Autor Subiect: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017  (Citit de 32120 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #165 : Sâmbătă, 11 Noiembrie 2017, 15:33 »
mail: viss71@yahoo Astept poze!!!!!

Multumesc!

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #166 : Sâmbătă, 11 Noiembrie 2017, 15:46 »
  Buna , tuturor ! Ma bucur ca s-a mai dezmortit atmosfera si la noi , aici la feed-back ,fiindca se cam lasase linistea.
Ma bucur tare mult ca v-au placut si poze si ganduri si versuri .
Wonderland , nu am scris poezii separate , colegii se refera la versurile atasate pozelor din poveste .
Acolo am avut scenete in proza , la care ne-am distrat copios.
Ma bucur si de faptul Ca "Prigat"-ul de Voluntari a avut succes , mama mea o sa se bucure mult de aprecieri .
Acum ma apuc de treaba cu pozele . Sper sa va placa si sa va bucurati ! :)
P.S. Pacat ca nu pot sa le atasez si niste comentarii , ca poate ar fi iesit frumos ....

Offline Doinita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #167 : Duminică, 12 Noiembrie 2017, 17:20 »
Buna seara Ica nr t?u de telefon , te rog😘

Offline Ica22

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #168 : Duminică, 12 Noiembrie 2017, 21:22 »
0744655631  *|*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #169 : Joi, 16 Noiembrie 2017, 19:13 »
Am promis ca va mai trimit din ce am filmat si ma tin de promisiune...Asa printre ele, cu toata ingramadeala de zilele astea pe care o am pe cap cu lansarea calendarului  2018 am reusit sa va trimit una dintre scenete. Urmeaza si cealalta. Maine. Ce nu fac eu pentru un grup atat de fain!  :)

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #170 : Joi, 16 Noiembrie 2017, 20:29 »
Buna seara Prea Inalte Scenarist si Regizor :coolsmiley: , al acestei povesti minunate,
Buna seara tuturor domnitelor, craiaselor, cavalerilor, crailor, chiar si calaului :giggle:
Acum 2 saptamani ne faceam bagajele pentru Sighisoara!
Ce mai zile am trait, zile de poveste  :yeah: :dance: *|*
Multumesc tare mult Gigi pentru prima transa de filmulete si suteleee  ;)  de fotografii! Sunt super! Prin intermediul lor am retrait acele zile de neuitat!
Multumesc mult  :bow: :flori:
Si, ca sa nu cumva sa iesim din poveste  ;) , in seara asta a venit si prima sceneta :giggle:
Super! Abia astept sa o vad!  :yeah:
Rolul meu a fost mic, dar, pentru mine a fost un moment special :blush:
Asa e Gigi, grupul a fost super fain :thumbup: :dance:  *|* si asta a ajutat ca aceste zile sa fie de neuitat :yeah:
Sanatate multa tuturor  :angel:
Va pup cu drag pe toti, toti ;) :D :smitten:

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #171 : Vineri, 17 Noiembrie 2017, 09:00 »
       Multumim pentru tot . Vizionam  sceneta si   ma gindeam citi oameni frumosi si veseli am cunoscut in aceasta actiune . Au fost multe momente spontane si pline de veselie , incepind cu dansul medieval fara regizor in piata la parada  si terminind cu multa improvizatie  in cele doua scenete . Pot spune ca a  fost o actiune terapeutica iar medicamentul  cel mai bun pentru toti participantii a fost risul  si buna dispozitie .
     

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #172 : Vineri, 17 Noiembrie 2017, 09:24 »
Buna dimineata tuturor,
Draga Mirandolina  ;) , ai atata dreptate, aceste zile petrecute impreuna au fost terapeutice!
Totul si toate s-au legat atat de bine si au facut sa ne umplem sufletul, bateriile ;) cu voie buna si amintiri de neuitat :yeah:
Locatia, atat cetatea cat si hotelul, vremea,  voia buna a tuturor, spontaneitatea de care spuneai si tu, si nu in ultimul rand, ideea Prea Inaltului Scenarist si Regizor Gigi, care a gandit aceasta excursie :coolsmiley:, au facut ca aceste zile sa fie de neuitat, ca grupul sa fie de neuitat :yeah:
Apropo de spontaneitate, toti actorii au intrat tare bine in rol, dar tu, Mirandolina si Cavalerul zdrobitor de inimi Dan, ati excelat :applause:  :flori:
Ati fost mortali :giggle:
Abia astept sa vad si a doua sceneta ;)
Sanatate multa si zile frumoase tuturor, cu spor in toate :D

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: Sighisoara. Medieval Fun Party. 3 - 5 noiembrie 2017
« Răspuns #173 : Vineri, 17 Noiembrie 2017, 19:01 »
 Primit si revazut sceneta si iar am fost acolo. Felicitari inca o data , actorilor de week-end si celor ce cu grija i-au ales .A fost o voiosie ce ne-a cuprins pe toti !
Si ce frumos cand suflete de pretutindeni se intalnesc in acelasi loc si fiecare daruieste ce-i este mai frumos !
M-am incarcat cu bucurie si frumos de la voi toti , colegi de aventura si pentru asta , va multumesc frumos ! :flori: