Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 37162 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ancab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #15 : Marți, 05 Decembrie 2017, 22:22 »
Din motive obiective - evenimente neprevazute - nu pot sa particip la petrecerea de revelion
Am achitat prima transa, respectiv 400 lei
Daca exista vreo persoana interesat, las nr. de telefon 0722127423 - Anca

Offline delia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #16 : Miercuri, 06 Decembrie 2017, 09:21 »
Buna dimineata,
Din pacate nu voi putea participa la revelion. Am achitat toata suma si am dreptul la o camera de 5* la Plaza. Daca este cineva interesat pot fi contacatata pe adresa de mail  delia_1588@yahoo.com
Delia

Offline Simona38

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #17 : Miercuri, 06 Decembrie 2017, 13:18 »
Buna ziua,
Intentionez sa merg cu masina din Sighet(Maramures) spre Targu Mures. Daca cineva vine pe aceiasi ruta si e interesat de transport rog sa-mi scrie:  monuta28@gmail.com.

Offline Johann

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #18 : Miercuri, 06 Decembrie 2017, 13:19 »
Buna, mai sunt locuri de revelion pentru barbati? Cum se procedeaza pentru inscriere?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #19 : Miercuri, 06 Decembrie 2017, 14:56 »
Johann, ia legatura direct in agentie, suntem si la baieti pe ultima suta. office@bonvoyagesibiu.ro. Daca ti se va spune ca mai sunt locuri, inscrierea se face ca la orice actiune a noastra, pe site. Link-ul pentru revelion, il gasesti in mesajul principal.

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Salutare,
Dupa zilele fierbinti din centrul SPA  cu saune pe toate gusturile, jacuzzi, piscina, masaje si petrecerile cu dans intens, voie buna si un vin deosebit, din Minivacanta de 1 decembrie, ma pregatesc sa revin in mijlocul vostru  :yeah: , sa o facem si mai lata si sa "incingem" ringul de dans asa cum nu a mai fost la nici o petrecere de pana acum :dance: avand in vedere ca este cel mai mare si numeros eveniment de pana acum! :thumbup:
Deci, doamnelor, domnisoarelor si domnilor - pregatiti-va pantofiorii comozi de dans sau veniti "desculte" ca mine  :giggle: numai sa puteti dansa!  *|* :dance: *|*

PS: Intentionez sa merg cu masina din Iasi spre Targu Mures (prin Piatra Neamt -Cheile Bicazului sau pe Tg. Neamt-Toplita) depinde cum va fi starea drumurilor pe 30 dec. Momentan am 3 locuri disponibile. Daca esti o persoana vesela si comunicativa te invit sa scurtam drumul printr-o companie placuta. Cine este interesat/-a, sa-mi lase un mesaj aici pe forum sau pe catalin.g.bordei@gmail.com   :magic:

Offline Yoko

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #21 : Vineri, 08 Decembrie 2017, 08:10 »
Buna dimineata,daca la intoarcere ar mai fi un loc (ca startul il iau din Bucuresti) a-ti putea sa-mi spuneti daca treceti prin Bacau?Multumesc anticipat!

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #22 : Vineri, 08 Decembrie 2017, 10:40 »
Buna Yoko, daca mesajul era pentru mine, cu parere de rau te anunt ca nu trec prin Bacau la intoarcere. Voi trece pribabil prin Piatra Neamt.
O zi frumoasa

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #23 : Vineri, 08 Decembrie 2017, 13:18 »
Buna ziua,  in afara de cele care ne stim deja, mai este cineva din zona Bacau, Onesti, Moinesti, Comanesti, Roman, Piatra Neamt.......?
zi frumoasa sa aveti ! :)

Offline Yoko

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #24 : Sâmbătă, 09 Decembrie 2017, 12:04 »
Buna Yoko, daca mesajul era pentru mine, cu parere de rau te anunt ca nu trec prin Bacau la intoarcere. Voi trece pribabil prin Piatra Neamt.
O zi frumoasa
Buna ,Catalin , multumesc pt. raspuns , nu face  nimic ma voi descurca cumva :) :)

Offline Flo76

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #25 : Sâmbătă, 09 Decembrie 2017, 17:48 »
Buna ziua daca este cineva interesat eu doresc sa merg cu masina cu plecare din Brasov catre Targu Mures rog sa ma contacteze la 0726325098.
Flo

Offline vyo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #26 : Duminică, 10 Decembrie 2017, 16:05 »
Buna tuturor
Sunt Violeta, vin la revelion la Targu Mures cu masina din Sibiu. Daca e cineva care face acelasi drum, poate mergem impreuna. Sunt la prima actiune si orice indrumare ar fi binevenita. Multumesc!

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #27 : Duminică, 10 Decembrie 2017, 18:53 »
 Din Constanta pleaca cineva cu masina? As vrea sa ma alatur si eu daca se poate. Adresa mea de mail: viss71@yahoo.com

Offline Madalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #28 : Duminică, 10 Decembrie 2017, 21:34 »
Buna seara! Pleaca cineva cu masina din Galati?

Offline Bejenaru lenuta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #29 : Duminică, 10 Decembrie 2017, 21:42 »
Buna seara!!pleaca cineva din Cluj cu masina spre Targu-Mures?