Autor Subiect: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017  (Citit de 28961 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Curca Elena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Eu sunt barbat. Ma imbrac si ma mut. Spatiul pentru bagaje destinat doamnelor este arhisuficient, daca in masina va fi o singura femeie.Daca nu, nu.
MA IEI SI PE MINE?LA petrecere,la TG .MURES.CU MASINA multumesc
BUNA!

Offline Miss Lia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 57
  • "Avem nevoie de bucurie ca de painea cea zilnica."
Buna seara!
Chiar niciun loc liber ???!!!!  :help: :help: :help:
Daca  totusi cineva renunta, lasati-mi un mesaj, va rog frumos!... :worthy:
Eu sunt pregatita.

Offline Curca Elena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Glumesc. Vom asigura destul loc astfel incat sa avem o calatorie confortabila si noi, si bagajele noastre.
SA INTELEG CA AI UN LOC SI PENTRU MINE?SUNT ELENA DIN BUCURESTI 0724898065
BUNA!

Offline Miss Lia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 57
  • "Avem nevoie de bucurie ca de painea cea zilnica."
Ma refer la loc liber in minivacanta.....

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Nu toate drumurile trec prin Bucuresti.
E bine sa citim cu atentie,de la inceput,ca sa nu pierdem detalii importante !

Offline Tomita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #50 : Vineri, 24 Noiembrie 2017, 09:08 »
Buna...eu sunt nou pe aici .... si vreau sa va salut pe toti.  Si...inca ceva in legatura cu vacanta de 1 decembrie...eu m-am trezit mai tarziu si nu am apucat nici o rezervare... daca cineva din baieti nu mai poate sa mearga sa spuna ca m-as duce eu in locul lui

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #51 : Vineri, 24 Noiembrie 2017, 10:18 »
MA IEI SI PE MINE?LA petrecere,la TG .MURES.CU MASINA multumesc
Buna, Elena, sigur ca te iau, ideea este ca traseul meu va fi dinspre Slatina spre Valcea si ce urmeaza. Te poti descurca pana la Valcea cu transportul?

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #52 : Vineri, 24 Noiembrie 2017, 10:24 »
Buna, Elena, sigur ca te iau, ideea este ca traseul meu va fi dinspre Slatina spre Valcea si ce urmeaza. Te poti descurca pana la Valcea cu transportul?
S-ar putea ca joi , totusi, sa plec din Bucuresti.O sa vedem.N-as vrea sa te incurc......

Offline Curca Elena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #53 : Vineri, 24 Noiembrie 2017, 13:20 »
BUNA! :-[ :'( :'(

!EU VIN DIN BUCURESTI,DACA AJUNGI PE AICI ,MERG.DACA NU.....O SA IAU TRENUL DACA NIMENI NU MAI ARE UN LOC
BUNA!

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #54 : Vineri, 24 Noiembrie 2017, 13:46 »
BUNA! :-[ :'( :'(

!EU VIN DIN BUCURESTI,DACA AJUNGI PE AICI ,MERG.DACA NU.....O SA IAU TRENUL DACA NIMENI NU MAI ARE UN LOC
Nu lasam pe nimeni in urma, nu-i asa? ;D.. ne auzim marti, miercuri, la telefon ptr detalii. O zi buna si.... fruntea sus!

Offline MichelleMB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #55 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 09:45 »
Buna dimineata, tuturor! Bine v-am regasit! 
Ma bucur sa vad ca entuziasmul grupului este nealterat, ca acum 3 ani cand am participat la Sarbatorile Toamnei de la Sibiel. 
Pentru iesirea de 1 decembrie de la Targu Mures, voi veni cu o prietena si as dori sa stiu cine ar dispune de doua locuri disponibile in masina (garantam companie simpatica :) 8) Voi reveni dupa-amiaza pe forum. Ca alternativa, totusi, va las nr. meu de tel., in cazul vi se pare mai simplu sa comunicam astfel: 0722534199.
Va multumesc anticipat pentru feed-back si... abia astept sa ne revedem intr-un cadru de doua ori relaxant!  :dance:  Michelle

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #56 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 10:14 »
Buna dimineata, tuturor! Bine v-am regasit! 
Ma bucur sa vad ca entuziasmul grupului este nealterat, ca acum 3 ani cand am participat la Sarbatorile Toamnei de la Sibiel. 
Pentru iesirea de 1 decembrie de la Targu Mures, voi veni cu o prietena si as dori sa stiu cine ar dispune de doua locuri disponibile in masina (garantam companie simpatica :) 8) Voi reveni dupa-amiaza pe forum. Ca alternativa, totusi, va las nr. meu de tel., in cazul vi se pare mai simplu sa comunicam astfel: 0722534199.
Va multumesc anticipat pentru feed-back si... abia astept sa ne revedem intr-un cadru de doua ori relaxant!  :dance:  Michelle
Neata. Ma gandesc ca este important de unde veniti, nu-i asa?  O0

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #57 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 10:20 »
 :faint: toata lumea lasa numere de telefon. ba ca vrea un loc, ba ca ofera un loc.
Dragilor, urmariti topicul si vedeti daca n-a lasat deja cineva oferta convenabila pentru voi, cu nr. de contact cu tot.
Theo a incercat si ea sa va ajute si va adus la un loc cateva anunturi utile. Incerc sa completez ce a zis ea si sa...centralizez  :slap:

Oferte de grupaj cu masina personala existente deja pe forum

Georgia52, vine din Bucuresti, a lasat nr. de telefon 0743116986. Mai are un loc liber.
1. Gabriela B
2.

Adrian Marian, din Bucuresti,  0730166667

Leonard, inca nu s-a hotarat daca pleaca din Slatina/Valcea sau din Bucuresti. E hotarat sa nu lase pe nimeni in urma, deci posibil sa aiba vreun microbuz  :2funny: 0725865678. Pe lista lui ar fi:
1. Livia, imbarcare din Valcea (daca gresesc, corectati voi lista) Zice ca mai are 2 locuri libere, deci...
2.
3.

Ar mai fi: Ioana 65 care vine din Bacau, dar n-am inteles daca cere sau ofera un loc, deci am s-o trec si pe lista de mai jos ::)

Cereri de loc in masina:
Ioana 65, Bacau
rappy, din Bucuresti
Elena Curca, din Bucuresti (inteleg ca ai facut prins un loc in excursie? )
Michelle MB - 2 persoane, nu zici de unde pleacati,  presupun ca din Bucuresti

Deci, cei care cer un loc, ar putea sa vada intai lista cu cei care ofera loc si sa-i contacteze. Nu?
Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #58 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 10:49 »
Hello! As vrea tare mult sa merg si eu ... cu toata ca sunt noua aici. Am vazut ca nu mai sunt locuri, dar Nana nu mai merge, si as vrea sa preiau eu locul ei. Cum procedez?
Aletty, intrebarea ta a ramas fara raspuns :( Se pare ca Elena Curca a preluat locul Nanei. am sa raspund totusi...

De obicei, daca cineva anunta ca renunta si cauta inlocuitor:
- lasi mesaj pe forum ca vrei sa preiei locul
- daca a lasat date de contact - poti contacta persoana, daca nu poti lasa tu ca  sa puteti intra iin legatura
-anuntati, una dintre voi la agentie, apoi de acolo primiti indrumare pentru transferul avansului/finalizarea platii etc.
Cam asa...

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #59 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 10:54 »
  :oops: , sa nu pierdem sirul evenimentelor zic .......
lista cu persoanele ce vor merge cu Georgia 52 ruta Bucuresti- Tg. Mures:
1. Georgia 52
2. Gabriela B.
3. Florin R.