Va spuneam atunci in sala, urmariti inbox si forumul. Stiind ca multi imi spun dupa 10 - 15 zile de la finalul excursiei ca ar dori pozele, am subliniat in mod deosebit ca nu-mi mai pot permite ca timp sa ma ocup inca o data de transmitere.

Offline sultana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #140 : Miercuri, 10 Ianuarie 2018, 19:59 »
     Pe 3 ianuarie nu am primit decat un anunt de la Singles Camp in legatura cu prima excursie din tara. In rest, nu am primit nimic, desi am verificat.  Observ, totusi , ca nu sunt singura care nu a primit. Oricum daca cineva din cei 170 de participanti are un filmulet sau poze, poate imi trimite si mie pe adresa : tc_livia@yahoo.co.uk. Multumesc anticipat.
    O seara excelenta.