Autor Subiect: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017  (Citit de 13226 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #30 : Joi, 14 Septembrie 2017, 21:43 »
Rodica, ori nu-s destul de curiosi, ca doar scrie,  mare si colorat, daca nu ma insel, in postarea de prezentare cum e cu locatia?!
Vorba aia, la petreceri nu sunt new entry, deci toata lumea stie cum e cu informarea, nu?  >:D

Ste_fan io zic sa nu plesnesti, desi poti sa te falesti, ca prea a fost tare postarea ta :). eu te-am citat doar ca sa adaug si intrebarea la care n-ai raspuns. :giggle:

: :applause: :thumbup:
 
ste_fan, ai uitat sa spui ce se va intampla cu cei care vor desconspira unde si cum a fost la petrecere.
 :2funny: :2funny: :applause: :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #31 : Vineri, 15 Septembrie 2017, 23:50 »
Mai..mai,,, macar din curiozitate poate reuseste toata lumea sa  citeasca  si sa-si gaseasca raspunsurile cautate.. ;)
ste-fan, vezi ca ai mai starnit o curiozitate ...reciteste si poare le raspunzi fetelor :magic:

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #32 : Sâmbătă, 16 Septembrie 2017, 00:03 »
Mesaj pentru Consttantin din Tulcea, cine-l stie poate reuseste sa-l anunte sa vada anuntul in timp util, ,multumim .

"Speram ca ai terminat cu treieratul de coada soricelului si papadie, ca noi te asteptam pe 23 la malul marii. :dance:
sii
 "Daca ai cumva ai nevoie de ajutor pentru prajituri si vinul acela bun, suna-l pe Dan "

Eu sunt doar mesagerul :angel: :angel:

Offline Mokika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 98
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #33 : Sâmbătă, 16 Septembrie 2017, 11:41 »
Eu nu am primit mail cu loca?ia unde se va tine petrecerea. Am citit cu aten?ie aici ?i nu scrie decât despre recomandarea pentru cazare.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 551
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #34 : Duminică, 17 Septembrie 2017, 13:46 »
Miine ,toti cei inscrisi la aceasta petrecere vor primi pe e-mail informatia cu numele restaurantului unde se va desfasura evenimentul .

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #35 : Luni, 18 Septembrie 2017, 10:23 »
Dragilor , in ultima actiune in care am fost eu erau discutii despre cazare la aceasta actiune , 'Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017"
din cate vad la Briza Marii este un pret bun , dar nu prea mai sunt camere libere  ;)

Offline ste_fan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #36 : Luni, 18 Septembrie 2017, 23:40 »
E o vorba romineasca: "a dat cu mucii in fasole".
Pai daca te-au informat si daca sti ca locatia e confidentiala, o afisezi pe panoul publicitar din piata centrala...?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #37 : Marți, 19 Septembrie 2017, 07:38 »
Bune vorbele astea române?ti! Acu ce sa zic. Era confidentiala si pentru whatsapp, tot un fel de panou central, nu?  Dar, subiectul nu mai exista, deci nici dezbaterea nu se mai justifica. Dar am zis sa nu ramai cu gândul ca vorbe?ti singur. :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #38 : Marți, 19 Septembrie 2017, 08:50 »
Buna dimineata!

Am spus adeseori ce inseamna Singles Camp pentru noi.
Cred ca mare parte dintre cei ce consideram ca putem sau puteam forma un grup ,pretuim timpul.
Da, pentru ca, din pacate,timpul e ireversibil.
Da, pretuim timpul, unii dintre noi fac sacrificii sa petreaca clipe de calitate si atunci...

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #39 : Marți, 19 Septembrie 2017, 11:31 »
Buna ziua,
 Imi  cer scuze daca am jignit pe cineva, departe de mine gandul de a ma gandi la ce studii are fiecare sau sa fac analfabet cineva sau ca nu are memorie, nu am inteles dece s-a interpretat  asa  ceace am scris ???  :(

 Eu m-am referit strict la neatentie , deoarece si  mie mi se intampla destul de des sa citesc printre  randuri .

 Apoi stiind ca sunt personae care pretind ca urmaresc  forumul  perioade lungi inainte de a se inscrie intr-o actiune,  ma asteptam  sa intre si sa spuna sau sa copieze  de la celelalte actiuni motivul pentru care nu se anunta locatia la petreceri. ( vezi raspunsul lui Gigi la Petrecerea de la Galati )

 Mi s-a reprorsat,  ca eu fiind veche , in loc sa fac ‘misto” ar fi trebuit sa scriu doar
“daca ati achitat si nu ati primit locatia , luati legatura cu agentia “ , am intrebat dece tocmai eu??

Poate ca au dreptate, numai ca eu am luat-o in spirit de guma,  gluma, foarte negustata, daca pot sa zic asa . :(

Intodeauna daca am putut sa ajut am ajutat si ajut cu drag pe oricine indiferent daca ma place sau nu, eu consider ca in SC venim pentru a petrece ,putinul timp liber, alaturi de persoane dragi /placute . :smitten: :smitten:

Sincer nu cred ca o sa pot sa devin foarte serioasa si nici sa iau ceva in tragic , dar pot sa-mi cer scuze inca odata si sa va spun ca nu am avut nici o clipa intentia de a jigni pe cineva  .

Si ca de obicei, cand plecati in actiunile SC, va spun sa lasati acasa tabieturile si grjile , luati voia buna si nelipsitii ‘pantofiori de dans” 

Distractie frumoasa  *|*   celor care s-au inscris si au achitat , (ca poate aici s-a facut incurcatra pentru comunicarea locatiei ).

La noi vremea este inca frumoasa si eu tot mai sper sa o sa prindeti si o baie in mare  :dance:




Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #40 : Marți, 19 Septembrie 2017, 13:23 »
Un baiat dragut ;) ( si nu este singurul dragut,  :), ) din grupul Constanta, a mers personal la Hotel Central,
este deschis ,
au si locuri libere cu  camera 2 lucuri - 160 lei
                               camera single  - 135 lei

http://centralmamaia.com/contact.html

Offline Dana Caragea

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #41 : Marți, 19 Septembrie 2017, 13:44 »
Multumesc, am facut rezervarea!  *|*

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #42 : Miercuri, 20 Septembrie 2017, 12:53 »
Ne bucuram ca v-am putut fi de folos  :)

Elena Laza  (tel 0745750707 ) doreste  o doamna pentru a rezerva o camera pe langa locatia cu petrecerea...

Eu is doar mesagerul :giggle:

Offline Alex Ionescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #43 : Joi, 21 Septembrie 2017, 04:05 »
  :applause: :yeah:

Offline mihamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #44 : Joi, 21 Septembrie 2017, 09:17 »
Bona ziua,

Revin cu oferta mea de cazare cu simpatie,gratuit :crazy2: *|*
Pentru o doamna la mine acasa in Constanta.

0737689636