Autor Subiect: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018  (Citit de 19941 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
 :whistle: Cu cine ne vedem la Sibiu?

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Eu vin pe 27.  :)

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Krondia sper sa ne duci si pe noi in Dumbrava la muzeu

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Din Constanta se incumeta cineva? :)

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Da, Ioana, programul optional dinaintea excursiei include turul pietonal in centrul istoric si apoi vizitarea Muzeului Tehnicii Populare din Dumbrava Sibiului.

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
As vrea sa stiu la intoarcere la ce ora ajungem la Sibiu. Intreb pt ca sa stiu daca ajung ultimul autobuz catre casa, sau sa-mi fac rezervare la Hostel.
Am inca doua variante de a ma intoarce acasa si vreau sa stiu cum sa fac.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
La Sibiu se va ajunge spre seara, probabil in jur de 20, depinde mult si de trafic.

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Ok. Am înțeles, multumesc.
Mi-am facut rezervare la Hostel si vin in 3 catre casa

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #23 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 08:19 »
 :knuppel2: Cine vine in excursie si nu da nici un semn de viata pe forum o sa dea de baut in fiecare zi incepand cu 27 iunie pana in 2 iulie. ;)

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #24 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 08:21 »
Ioana,  :D :D pari cam insetata.
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #25 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 11:36 »
Krondia - Diana.

Eu ajung in 27. 06. la orele 10.30. Mi-am facut rezervare la hostel City, am inteles ca este in Piata Mica.
Te rog sa-mi spui la ce numar sa sun, ca sa pot lua legatura cu grupul adunat in Sibiu.
Doresc sa vin si eu in centrul istoric si apoi vizitarea Muzeului Tehnicii Populare din Dumbrava Sibiului.

Nr meu este 0754553353

Pentru intoarcere cred ca vin direct ORADEA-TG MURES - la 8,30 am un autocar. Pentru detalii vom discuta atunci, acolo.

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #26 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 13:08 »
Pt. PGabriela
Numărul  de telefon al Dianei il gasesti chiar pe prima pagina, acolo unde Gigi descrie excursia. Eu o sa bag nr. tau de telefon in memorie si iti trimit un mesaj, in felul acesta vom tine legatura. Diana pe forum o sa ne anunte ora de intalnire in Sibiu, ar fi minunat daca si celelalte persoane care s-au inscris in excursie ar da un semn de viata ;), in acest fel si Diana ar putea fixa o ora de intalnire.
Pt. Oviarad
Ovidiu am incercat sa anim atmonsfera pe grup insa  :'( fara succes. Nu stiu daca vreo agentie din Romania ofera aceasta posibilitate turistilor de a lua legatura pe forum si a lega o prietenie inainte de excursie.
OFER O BERE CELUI/CELEI CARE MAI GASESTE O AGENTIE DE TURISM IN ROMANIA UNDE TURISTI POT DISCUTA PE FORUM INAINTE DE EXCURSIE SI POT RELATIONA IN ACEST FEL.
Avem posibilitatea sa ne intalmim la Sibiu si sa ne cunoastem, avem acest forum pentru a putea incepe o discutie chiar inainte de Sibiu....... si apoi ne plangem ca nu a fost atmonsfera de grup.
Coeziunea grupului se formeaza acum asta e parerea mea si nu imi schimb parerea.
Pe forumul petrecerii este un pic de animatie si ma bucur ca dintre cei vechi in SC vin cativa care au dat un semn de viata si sunt sigura ca atmonsfera de la Baile Felix va fiiiiiiiiiiiiiiii superrrrrrrrr.
P.S. Ti-am pus gand rau nu foarte rau numai rau, pt. ca am mai vorbit azi cu cineva care vine la petrecere si aduce o sticla de palinca. ;) :D :laugh:
Astept cu nerabdare sa ne vedem la Baile Felix.

Offline elena stuparu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #27 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 13:55 »
Si eu ajung in 27 , undeva pe la ora 11 . Rezervarea am facut-o la pensiunea Ela

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #28 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 16:46 »
Ioana am sa te dezamagesc si imi cer scuze anticipat, eu nu consum alcool si cred-ma nici nu ai vrea sa o fac, deoarece din baiatul vesel dinainte ma transform intr-un morocanos obosit. Cei care ma cunosc deja stiu acest lucru. Zi buna
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #29 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 18:05 »
Chiar ma intrebam ... ce multa liniste ...
Ai mare dreptate Ioana, asa era odata ... se discuta pe forum iar cand ne intalneam deja ne "cunosteam" ....daca pot spune asa  ;)
Dupa cum vad dupa postarea ta cu : "Cine vine in excursie si nu da nici un semn de viata pe forum o sa dea de baut in fiecare zi incepand cu 27 iunie pana in 2 iulie."  o sa fie cam mult de baut  ;D
Cam cald pentru palinca  :)  da nu-i problema voia buna merge perfect si cu apa, "dansatori" avem, avem si Diana..
Hei C-ta, curaj... ;)