Autor Subiect: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017  (Citit de 32241 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« : Joi, 24 August 2017, 08:48 »
06.10.2017 NU MAI SUNT LOCURI DISPONIBILE.
Tarif: 475 lei cazare in camera dubla
Rezervari http://www.singlescamp.ro/eveniment/sighisoara-medieval-fun-party-3-5-noiembrie-2017/
Avansul, care confirma rezervarea locului, este de 200 RON/persoana. 
Check in: 3 noiembrie 2017
Check out: 5 noiembrie 2017
Cazare: Hotel Sighioara 3*
Servicii incluse:
• 2 nopti in camera dubla hotel 3* mic dejun inclus
• 2 cine tip bufet
• insotitor de grup - pe toata perioada excursiei
• costumatie medievala pentru seara de sambata
• entertainment tematic
• tur ghidat al cetatii Sighisoara
Nu sunt incluse:
• transport pana la locatie
• mese de pranz
• bauturi alcoolice si racoritoare
• intrare la muzeu si la Biserica din Deal
Grup: 50 persoane
Descriere
Revenim in cetatea Sighisoarei cu un nou eveniment Singles Camp. Gazduiti in inima burg-ului, intr-o cladire istorica, de secol XVI  vom petrece 3 zile de distractie, dans si voie buna. Veti fi imbracati in costume medievale, veti trai pentru cateva ore in mijloc de ev mediu, participand la scene cu vrajitoare, printese si cavaleri, veti rade pe saturate. Si va veti intoarce cu prieteni noi.
Precizari Este o excursie in care veti vizita, va veti relaxa, va veti distra. Programul este unul dens si interactiv, astfel incat sa va puteti cunoaste, sa puteti socializa. Este o iesire deschisa tuturor membrilor Singles Camp. noi sau vechi. 
:oops:!!!! Inainte de inscriere si rezervare cititi va rog cu atentie serviciile incluse si cele care nu intra in tarif, intelegeti ca este vorba de distractie, nu de o excursie printr-o agentie de turism care face un tur al orasului. Cantariti daca este sau nu potrivita profilului de turist pe care il aveti.
La actiunile noastre se pot inscrie doar persoane single (fara partener), care inteleg si respecta conditiile de calatorie si de petrecere a vacantei intr-un grup. Respecta orele de intalnire, pe cei cu care au plecat in excursie, armonizeaza cu cei din jur, sunt toleranti, nu au tabieturi excesive care pot deranja sau care nu pot fi satisfacute in conditiile unui grup. Care nu sunt genul "eu vreau acolo nu acolo", care au mereu critici, remarci...Dorim sa oferim o atmosfera de petrecere cu prietenii, nu ceva rigid, formal si pur turistic. Asteptam oameni veseli, deschisi, care armonizeaza usor intr-un grup. Asta pentru ca atmosfera sa fie la fel ca in toate actiunile noastre.
Hotelul este deja nominalizat, va puteti informa pe internet despre acesta, aveti ocazia de a studia feed-back-urile.
La fel ca la toate actiunile noastre, informatiile si detaliile legate de aceasta excursie, vor fi transmise si vor aparea DOAR pe acest topic. O sa gasiti aici detaliat si din timp tot ce aveti nevoie pt pregatirea excursiei. Comunicarile nu se fac deci telefonic si nici Email, avand in vedere ca am facut deja aceasta precizare in prezentarea actiunii avem rugamintea sa nu ne solicitati informarea in alt mod.
Inscrierile in excursie se fac pe site-ul www.singlescamp.ro. Imediat dupa inscriere veti primi un Email care contine datele agentiei si care va comunica in ce mod si unde se face plata avansului.  Toate actiunile noastre sunt organizate printr-o agentie turistica specializata pe turismul de grup Bon Voyage Sibiu, singura autorizata OSIM in Romania sa organizeze „evenimente, vacante si excursii pentru persoane single – Singles Camp”. 


Offline Ica22

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #1 : Luni, 28 August 2017, 13:55 »
Buna ziua,

Cu siguranta exista scris undeva insa nu am descoperit eu inca. Sunt noua pe acest grup si vreau neaparat sa merg la Sighisoara insa mi-ar placea sa iau cu mine si copiii mei, respectiv doua fete de 10 si 17 ani. Exista aceasta posibilitate? Imi cer scuze daca am gresit subiectul unde pot intreba.

Va multumesc.

Offline mihamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #2 : Marți, 29 August 2017, 19:26 »
Buna Ica,

si eu sunt noua pe aici dar nu cred ca se accepta minori in grup,am impresia ca scrie asta in regulamentul singlecamp.

Poate ne intalnim acolo. :crazy2: :smitten: :idiot2:

Offline Ica22

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #3 : Marți, 29 August 2017, 20:50 »
Da, nu se accepta, am gasit in regulament. Pacat, fiica mea este pasionata in arta machiajelor horror si de film si dadeau frumos la tinutele de vrajitoare, se potrivea cu tematica. Nu-i nimic, ne facem de cap fara  *|*

Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #4 : Miercuri, 30 August 2017, 21:31 »
Sighisoara,din "cutiuta cu amintiri SC".











Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #5 : Miercuri, 30 August 2017, 21:37 »
Si un loc de exceptie:Casa Cositorarului.






Offline Sorina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #6 : Joi, 31 August 2017, 19:12 »
Buna ziua. Vineri la ce ora se incep activitatile? As vrea sa vin, dar sunt din Ploiesti si nu stiu exact la ce ora as ajunge. Multumesc.

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #7 : Sâmbătă, 02 Septembrie 2017, 15:23 »
 "Domnita" Mimi s-a inscris pe lista ,abia asteapta sa se vada costumata !
De glumele "bufonului" de curte , sa se amuze, abia asteapta ! :D
 

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #8 : Marți, 05 Septembrie 2017, 14:06 »
Buna ziua, costumatii medievale se gasesc acolo de inchiriat ? M-ar tenta sa vin si eu!

Offline Ica22

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #9 : Marți, 05 Septembrie 2017, 14:23 »
Vad ca sunt trecute la servicii incluse costumele, deci ...

Ne vedem acolo sa petrecem  :dance: *|*

Offline Doinita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #10 : Miercuri, 20 Septembrie 2017, 10:06 »
Buna ziua, la ce ora trebuie sa ajung in Sighi?oara , eu locuiesc in Braila ?i sa caut mijloc de transport , sa pot ajunge la timp. Mul?umesc

Offline Doinita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #11 : Miercuri, 20 Septembrie 2017, 10:28 »
Buna ziua. Vineri la ce ora se incep activitatile? As vrea sa vin, dar sunt din Ploiesti si nu stiu exact la ce ora as ajunge. Multumesc.






Bana Sorina, poate vb ?i mergem impreuna

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 551
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #12 : Joi, 28 Septembrie 2017, 14:19 »
28.09.2017 Mai sunt 2 locuri disponibile doar pentru barbati.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 551
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #13 : Miercuri, 04 Octombrie 2017, 09:41 »
LISTA TRANSPORT BUCURESTI - SIGHISOARA.
Va rugam sa va inscrieti pe forum pe lista de  transport pentru a sti ce mijloc de transport  urmeaza sa inchiriem.

Offline CIOPONEA OPRITA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #14 : Miercuri, 04 Octombrie 2017, 10:22 »
AS VREA SA MA INSCRIU SI EU PE LISTA  CELOR CE PLEACA DIN BUCURESTI, PENTRU EXCURSIA DE LA SIGHISOARA DIN DATA DE 03.11.2017. NU POT SA VIZUALIZEZ .!!! LOCUL DE PLECARE???