Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 37298 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline CristinaPav

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #75 : Duminică, 24 Decembrie 2017, 10:49 »
Da Cristina, ai numarul meu de telefon aici.
Craciun fericit!

Super! Vorbim dupa Craciun atunci :)

Offline corina_gheorghe@yahoo.com

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #76 : Duminică, 24 Decembrie 2017, 14:11 »
Buna! Eu plec din  Bucuresti in dimineata zilei de 30, foarte devreme si am locuri libere in masina. Daca cineva doreste sa parcurgem drumul impreuna poate sa imi scrie pe adresa corina_gheorghe@yahoo.com sau la tel 0756097893. Sa avem cu totii un Craciun fericit si sa ne vedem sanatosi la Targu Mures!!!

Offline gigel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #77 : Luni, 25 Decembrie 2017, 11:40 »
va urez un craciun frumos alaturi de cei dragi...sa fie dupa placul inimi voastre! :) :)

ne vedem in citeva zile,

petrecere frumoasa!

Offline Bejenaru lenuta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #78 : Luni, 25 Decembrie 2017, 13:40 »
Fie c? Sfânta s?rb?toare a na?terii domnului Iisus Hristos,sa va umple sufletele si casa de c?ldur?,liniste si pace!!! S?rb?tori binecuvântate tuturor membrilor SCT !!!!Cr?ciun fericit!!

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #79 : Marți, 26 Decembrie 2017, 00:59 »
Mirela68. din Fetesti daca mai ai 2 locuri disponibile in masina te rog sa ma contactezi pe viss71@yahoo.com sau lasa-ti aici o modalitate de contact.

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #80 : Marți, 26 Decembrie 2017, 15:36 »
Mihaela0510 din Constanta. Daca nu ai o varianta concreta de plecare la Tg Mures contacteaza-ma pe viss71@yahoo.com

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #81 : Miercuri, 27 Decembrie 2017, 10:09 »
Vreme calda pentru aceasta perioada a anului, la Tg Mures. Prognoza pentru zilele in care ne aflam acolo:

29.12.2017 7 grade maxima zilei, 0 grade minima noptii, posibil ceva ploaie

30.12.2017 3 grade maxima zilei, - 2 grade minima noptii, un pic de soare printre nori

31.12.2017 4 grade maxima zilei,  1 grad minima noptii, soare si ceva nori

01.01.2018 8 grade maxima zilei,  1 grad minima noptii, ceva soare... dar si nori

02.01.2018 6 grade maxima zilei,  1 grad minima noptii, ceva soare... dar si nori

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #82 : Miercuri, 27 Decembrie 2017, 13:17 »
Ultimele pregatiri, ultimele impachetari, alegeri de pantofi...Ultimele ganduri si emotii...Mai este foarte foarte putin si ne intalnim cu totii pentru marea petrecere!

Reamintesc, dau ultimele detalii, recomandari.

Noi ca organizatori o sa ajungem la Plaza cu o zi inainte, in 29 decembrie vom fi deja acolo. Deci dimineata de 30.12, incepand cu ora 9.00 suntem deja pregatiti pentru oaspeti.

Cei cazati la Plaza.

- prezentarea pentru check in se va face pe cat posibil pana la orele 17.30, astfel incat sa aveti timpul necesar pentru pregatire si refresh pentru cina, care incepe la ora 19.00

- veti gasi in zona de receptie, o masa unde se va face repartizarea pe camere si pe mese. Veti primi acolo toate informatiile necesare. Vom fi eu, Samiza si cei care s-au oferit sa ne ajute. Fiecare dintre organizatori si gazde, vom purta un ecuson distinct, il vedeti in imaginea de mai jos




- NU se iau repartizari si nici chei direct de la receptie, toata lumea trebuie sa treaca pe la masa organizatorilor si a gazdelor

- va rugam sa aveti rabdarea necesara pentru a putea face repartizarea pe camere in liniste si eficient. Ce mai probabil ca varful de sosiri va fi intre 14.00 - 16.00, cand anticipam ca va fi nevoie sa repartizam pe camere si mese cca 100 de persoane. Cred ca se intelege ca nu este usor...

- la masa noastra a organizatorilor si gazdelor, veti fi repartizati pe camere, proritar cei care au anuntat deja cu cine vor sta. Cei care nu au ales "coleg de camera", o sa fie indrumati de noi, incercam sa gasim compatibilitati

- tot la sosire veti fi repartizati pe mese, dorim in acest fel sa evitam aparitia de "insule", adica un loc aici, unul dincolo. Locurile la mese nu se vor mai schimba pe parcursul zilelor, vor fi mentinute, asa cum s-au primit in prima zi


- la masa organizatorilor o sa primiti un ecuson, in cadru de plastic, pe care o sa trecem numele de adresabilitate. Cei care doresc pot scrie si orasul, astfel incat "sa va descoperiti" de unde sunteti fiecare. Acest ecuson va fi purtat cat mai mult posibil, pentru a oferi posibilitatea cunoasterii, a unei interactiuni mai usoare. Tin sa mentionez ca purtarea nu este obligatorie, nu putem sa impunem asa ceva. Dar recomandam... :)



- la ora 19.00 este intrarea in restaurant. Va rog, subliniez inca o data, nu intarziati! Primirea se va face cu un wellcome drink, pe acordurile unui cvartet de coarde. Perioada aceasta de intrare - primire - ocupare loc, va dura in jur de 45 minute. Se va intra apoi in atmosfera de cafe concert, DJ isi va intra in atributiuni. Masa este pregatita pentru ora 19.00, servirea, incepand cu 19.30.

- dupa cina, petrecere


Cei cazati la Business

- va prezentati direct la hotel Business. Noi o sa lasam acolo o lista cu cei cazati, astfel incat repartizarea se va face de receptioneri. Incercati sa ajungeti in jur de 14.00, maxim la 17.00, pentru a evita intersectarea cu ceilalti turisti.

- va asteptam in intervalul 17.00 - 18.00, la Receptia Hotelului Plaza, la masa organizatorilor si a gazdelor. Va rog nu intarziati, pentru ca intre 18.00 - 19.00 nu o sa fie nimeni, mergem si noi organizatorii si gazdele, sa ne pregatim pentru primire.

- acolo veti fi repartizati pe mese si veti primi ecusonul despre care am scris si explicat mai sus, celor cazati la Plaza

- la ora 19.00 este intrarea in restaurant. Primirea se va face cu un wellcome drink, pe acordurile unui cvartet de coarde. Perioada aceasta de intrare - primire - ocupare loc, va dura in jur de 45 minute. Se va intra apoi in atmosfera de cafe concert, DJ isi va intra in atributiuni. Masa este pregatita pentru ora 19.00, servirea, incepand cu 19.30.

- dupa cina, petrecere

Vreau sa va explic, celor care stati la Business, ca mic dejunurile si brunch-ul o sa le aveti la hotelul in care sunteti cazati. Doar mesele de cina si petrecerile le veti avea impreuna cu ceilalti, la Plaza. Dorim astfel sa nu va punem pe drum pentru mic dejun, sa evitam mai multe drumuri intre cele doua hoteluri.

Va recomnad de asemenea sa ramaneti pentru SPA la Business, zona de relaxare si piscine este mai mare decat la Plaza. 


Acum referitor la atmosfera. Asa cum va mai spuneam, atmosfera o faceti voi. Cu ajutorul nostru, al gazdelor, al DJ-ului, dar voi o faceti. Asa ca pregatiti-va sa veniti cu voie buna si dispozitie, chef de petrecere. Lasati acasa pretentiile si tabieturile exagerate si orice poate afecta oe cei din jur. Lasati lumea sa se distreze si retineti ca nimeni nu merge acolo sa asculte lucruri negative, persoane care au "ceva de spus", "de aratat", "de demonstrat". Aveti ceva de spus, aveti o problema, veniti la unul dintre organizatori sau "gazde" - in perioadele in care suntem la masa de organizare. Incercam sa rezolvam tot ceea ce este obiectiv si posibil.

Referitor la DJ. Va dati seama ca este o mare responsabilitate pe umerii lui, suntem 170 de persoane...si muzica face mult din petrecere. Eu sunt acolo, urmaresc ce se intampla, si in situatia in care vad ca nu se orienteaza si adapteaza repede la grup am sa-l ajut. Chiar si cu selectie de muzica. Subliniez, sunt acolo si urmaresc.

INSIST MULT SI ROG, LASATI DJ-UL IN PACE SI FITI CONSTIENTI CA OBSERVATIILE, CERERILE, PRETENTIILE, DORINTELE NU FAC DECAT RAU. Pentru a fi atent la ring, pentru a putea intra in atmosfera, pentru a fi "in good mood", lasati-l in pace. Stiu ca multi au tendinta de a-si impune personalitatea sau preferintele. Dar retineti, sunt 170 persoane si trebuie echilibrat ceea ce se ofera. De regula DJ urmaresc niste retete, care sunt verificate ca succes. Au experienta si cam stiu ce trebuie. Si nimeni nu are interesul sa nu iasa bine. Dar daca tabarati pe om, cu tot felul de discutii si observatii, reactia poate fi una proasta din partea lui, neplacuta pentru noi.

Despre tinutele care se poarta in fiecare zi, am scris in prezentarea actiunii, este bine sa recititi ceea ce am recomandat, sper ca am cam detaliat cam tot ce era de comunicat. Daca mai apare ceva pe parcurs, sau imi aduc aminte de ceva, revin.

Va urez spor la bagaje, sa calatoriti usor, sa ajungeti cu bine la Tg Mures. Sa ne vedem veseli si gata de petrecere! 




Offline Sweety

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #83 : Miercuri, 27 Decembrie 2017, 17:31 »
Buna! Eu sunt din Bacau! Te iau cu drag. Keep in touch.
O zi frumoasa!

Buna Mihaela! As vrea sa te rog, daca mai ai un loc in masina, ma poti lua si pe mine?

Offline Madalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #84 : Miercuri, 27 Decembrie 2017, 18:56 »
Buna seara! Nu-mi este clar unde voi fi cazata...La Plaza sau Business...? Mentionez ca am facut plata pe 29 noiembrie.

Offline Madalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #85 : Miercuri, 27 Decembrie 2017, 18:59 »
Avansul l-am achitat pe 07 noiembrie 2017.

Offline medina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Buna ziua,  m am inscris si am achitat pt Revelion eu si o prietena  , unde trebuie sa anunt ca vrem  sa stam impreuna in camera  , si de unde  pot afla la ce hotel suntem repartizate ?
Multumesc, Adina Bobeleac si Daniela Nistor

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Vad ca apar neintelegerile si confuziile legate de hotelul in care stati. M-au intrebat si Madalina si Medina, raspund general, ca regula. Cu certitudine va pot raspunde, personal, doar in jur de ora 12.00, cand situatia este finala si o primesc din agentie. Ce va pot raspunde insa acum: daca nu aveti specificat pe factura, nu ati fost contactata telefonic din agentie, nu ati primit pe Email informatia ca stati la Business, atunci sunteti cazate la Plaza.

Am transmis in agentie intentia de a sta impreuna, aceasta se rezolva usor.  :)

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Buuuna dimineataaa tuturor, cunoscuti, sau necunoscuti ;)
Mai sunt doar 2 zile si ne vedem  :yeah:
Abia astept sa ne bucuram unii de altii, sa ne bucuram impreuna, sa ne relaxam ;) si sa ne distram la maximum :dance: *|*
Multumim tare mult Gigi pentru toate informatiile! Ne sunt de mare ajutor! :bow:
Va doresc sanatate multa tuturor, spooorrr la bagaje, drum bun si sa ne auzim si sa ne vedem cu bine! :thumbup:   :)

Offline Gaby1234

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Daca doreste cineva sa mearga cu masina mai avem in loc  disponibil. Plecare din Bucuresti si nu suntem  foarte matinale.Plecare in jurul orei 8.30 in dimineata zilei de 30 decembrie. Tel. Maria  : 0745772803