Autor Subiect: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018  (Citit de 18856 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline CristianB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Buna seara!
Inca sunt obositi si nu au deschis pc-urile )). Eu sunt "boboc" si am fost placut surprins de acest concept incepand cu oamenii prezenti,calitatea serviciilor,mersul cu rachetele prin zapada,ceata )),am mai fost tot placut surprins cu serile dansante ))...aaaa si evident cu pranzul de la stana. Nota 10 singlescamp. La mai multe!!!! :thumbup: :thumbup:

Offline dan4orto

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #76 : Marți, 20 Februarie 2018, 21:10 »
A fost intr-adevar o experienta frumoasa. Ma bucur ca v-am cunoscut, dragii mei. Sigur mai vin (sunt deja inscris la Predeal). Am ajuns acasa mai bogat decit eram, cu imagini, conversatii, cunostiinte si aerul curat al muntelui. Dansul si voia buna de simbata seara au fost bonusul..

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #77 : Marți, 20 Februarie 2018, 21:56 »
Inteleg ca n-ai avut timp sa joci carti?  :giggle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.