Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 37166 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ALINA-DELIA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #30 : Marți, 12 Decembrie 2017, 07:00 »
Buna Madalina.
Si eu sunt din Galati, singura varinata care o am in acest moment pentru plecare este  mijlocul de transport in comun, daca nu apare altceva poate stabilim si mergem impreuna.

Offline gabriela.gheorghe

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #31 : Marți, 12 Decembrie 2017, 09:11 »
Salutare, tuturor!
Daca exista cineva pe-aici, care ar putea sa ma "culeaga"din Pitesti, rog frumos sa lase un mesaj, multumesc!

Offline Madalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #32 : Marți, 12 Decembrie 2017, 09:36 »
Buna,Alina-Delia!Ok!Mergem impreuna daca nu apare altceva. Mai vorbim...O zi frumoasa!

Offline monik55518

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #33 : Marți, 12 Decembrie 2017, 10:20 »
   Buna ziua.
   Intentionez sa merg cu masina din Braila spre Targu Mures. daca este cineva interesat, sa-mi srie pe adresa de mail : simona.pipa@yahoo.com sau aici.  :)

Offline gigel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #34 : Marți, 12 Decembrie 2017, 23:24 »
buna,

Sunt un membru nou al acesti grup si intentionez sa ajung in Targu- Mures cu masina, cu plecare din Bucuresti. Daca cineva este interesat sa-mi scrie pe adresa de email   vasilemar67@gmail.com sau aici.

 :)

o seara frumoas!

Offline mihaela.silav

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Buna! Eu sunt din Bacau! Te iau cu drag. Keep in touch.
O zi frumoasa!

Offline Yoko

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #36 : Duminică, 17 Decembrie 2017, 00:43 »
 Buna Mihaela , ma poti contacta pe mail ?ebia3@yahoo.gr .Multumesc!

Offline Bejenaru lenuta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #37 : Duminică, 17 Decembrie 2017, 07:20 »
Buna dimineata!!!merge  cineva din Cluj cu masina la Targu Mures?

Offline ALINA-DELIA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #38 : Duminică, 17 Decembrie 2017, 14:17 »
Buna Madalina
Te rog sa ma contactezi pe adresa de email martie_05@yahoo.com

Offline Aurora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #39 : Luni, 18 Decembrie 2017, 06:29 »
Buna ziua ! Sunt Aurora din MEDIAS , m-as bucura sa ma poata lua in masina , cineva care trece prin orasul meu. tf 0743142844

Offline zamfirache lenuta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #40 : Luni, 18 Decembrie 2017, 08:51 »
Buna dimineata!
Merge cineva din Botosani la Revelion?Mi-ar face plecere sa calatorim impreuna :pleasantry: *|* *|* *|*

Offline Mihaela0510

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #41 : Luni, 18 Decembrie 2017, 21:56 »
Din Constanta pleaca cineva cu masina? As vrea sa ma alatur si eu daca se poate. Adresa mea de mail: viss71@yahoo.com

Buna seara, si eu plec din Constanta, dar nu cu masina. Cunosti vreo posibilitate de transport, respectiv pe cineva cu masina, sau un tren accesibil, sau vreun microbuz? Ar fi o solutie si din Bucuresti direct...

Offline Mihaela0510

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #42 : Luni, 18 Decembrie 2017, 22:04 »
Buna seara tuturor,

Incep prin a spune ca ma bucur ca exista acest forum si ca se organizeaza acest eveniment. Cate ceva despre mine: sunt profa' de germana si traducator, locuiesc in Constanta, imi plac excursiile si plimbarile. M-am inscris cu gandul de a imi face prieteni noi, de a gasi cat mai multe solutii de vacante frumoase si ... de a intalni pe cineva deosebit. Una dintre vacante cu siguranta va fi acest Revelion, care mi s-a parut inca de la inceput foarte frumos organizat.  O0 O0 O0

Sa ne vedem cu bine la Targu Mures pentru un start nemaipomenit in 2018!


Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #43 : Luni, 18 Decembrie 2017, 22:18 »
Buna Mihaela!
Eu sunt Ramona din Ploiesti!
Pot spune ca, ai facut cea mai buna alegere, Singles Camp! :yeah:
Vei avea parte de niste superrr vacante, cu momente de neuitat, alaturi de niste oameni superrr! :yeah:
Cel putin, pentru mine asa a fost si este din august 2016! :D
De fapt, te vei convinge singura la Targu Mures :dance: *|*
Sa ne auzim si sa ne vedem cu bine ;)
Si sa stii ca sunt multi membrii Singles Camp in Constanta, si sunt unul si unul :D

Offline Aurora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #44 : Marți, 19 Decembrie 2017, 07:39 »
Buna tuturor
Sunt Violeta, vin la revelion la Targu Mures cu masina din Sibiu. Daca e cineva care face acelasi drum, poate mergem impreuna. Sunt la prima actiune si orice indrumare ar fi binevenita. Multumesc!

Buna Violeta ! Sunt Aurora din Medias . M-as bucura sa ma poti lua cu masina .Adresa e mail : auralt@yahoo.com . Multumesc !