Autor Subiect: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 10 - 13 mai  (Citit de 35813 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
 O actiune reusita. Sper sa o repet si la anul. Sau poate Gigi ne va face o surpriza si organizeaza o actiune cu rafting si prin alte locuri.  Gazda de la pensiune ne-a adoptat imediat simtindu-ne ca acasa. Am fost grup fain care s-a bucurat de locuri si oameni.

Offline dutchessa

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
  • Bine ai venit in grupul nostru!
stiti cum a fost? FASCINANT, intr-adevar!!!

Multumim si tie draga Bogdan, ca ne-ai dus si ne-ai adus in timp util, sa prindem trenuri, avioane, si un pui de somn bun....si muzica din autocar a fost perfecta !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
aaaa, am omis sa va spun ca excursia asta imi stimuleaza dorinta pentru o noua actiune....daca aveti propuneri pentru o excursie din experientele voastre  trecute,  va rog nu ezitati  sa-mi sugerati....Mirela Iovescu  Tr. Severin- alias Iselin


E mai greu pe...recomandari. E in functie de timp, de stil personal, preferinte etc. Alte excursii cu rafting oricum nu mai sunt. :D Dar sunt destule altele spectaculoase, fiecare in felul ei.
Primul pas ar fi sa vezi in care actiuni mai sunt locuri libere. Fie din buletinele informative transmise pe email de Gigi, fie de pe site, din Calendarul excursiilor, ori din Lista excursiilor, cum preferi.

http://www.singlescamp.ro/
http://www.singlescamp.ro/evenimente/

Voie buna. Vedem si niste poze pe forum sau doar pe whatsapp?  ::) :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline crystyna2000

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Bine zici, Alis... nici o poza, nimic?
haideti, fiti putin mai generosi, puneti cateva fotografii
de la rafting macar ...

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Buna, la toata lumea! Cred ca am spus  ca acum inteleg  titulatura acestei excursii si confirm ca "fascinant" e termenul potrivit, deloc exagerat...Insa nu am evidentiat in mod distinct contributia factorilor umani la reusita acestei actiuni. Asa ca voi incepe cu Bogdan, caruia ii multumesc pentru siguranta deplasarii cu masina si as dormi linistita daca la urmatoarea excursie autocarul in care m-as afla ar fi condus de el ....urmeaza, in ordine cronologica, gazda...dl.Ema :) foarte ok, insa Oana adorabila, mancare ca la mama acasa, camere ingrijite...tot respectul pentru cum inteleg sa-si primeasca oaspetii. Ghizii, ei da, ghizii, extraordinari.Pentru ca Augustin a insotit grupul din care am facut parte lui ii datorez reusita traseului in ce ma priveste...si-i multumesc. Grupul, desi eterogen in privinta varstei, preocuparilor cotidiene si a altor aspecte ale vietii,  l-am perceput ca pe o echipa ...mi-a placut asta si m-am simtit bine, cateva persoane mi-au fost chiar foarte dragi...Va multumesc tuturor! Mirela Iovescu alias Iselin

Offline Miss Lia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 57
  • "Avem nevoie de bucurie ca de painea cea zilnica."
Buna, la toata lumea! Cred ca am spus  ca acum inteleg  titulatura acestei excursii si confirm ca "fascinant" e termenul potrivit, deloc exagerat...Insa nu am evidentiat in mod distinct contributia factorilor umani la reusita acestei actiuni. Asa ca voi incepe cu Bogdan, caruia ii multumesc pentru siguranta deplasarii cu masina si as dormi linistita daca la urmatoarea excursie autocarul in care m-as afla ar fi condus de el ....urmeaza, in ordine cronologica, gazda...dl.Ema :) foarte ok, insa Oana adorabila, mancare ca la mama acasa, camere ingrijite...tot respectul pentru cum inteleg sa-si primeasca oaspetii. Ghizii, ei da, ghizii, extraordinari.Pentru ca Augustin a insotit grupul din care am facut parte lui ii datorez reusita traseului in ce ma priveste...si-i multumesc. Grupul, desi eterogen in privinta varstei, preocuparilor cotidiene si a altor aspecte ale vietii,  l-am perceput ca pe o echipa ...mi-a placut asta si m-am simtit bine, cateva persoane mi-au fost chiar foarte dragi...Va multumesc tuturor! Mirela Iovescu alias Iselin

Ziua buna, tuturor!  :)
Subscriu la cele spuse de Iselin, mai ales la termenul "Fascinante...". Daca ar fi sa repet cele vazute si intamplate, nu as schimba nimic. Nici macar ploaia de pe Nera!!!  Doar  timpul a fost prea scurt pentru a interactiona cu toti cei din grupul atat de mare.
Multumesc celor care s-au preocupat de succesul acestui minunat eveniment (rafting, drumetie, mancare si.... yes... muzica si antren  *|* !!!); pentru buna vointa de care au dat dovada "bucurestenii" pe drumul de intoarcere (aici ma refer la cei de pe traseul spre Bucuresti)  , si toata consideratia pentru Bogdan.  :applause:
Si bineinteles, cireasa de pe tort : Cazanele de pe Dunare oferite in toata splendoarea de fascinanta natura, de vremea superba si bineninteles, de barcagiul care, cu cateva relatari si povestioare frumoase a reusit sa dea parfum intregului tablou!   :thumbup:
Fascinant!
Din Nord-Estul tarii , o calda imbratisare pentru fiecare !  :flori:



Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Ce sa facem, Cristina, nu le putem avea pe toate. Oricum e frumos ca avem impresii.  :thumbup: :applause:
Te salut si te imbratisez!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
La solicitarea publicului, poze.
Drepturile de autor se cuvin celor care le-au facut. :) Tot respectul meu!



















Cornelia

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Super, @cornelina, multumim!  :worthy:
Si o poza din barci, nu?  :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
Doamne, dai un deget si iti vor mana intreaga :))).
Alis, pozele cu barci au oameni in ele. Si pozele si barcile.  8)

Mai verific diseara odata sa vad ce poze cu barci, fara oameni gasesc in stocul de poze care e foaaarte stufos.

Dar nu promit. Deci nu iti tine respiratia.

O zi faina sa aveti.
Cornelia

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Din spate, de departe, de sus, n-a pozat nimeni?  >:D >

Norocul meu ca pe forum nu se poate aplica zicala "Nemultumitului i se ia darul" :) ;D  :kissing:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline viorica samoila

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Buna, da a trecut o saptamana de la marea aventura de pe Cheile Nerei. Intradevar fascinante Din punctul meu de vedere totul a fost la superlativ:oamenii, pe care i-am intalnit, organizare, cazare, mese, transport si noutatea din acest sezon raftingul bineinteles. Multumim Gigi pentru concept.
Vio

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
 S-a promis trimiterea pozelor. Va lasati asteptati?

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
O parte din imaginile obtinute prin tehnici de spionaj ultrasecret :whistle: :








































Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Laur, ai fost cu cortul, pana la urma? sau ai trimis o drona?  ;D

S-a promis trimiterea pozelor. Va lasati asteptati?
Io cred ca s-au trimis demult. pe whatsapp.  :whistle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.