Autor Subiect: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018  (Citit de 18861 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline CATANA LENUTA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
BUNA ZIUA

Inca nu am primit programul de excursie cand este intrarea ora la hotel in data de 29.11.2018 daca ne intampina cineva de la agemtie?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Auleu, Lenuta, tu ai inteles modul nostru de organizare, comunicare, etc....? :-[ Stii sper ca TOATE informatiile se dau DOAR aici, pe forum.  ??? Nu stiu de ce spui ca "nu ai primit". Noi nu trimitem Email, nu sunam, nu anuntam in alt fel decat aici pe forum.

Alta confuzie care vad ca se face, desi repetam asta si o notam pe site...NU TRATATI ce se intampla aici ca pe o agentie turistica. Insotitorul de grup este DIN PARTEA SINGLES CAMP si este nominalizat la fiecare excursie in parte inca de la faza de lansare. Nu din partea agentiei, ea are asa cum explicam DOAR rol logistic. Daca oamenii care vin cu noi ne asociaza cu o agentie, inseamna ca nu au citit despre noi, ce facem, cum lucram. Din confuzii de astea apar apoi probleme.

Cu un raspuns in urma, cineva ma intreba care este ora de check in. Am raspuns: ora 14.00. De la acea ora se poate veni, pe masura ce ajungeti Lidia o sa va repartizeze pe camere. Daca sunteti noi o sa va gaseasca persoane pe cat de compatibile este posibil.  :)

Pana la cina din club si la prezentarile pe care o sa le faca Lidia, se poate tot sosi la hotel, dar dupa ora 18.30 o sa fiti intampinati doar de receptioner, la 19.00 Lidia o sa fie pregatita si va asteaptain club.

Offline CATANA LENUTA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Multumesc pentru mesaj eu particip pentru prima data la acest gen de excursie si inca nu am apucat sa ma famializez pe viitor la urmatoarele excursii voi socializa mai mult...am inteles.
Cu respect

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
A aparut o modificare la ora de check-in. Este o informatie pe care abia am primit-o de la hotel. Va transmit programul pentru prima zi:

Joi, 29 noiembrie - check-in incepand cu ora 15.oo
Eu voi fi la receptie intre 15.00 - 18.00. Daca ajungeti mai tarziu, nu este nici o problema, veti fi repartizati in camere de receptioner.
De la 19.30 avem cina tip bufet in clubul care este rezervat in exclusivitate pentru noi. Am sa va rog sa faceti tot posibilul sa ajungeti pana la ora 20.00.  Prima seara este de cunoastere, vom vorbi despre programul din urmatoarele zile, va voi prezenta fotografii din excursiile noastre si ce calatorii am mai pregatit pentru anul urmator. Este ocazia sa puneti intrebari si sa aflati ce  doriti despre destinatiile noastre de vacanta si despre comunitatea Singles Camp. Nu este o seara de party, ci una ca o sueta, la un pahar de vin si de vorba, ca intre prieteni.
Petrecerile vor fi in urmatoarele 2 seri. Vom avea si un Dj anul acesta, acelasi care a fost la Revelionul Singles Camp
Pentru iesirile la parada de 1 decembrie sau in turul pietonal va recomand sa va luati haine groase.. Se anunta vreme insorita dar geroasa, cu temperaturi sub 0 grade.
Drum bun sa aveti!

Offline MadalinaB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018
« Răspuns #34 : Marți, 27 Noiembrie 2018, 11:05 »
Buna ziua  tuturor,


 din Timisoara  este cineva?

Offline CATANA LENUTA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018
« Răspuns #35 : Marți, 27 Noiembrie 2018, 11:32 »
Buna ziua si multumesc frumos Lidia pentru mesaj cu recunostinta Lenuta

Offline CATANA LENUTA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018
« Răspuns #36 : Marți, 27 Noiembrie 2018, 11:35 »
Daca este cineva din Brasov si doriti sa mergeti cu mine eu vin cu masina personala rog sa-mi comunicati.

Offline Radu Diana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018
« Răspuns #37 : Marți, 27 Noiembrie 2018, 20:02 »
Mulțumim, Lidia, pentru toate detaliile înșirate, care sunt foarte utile acum, in prag de plecare!
Drum bun tuturor!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018
« Răspuns #38 : Miercuri, 28 Noiembrie 2018, 06:30 »
Sunteti un grup mare, asta inseamna ca va fi si multa distractie! Ma bucur ca excursia aceasta atrage atat de multa lume in fiecare an, ma bucur ca lumea este deschisa, ca isi doreste sa iasa din casa, sa socializeze, sa schimbe un pic decorul. Calatoriile sunt aur pentru mintea noastra, pentru  starea noastra, pentru sanatatea noastra. Chiar ieri citeam un foarte interesant articol pe tema asta:

"Pentru cei mai mulţi, călătoriile sunt un sinonim pentru concediu. Studiile arată însă că excursiile aduc beneficii inedite pe multe planuri, dovedindu-se deopotrivă un exerciţiu eficient de dezvoltare personală și profesională și o metodă de îmbunătăţire a sănătăţii.
Călătoriile sunt una dintre cele mai plăcute și simple modalităţi de stimulare a creativităţii. Experţii de la INSEAD și de la Școala de Afaceri Columbia au observat...continuare aici: https://semneletimpului.ro/sanatate/stil-de-viata/nebanuitele-beneficii-ale-unei-calatorii.html

Ce este foarte important sa intelegeti, asta pentru ca banuiesc ca multi sunteti noi, e ca atmosfera o faceti voi. Noi organizatorii oferim cadrul: un hotel bun cu o baza SPA in care sa va relaxati - detasati un pic de cotidian, un loc placut si intim in care sa puteti socializa, sa va distrati, sa dansati. O aveti pe Lidia cu voi, o persoana foarte comunicativa si deschisa si care se pricepe tare bine in organizare, de la grupuri de tanci pana la adulti, mai mari decat ea...O sa aveti doua seri cu DJ, asta este surpriza noastra, astfel incat o sa puteti dansa, pana va rupeti pantofii...

Dar atat putem face, restul trebuie sa-l faceti voi. Cadrul nu ofera prilejul de discutii, de reprosuri, de critici, de mutre si dat ochii peste cap, cel putin unor persoane care stiu sa aprecieze corect lucrurile si nu au tendinta aceea de a iesi in evidenta intr-un grup prin critici...Pentru ca altfel n-ar avea cu ce... ::) In mod firesc ar trebui sa existe compatibilitate in grup, autofiltrele niseaza participantii, asa ca va veti intalni acolo cu persoane cu care ar trebui sa comunicati usor, pe acelasi palier. Deci nu sunt motive care sa afecteze cu nimic atmosfera...Asa ca puneti in bagaje zambete, ganduri bune si pregatiti-va de veselie!

Va urez sa va distrati, sa va faceti cat mai multi prieteni, sa va bucurati de cateva zile minunate!

Offline cozmyn1

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018
« Răspuns #39 : Miercuri, 28 Noiembrie 2018, 22:37 »
Salutare din nou la toti! :)

Vad ca nimeni nu prea vrea sa se combine unul cu altul la drumuri! :)

Am intrebat si eu daca vine cineva din Cluj, deoarece oricum vin cu masina personala! :) Dar vad ca nici la altii, care vin din alte zone, nu prea se inghesuie lumea! :) Toata lumea pentru siguranta lor , fiind prima data, vor sa vina fiecare singur... :-))

Sper sa ne distram....drumuri bune pe maine! :)

Cosmin
Cosmin B.

Offline rox

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 36
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2018
« Răspuns #40 : Duminică, 02 Decembrie 2018, 21:35 »
O excursie excelenta, foarte fun, cu muuulte reprize de dans😄, cu mult rasfat la spa, si cu zi Nationala sarbatorita ca intr o familie! Multumesc Gigi, multumesc Lidia, si de asemenea multumesc Cosmin pentru drumul inapoi spre Cluj, cu vizita neasteptata si minunata la salina Turda !!! 😄 sunt datoare cand vii in Bucuresti!

Offline cozmyn1

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Roxana, ma bucur ca ti-am putut oferi o intoarcere cat mai placuta! Cu siguranta cand ajung prin Bucuresti, iti dau de stire! Pana atunci cine stie in ce excursii ne mai vedem.... ;)

Pentru prima excursie a mea in cadrul singlecamp , a fost o iesire superba! Sper ca la urmatoarele iesiri, fetele sa fie si mai deschise...sa nu mai umble asa mult 2 cate 2, ca descurajeaza baietii... ;D
Cosmin B.