Autor Subiect: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018  (Citit de 34191 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #60 : Vineri, 19 Octombrie 2018, 22:44 »
Fetelor, Mihaela, patroana pensiunii Ela, o super-draguta, mi-a confirmat rezervarea camerei duble, pe 5. Daca e cineva doritoare sa mi se alature, o astept cu drag  :love:. Turul pietonal si cina nu le voi rata, cu siguranta. Cred ca ne vom relaxa si distra, de minune :yeah:

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #61 : Sâmbătă, 20 Octombrie 2018, 00:03 »
La Cluj nu organizăm întâlnire? Nu se urcă decât 2 persoane la Cluj?  :) :dance:
Sa punem și acolo de o plimbare și o cină? 🙂

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #62 : Marți, 23 Octombrie 2018, 11:33 »
Bună să vă fie ziua!
Mai sunt doar 2 săpt până la plecare  *|* și nimeni nu mai zice nimic   :bully:
Mai spuneți ce puneți în bagaje, ne luăm ținute de seară și papuci cu toc cui?? :yeah: :strambatura:

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #63 : Marți, 23 Octombrie 2018, 20:41 »
Pisicuto, la genul asta de excursii accentul se pune pe ... sport :oops: insa nu strica sa-ti incluzi o costumatie-doua mai frumusica, poate seara punem si de o petrecere in grup :whistle: :dance: tocurile cui s-ar putea sa fie insa nu numai incomode ci si ...in plus, sa le cari degeaba, asa ca o combinatie de sport si elegant ar fi mai potrivita, parerea mea :crazy2:

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #64 : Marți, 23 Octombrie 2018, 21:20 »
Probabil că da, Petruța, așa mă gândesc și eu. Dar vreau să vă provoc, să văd că se mișcă ceva și în grupul ăsta, să prind pulsul grupului :thumbup: :P
Îndată plecăm :D :yeah:

Offline CRISS TINA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #65 : Sâmbătă, 27 Octombrie 2018, 18:16 »
    RASPUNS    Petrutei  Ionescu 
   Buna  ziua , eu plec din Pitesti  in data de 05.11, dupa  ora 14.00 daca  va incanta  sa mergeti pina la Sibiu..exista aceasta  posibilitate,...cu drag  va astept...
am deja  rezervare  ptr.cazare  in Sibiu  in data  de 05.11..cat  si  in 10.11
masina  mea  va  sta  la  dispozitie..

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #66 : Sâmbătă, 27 Octombrie 2018, 23:06 »
buna, Criss tina, iti multumesc de .. invitatie, cel mai probabil o voi onora si ma voi alatura, tie :kissing: spunea si Dana HD ca e posibil sa mearga si ea, din Bucuresti, insa nu am finalizat intentia de a merge impreuna... am lasat-o pe ultima suta de metri... cazare am si eu, rezervata, pe 5 si 10 insa drumul parcurs impreuna va cladi punti si, de ce nu, prietenii ??II :flori: :applause: abia astept sa ne cunoastem :smitten:

Offline adrianar

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #67 : Duminică, 28 Octombrie 2018, 13:05 »
Diana, cam pe la ce ora se incepe turul pietonal in Sibiu? Nu stiu daca pot ajunge.
La cina sigur ajung.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1480
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #68 : Duminică, 28 Octombrie 2018, 16:10 »
Ma gandeam sa ne intalnim in jur de 17,  depinde cum puteti si voi.
Punct de intalnire, bisericuta de vizavi de gara, de unde se va pleca a doua zi dimineata. In cazul in care va este mai la indemana centrul putem fixa inca o ora in Piata Mare.
 Turul pietonal va dura aproximativ o ora jumatate.
Astept raspunsurile voastre privind ora de intalnire.

Offline Karmen Rodika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #69 : Duminică, 28 Octombrie 2018, 16:22 »
buna ziua...din Constanta merge cineva?eu vin din Mangalia...am rezervare la Sibiu ...am optiunea sa plec cu trenul..ajung destul de tarziu in Sibiu...poate reusesc sa va vad pe cei ce plecati  din Sibiu.. :flori: *|*

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #70 : Duminică, 28 Octombrie 2018, 17:19 »
am recitit programul excursiei si am o curiozitate : la Hortobagy vom putea calari, sau e doar program demonstrativ cu cai?

Offline adrianar

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #71 : Duminică, 28 Octombrie 2018, 21:24 »
Eu sunt in Sibiu dupa ora 19:30. Am sa ajung doar la masa.

 

Offline loredana71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Ma gandeam sa ne intalnim in jur de 17,  depinde cum puteti si voi.
Punct de intalnire, bisericuta de vizavi de gara, de unde se va pleca a doua zi dimineata. In cazul in care va este mai la indemana centrul putem fixa inca o ora in Piata Mare.
 Turul pietonal va dura aproximativ o ora jumatate.
Astept raspunsurile voastre privind ora de intalnire.

Buna,

Ora 17 si punctul de intalnire sunt ok pentru mine (langa gara). Abia astept sa va cunosc *|*





Offline CRISS TINA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  buna  Petruta ...  cu  drag   abia  astept  sa ne  cunoastem....vis  a vis  de  "punti",,cu  siguranta  se  vor  cladi...de  aici  inaite...
oricand  te  hotarasti   si pe  cei 50  m...ma poti  contacta ...pentu  transport  Sibiu...

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Bună, dragelor  :)
Se mai urcă cineva la Cluj? :strambatura: