Autor Subiect: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017  (Citit de 13171 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #45 : Vineri, 22 Septembrie 2017, 15:39 »
Ce liniste  ::) ..... ::)
La noi nu vine furtuna  ;D , asa spun cei de la meteo  :) ...e soare si frumos , super de plimbari pe dig si malul marii ;)

Nu veniti  faca basmalute  :giggle:... le putem folosi si la perinita   ^-^

Offline mihamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #46 : Vineri, 22 Septembrie 2017, 21:03 »
 :hammer: :pleasantry: :giggle: *|*

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #47 : Sâmbătă, 23 Septembrie 2017, 15:13 »
Mi-as fi dorit foarte foarte mult sa ajung la Constanta, sa va intalnesc, sa ma distrez impreuna cu voi! Am si ales aceasta fereastra astfel incat sa ma pot strecura intre doua excursii externe. Din pacate insa, dupa lansarea evenimentului, un zbor modificat a facut imposibila prezenta mea alaturi de voi.  :-[ Duminica dimineata la ora 4.00 trebuie sa fiu pe aeroportul Otopeni, pt intalnirea cu grupul de Sardinia - Corsica...

Am tinut aceasta stire pana azi, cand are loc evenimentul, pentru a nu descuraja inscrierile la aceasta actiune. In fond ea este creata pentru a va intalni, de a va cunoaste cei din zona, de a va distra, nu pentru a ma intalni pe mine...

Am mare incredere in Rodica&company, stiu cat de mult s-au implicat cativa de acolo, asa ca mizez pe succesul evenimentului. O sa aveti un DJ profesionist, sper sa "prinda" imediat stilul grupului si sa puteti dansa pana terminati pantofii... :)  *|* :dance: *|*

Va urez tuturor distractie faina, sa va bucurati de grup, de prilejul reintalnirii sau cunoasterii! Fac pe de acum promisiunea ca data viitoare nu mai lipsesc! Let's fun Singles Camp!

Offline oli

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 248
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #48 : Sâmbătă, 23 Septembrie 2017, 20:33 »
 Multumim mult, Gigi! Am si inceput sa punem in practica!

Offline Johnson

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #49 : Luni, 25 Septembrie 2017, 21:16 »
A fost foarte frumos si m-am simtit bine alaturi de toti petrecaretii !

Offline Mokika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 98
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #50 : Marți, 26 Septembrie 2017, 16:34 »
Intr-adevar, a fost o petrecere pe cinste! Am dansat mult (mai mult decat ma asteptam si credeam ca  sunt in stare). Multumim,  Gigi! Multumim si celor care s-au implicat ca totul sa fie bine si frumos! 

Offline roxanas

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 78
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #51 : Marți, 26 Septembrie 2017, 20:48 »
Rodica & the rest from Constanta, au facut in asa fel incit sa ne simtim bine si a fost bine! S-a dansat foarte, foarte mult. Ar trebui ca sa putem intr-un fel sa ne share-uim si pozele facute iar pentru asta avem nevoie de la organizatori de un email cu restul email-urilor celor care au fost prezenti, nu? Cum facem?

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la malul marii. Mamaia 23 septembrie 2017
« Răspuns #52 : Luni, 02 Octombrie 2017, 21:21 »
Alt comentariu facut cu mare intarziere dar ...o sa scriu doar un pic  ;)
Cam putine comentarii legate de petrecerea la malul marii , ne  place sa spunem ca ati ramas inmarmuriti  /fara cuvinte   :happy: :happy: , in privinta localului , platourilor cu apritive , (poate are cineva ceva poze ...) servirea si nu in ultimul rand muzica ....si reintalnirea cu marea  ;)

Ma asteptam sa povestiti cum ati ajuns la local , legati la ochi, :-\  dusi prin tunel   :-\ ...sau cu masini fara geamuri  :giggle: :giggle:......, iar cei care au creat discutiile si sutuatiile penibile :tickedoff: sper ca au realizat ce gafe au facut . :giggle:

Asa cum am spus mereu ,un aport substantial al reusitei unei actiunii marca Singles Camp, il au participantii :applause: :smitten: *|*
 
Gigi si Samiza , multumim pentru increderea acordata, oricand cu tot dragul, v-am simtit lipsa, daca erati si voi petrecerea ar fi fost si mai frumoasa .

Felicitari Singles Camp,  :flori: pentru ceace faceti pentru noi , multumim ca existati!  :smitten: :smitten: