Autor Subiect: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018  (Citit de 17669 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #15 : Duminică, 15 Aprilie 2018, 08:39 »
Aici nu se prea vede ca urmeaza o petrecere,  este cam liniste  :)
Fiind o petrecere dedicata regiunii centrale și nu numai, hai sa vedem cine îsi anunta prezenta si de unde vine? 
Spre exemplu eu sunt chiar din Sibiu.

Am vazut undeva la nou intrati ca va mai participa Paul din Medias....
@Paul , poti sa spargi gheata si aici  :)

@Teutta36 , participa la excursie , dar probabil va fi prezenta si la petrecere, nu Teutta? Esti din Constanta?  O sa iti placa cu siguranta la Sibiu  :thumbup: Ai ales bine aceasta actiune pentru inceput, sunt sigura ca o sa iti placa, nu iti fa nicio problema   ;)


Offline Teutta36

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
  • Carpe diem
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #16 : Duminică, 15 Aprilie 2018, 10:10 »
Buna dimineata. Da. Sunt din Constanta. Sper sa fie vreme buna.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #17 : Duminică, 15 Aprilie 2018, 10:34 »
Daca va fi vreme frumoasa ca in weekendul acesta, sa fie perfect. 
Important este sa fie soare , oricum în acțiunile Singles Camp vremea cam tine cu noi  :D

Offline Flo76

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #18 : Duminică, 15 Aprilie 2018, 20:23 »
Buna m am inscris si eu la aceasta petrecere si as vrea sa intreb daca mai este cineva din Brasov care va merge la Sibiu s au daca organizeaza cineva un mijloc  transport care sa treaca si prin Brasov.
Flo

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #19 : Duminică, 15 Aprilie 2018, 20:47 »
Buna Flo76, este bine ca ai pus întrebarea referitoare la transport, în felul acesta poate se mai arata cineva interesat si va grupati.

Încet încet o sa dea un semn cei înscriși.   :)

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #20 : Luni, 16 Aprilie 2018, 00:38 »
"Teutta36' , draga mea,  tu pana la urma in ce actiune te-ai inscris  in
"Excursie la Sibiu!"cea din 4-6 mai
                sau
 "Petrecere la Sibiu" cea din 5-6 mai
 
Din ce ai mai sris tu anterior cred ca te-ai inscris pentru Excursie Sibiu din 4-6 mai, verifica totusi si cat ai platit.  daca esti la excursie vezi ce scrie pe
http://www.singlescamp.ro/eveniment/excursie-la-sibiu-4-6-mai-2018/ si pleci cu o zi mai devreme si ai transportul asigurat din Bucuresti .

Te rog nu mi-o lua in nume  rau,  am sesizat neconcordanta. deoarece am urmarit forumul zilnic cu speranta ca se va organiza transport si pentru "Petrecere la Sibiu" cea din 5-6 mai. :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #21 : Luni, 16 Aprilie 2018, 06:28 »
Teutta36 ne-a lamurit deja - e merge in excursie. Pe aici i-a raspuns addei. Mai  pareau si altii, deci e bine ca toata lume sa verifice pe unde s-a inscris.  ;D

Rodica_I, ai vazut deja, nu se organizeaza transport pentru petrecere, deci voi cei care ati inceput lista cu sperante,  ati putea sa incepeti sa va grupati, fie la transport de linie, fie in masini personale.
Succes si veselie.
Cred ca va fi o vesela intamplare aceasta intalnire dintre excursie si petrecere. Se va lasa cu talpi rupte de dans. :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #22 : Luni, 16 Aprilie 2018, 08:40 »
Multumesc  "wonderland" , am vazut cum mi s-au "taiat aripioarele sperantei"  :'(

In privinta fetei din Constanta , probabil ca am pierdut firul discutiei ... ;D , bine ca s-a lamurit  :applause:


Offline Teutta36

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
  • Carpe diem
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #23 : Luni, 16 Aprilie 2018, 18:33 »
M am inscris la excursie la sibiu.

Offline Flo76

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #24 : Marți, 17 Aprilie 2018, 00:10 »
Da ar fi bine sa ne grupam mai multi din zona Brasov si sa mergem cu o masina eu as merge daca mai sunt doritori ma pot contacta la numarul 0726325098 pentru mai multe detali.
Flo

Offline Mey

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #25 : Marți, 17 Aprilie 2018, 10:46 »
Buna dimineata! Sunt una dintre persoanele nerabdatoare sa petreaca cateva zile minunate in Sibiu, fiind inscrisa pentru petrecerea care se va tine in acest oras, pe care il revad mereu cu mare emotie. Sunt din Bucuresti si imi manifest intentia de a ma alatura unui grup pentru transportul pana la Sibiu. Numarul de telefon pentru stabilire detalii 0741021927. O zi frumoasa!

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #26 : Marți, 17 Aprilie 2018, 17:39 »
Mey, in loc sa pregatim cortul pentru cheile nerei, tu umbli brambura :tickedoff: :)
Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline Mey

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #27 : Marți, 17 Aprilie 2018, 22:52 »
😂😂 Buna, Laur! Tot pe afara ai ramas si tu?! Cel puțin nu sunt singura. Probabil ca pentru aceasta actiune au fost multe persoane care și-au manifestat intenția de a merge la Cheile Nerei, dar nu s-a putut organiza pt un grup extins. În aceste condiții, poate se va repeta ieșirea.

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #28 : Miercuri, 18 Aprilie 2018, 10:15 »
N-avem sanse la repetitie! Programul de excursii e batut in cuie. Dar se intampla des sa se elibereze locuri cu 2-3 zile inainte. In concluzie, capul sus si cu zambet inainte! :)
Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere la Sibiu si o zi in natura! 5 - 6 mai 2018
« Răspuns #29 : Miercuri, 18 Aprilie 2018, 10:30 »
mai extins de 50 de persoane???  :faint:
(evident, ma refer marimea grupului pentru Cheile Nerei si la afirmatia lui Mey. Dar suntem toti trei si pe dinafara discutiei. Adica  :offtopic:. Deci, eu, una, am fugit. Voi daca mai aveti de comentat, fugiti si voi la topicul cu Cheile Nerei)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.