Autor Subiect: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept  (Citit de 12431 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Virgil_gl

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Buna Georgiana,
Daca intre timp nu ai gasit alta varianta de transport, iti pastrez un loc la masina.

Offline Syzygium

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
Salutare,

Si eu am in continuare nevoie de transport.
Virgil, mai ai un loc liber? Daca da, contacteaza-ma te rog la telefon: 0723.270.306.

Eugenia

Offline ccristians

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #32 : Vineri, 01 Septembrie 2017, 10:16 »
Salut!
Vin si eu cu masina personala, as putea lua participanti de pe ruta Reghin-Tg Mures-Sighisoara-Sibiu.

Offline elenita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #33 : Vineri, 01 Septembrie 2017, 14:55 »
Buna tuturor,

Din Pitesti pot lua pe cel/cea care doreste sa se deplaseze impreuna cu mine catre Sibiu - Pastravaria Albota - Rau Sadului.

Contactati-ma 0722642977

Offline Venera

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #34 : Vineri, 01 Septembrie 2017, 21:01 »
Buna Virgil,
Ramane sa merg eu cu tine atunci.

Vad ca mai este cineva din Bucuresti - daca mai exista un loc disponibil, poate merge cu noi.
Iti las nr. meu de tel.:0745202923.
Multumesc foarte mult!


Offline Stelam

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #35 : Sâmbătă, 02 Septembrie 2017, 22:40 »
Buna Ccristians. Eu vin din Tg Mures.  Deoarece  n-am primit inca confirmare de la Mihaelappp  si cum nu mai este prea mult timp pana la eveniment , te rog pe tine sa-mi rezervi un loc. Multumesc mult.

Offline ccristians

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #36 : Duminică, 03 Septembrie 2017, 08:09 »
Salut Stelam,
Ok, te-am trecut pe lista.

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #37 : Duminică, 03 Septembrie 2017, 21:52 »
Salut,

Eu vin din Cluj cu masina, daca mai sunt calatori din zona, cu cea mai mare placere ma ofer sa ii duc la destinatie  :)

Daniela

Daniela,

Daca mai e valabila oferta ta, vreau sa vin si eu cu tine.
Dar ma pescuiesti in Turda.
Da-mi te rog un telefon: 0742934766, sa stabilim datele aproximative, sau daca nu, sa imi gasesc alternativa.

Multumesc,
Cornelia
Cornelia

Offline mihaela2017

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Buna tuturor!

Mirela123, daca mai e valabila oferta, da-mi te rog un semn ca sa stiu cum ma organizez. In cazul in care nu mai ai niciun loc disponibil, sa stiu ce sa fac. Multumesc!
Seara faina va doresc!

Mihaela

Offline Dinu Daniela Simona

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Daca cineva doreste sa mearga in locul meu,as fi interesata sa cedez locul.0724540424

Offline Stelam

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Buna Ccristians
Pentru organizare si stabilire detalii  -  nr. meu de telefon este 0745665548 sau daca doresti  te sun eu. Multumesc

Offline alexe1984

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #41 : Marți, 05 Septembrie 2017, 09:56 »
Salut,

Mai are cineva un loc liber de la Bucuresti sau Ploiesti?

Offline mirela123

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #42 : Marți, 05 Septembrie 2017, 14:47 »

buna, Mihaela2017
ramane valabila oferta.

maine vorbesc cu cei din Iasi si stabilim ora de plecare. te anunt ulterior.
o zi buna sa ai !

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #43 : Marți, 05 Septembrie 2017, 19:12 »
Salutare dragilor,

Nici o companie din Brasov?  Pot merge cu masina mea sau ma poate lua cineva. Tel. 0735 930 870
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline ELENY

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept
« Răspuns #44 : Miercuri, 06 Septembrie 2017, 15:41 »
Buna prieteni

Eu vin din Braila dar plec de joi la Brasov( am ceva de rezolvat acolo).Daca e cineva care vrea sa il iau din Brasov vineri dimineata sa ma sune la 0722555051. Mai sunt cu o persoana tot din Braila.Va pup :giggle: