Autor Subiect: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018  (Citit de 11760 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline paulette

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 89
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #15 : Sâmbătă, 05 Mai 2018, 14:35 »
Buna ziua

Daca doreste cineva sa-mi ia locul in aceasta excursie, el este disponibil. Excursia este achitata integral.
Rog eventualul inlocuitor sa ma contacteze pe e mail la adresa paulette_mol@yahoo.com.

Zi minunata tuturor

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Lista de inscriere la transport pe ruta: Iasi – Tg Frumos – Tg Neamt – Poiana Largului – Durau (5 locuri diponibile).

  1. M. Fintina
  2. Mariana B
  3. Paula M
  4.
  5.

  Cu mare regret m-am scos de pe lista dar vreau neaparat sa urc pe Ceahlau la un moment dat.

Offline maria_v

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Lista de inscriere la transport pe ruta: Iasi – Tg Frumos – Tg Neamt – Poiana Largului – Durau (5 locuri diponibile).

  1. M. Fintina
  2. Paula M
  3. Vaduva M.
  4.
  5.

Offline Mihaela Nastasie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #18 : Miercuri, 13 Iunie 2018, 14:52 »
Buna ziua,

Sunt din Bucuresti si nu am masina. Daca cineva care pleaca din Bucuresti doreste sa imparta cheltuielile de transport si sa aiba companie pe drum va rog sa ma contactati la tel. 0723621949 Mihaela
O zi frumoasa!

Offline Emilia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #19 : Sâmbătă, 16 Iunie 2018, 12:30 »
Buna,ma intereseaza aceasta destinatie,insa nu sunt inscrisa pt ca nu e transport din Bucuresti eu fiind din Ploiesti.Daca cineva din zona mea merge cu masina personala si ma pot asocia si eu abia astept sa merg,altfel e dificil de ajuns cu alte mijloacce de transport,am studiat alternativele.Multumesc,astept cu nerabdare

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #20 : Duminică, 17 Iunie 2018, 19:28 »
Mhaela, Emilia, sau puteti sa veniti impreuna cu trenul/avionul si sa va inscrieti pe cele 2 locuri libere in masina care pleaca din Iasi :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline crystyna2000

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Varianta cu tren/microbuz nu este potrivita in conditiile in care, ajunsi acolo, se pleaca in drumetie ...
Imi doream, la randul meu, sa urc Ceahlaul dar poate cu alta ocazie, in alte circumstante...Toate lucrurile se intampla la momentul potrivit!
Le salut pe Mariana si Daniela, pe care le-am identificat in lista Lidiei si astept cu mare interes pozele Danielei.
O zi frumoasa !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #22 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 07:26 »
O seara in Iasi, inainte de plecarea spre Ceahlau, poate avea farmecul ei :)
Zi si io, asa, de regret ca nu vedeti Ceahlaul, dar fiecare stie ce si cum vrea sau poate... :kissing:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Mihaela Nastasie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #23 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 15:58 »

Ma gandesc sa vin la Iasi pe 28 iunie.E un tren direct din Bucuresti (IR la 11:50) care face 7 ore.Mai vine cineva?Eu nu am mai fost la Iasi.As fi preferat varianta cu Piatra Neamt dar este o singura masina catre Durau la ore 14 ceea ce inseamna ca se pierd activitatile din prima zi.
Lista de inscriere la transport pe ruta: Iasi – Tg Frumos – Tg Neamt – Poiana Largului – Durau (5 locuri diponibile).

  1. M. Fintina
  2. Paula M
  3. Vaduva M.
  4. Mihaela N.
  5.

Offline Emilia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #24 : Miercuri, 20 Iunie 2018, 21:23 »
Multumesc pt variante dar tot mi se pare complicat.Petrecere frumoasa va doresc.

Offline maria_v

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
 1. M. Fintina
  2. Paula M
  3. Mihaela N
  4.
  5.

Offline maria_v

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Lista de inscriere la transport pe ruta: Iasi – Tg Frumos – Tg Neamt – Poiana Largului – Durau (5 locuri diponibile).

  1. M. Fintina
  2. Paula M
  3. Mihaela N.
  4.
  5.

Offline Dragomir Bianca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Drumetie in Ceahlau. Pe potecile Olimpului romanesc 29 iunie - 1 iulie 2018
« Răspuns #27 : Duminică, 24 Iunie 2018, 09:10 »
Buna ziua.
Astazi m am inscris pentru aceasta excursie. Din Iasi. Sper sa fie ok.

Offline f-1969

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 74
Buna seara ! Lidia, la ce ora se pleaca din Iasi spre Durau?

Offline f-1969

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 74
Dragomir Bianca, daca sa vrei mergi cu masina ghidului, din Iasi, trebuie sa copiezi lista de transport si sa o pui din nou pe forum adaugandu-ti numele.