Autor Subiect: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 10 - 13 mai  (Citit de 36139 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Greta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Hristos A Inviat!
Iti multumim Gigi pentru preocuparea continua ca totul sa iasa bine si pentru sfaturi.
Sigur va fi o excursie de neuitat

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Buna ziua! Mai este cineva din Bacau sau imprejurimi care merge la Bucuresti in data de 9  mai ?

Violeta , Bacau

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 10 - 13 mai
« Răspuns #92 : Miercuri, 25 Aprilie 2018, 15:00 »
Salutare tuturor,

Cu mare regret anunt ca nu mai pot participa la aceasta excursie :(
Daca este cineva care doreste sa imi preia locul am rugamintea sa ma contacteze pe e-mail: gabriela@elanconsulting.ro
Ar fi de preferat sa fie din Bucuresti, sa isi doreasca transport si sa vrea si rafting (asta ca sa incurcam cat mai putin lucrurile in agentie - eu pentru asta am optat).

Zi frumoasa si sa va distrati si pentru mine!!!

Offline Mary Mary

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 10 - 13 mai
« Răspuns #93 : Miercuri, 25 Aprilie 2018, 16:39 »
Buna Gabriela!

Sunt interesata sa preiau eu locul tau.
Multumesc!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 10 - 13 mai
« Răspuns #94 : Miercuri, 25 Aprilie 2018, 17:43 »
Mary Mary Gabi a lasat adresa ei de Email, scrie-i direct, pana nu o face altcineva. Nu stiu daca va intra prea curand pe forum sa vada reactii la postarea ei.

Offline GabrielaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
Re: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 10 - 13 mai
« Răspuns #95 : Miercuri, 25 Aprilie 2018, 17:49 »
Multumesc Gigi,
Am vazut... :)

Deja am luat legatura. Va prelua ea locul meu... mai ramane sa facem "aranjamentele" de ordin administrativ cu agentia.

Deci - locul s-a ocupat.

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Buna sa va fie ziua de 1 Mai. :)

Este cineva din zona Cluj inscris?
Sa facem planuri de plecare catre Sibiu impreuna.
Sau daca nu, sa caut variante de transport si eventual cazare.

Sa aveti o zi insorita!
Cornelia

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Salutare dragilor,

Am citit si eu topic-urile si nu am vazut nimic despre plecarea din Sibiu, poate mi-a scapat. Ramane valabila?
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Daca mai este cineva din Brasov m-as bucura sa petrecem drumul impreuna pana la microbuz. Tel. 0735 930 870
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Cristi8, da, e valabila.
Referitor la transport: s-a transmis din agentie un Email catre toti participantii, asteptand raspunsurile voastre referitoare la locul de urcare. Cu ceea ce s-a primit s-a facut o lista de imbarcare care va fi transmisa soferilor si ghizilor. Este deci inutil sa se mai deschisa o lista pe forum.
....
Cand se apropie excursia fetele o sa revada si o sa improspateze lista...venind in ajutorul celor care au uitat sau nu au inteles ce trebuie sa faca...deci nici o grija, toata lumea va fi imbarcata...gata de excursie!  *|* :dance:
cititi mesajul complet pe e acest topic, la pagina 5 (o pagina mai in urma), ai mesajul repetat al lui Gigi (raspuns 87)

De asemenea, pe pagina 1 a acestui topic gasiti toate informatiile, ultra-detaliate privind transportul.
Cititi cu atentie si rabdare!
Succes si voie buna!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Multumesc wonderland! Mai este necesar atunci sa stiu locul de imbarcare, pe care, probabil, il voi afla ulterior.
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Daca e vorba de imbarcare la  capat de traseu, afli locul si ora imediat ce vei citi toate informatiile din pagina 1 a acestui topic.  :whistle: :tomato:
Daca e vorba de imbarcare pe traseu, atunci va trebui sa astepti sa se afiseze numele si numarul soferului. (cam cu 48 de ore inaintea plecarii).
Daca mai intrebi ceva ce e deja scris in prezentarea excursiei, va trebui sa dai o bere pentru fiecare intrebare.  :angel:
Succes si voie buna!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Wonderland,  la cate informatii ai dat tuturor cred ca ar trebui sa stai toata ziua sa bei bere. ;D

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Draga Wanderland, iti dau cu drag doua beri si fara sa mai pun vre-o intrebare. Multumesc de ajutor!
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
 ;D bine, neagra sa fie.

adda, cred ca mai bine imi deschid o berarie.  ;D
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.