Autor Subiect: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018  (Citit de 21458 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Edith

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Buna !
Cu siguranta  cele doua locuri  din masina lui Vic sunt ocupate deja .



Offline ioana reni

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Buna. Eu plec din Cluj vineri la ora doua spre Oradea. Daca cineva doreste transport din Cluj, sau de pe traseu poate sa ma contacteze la tel 0744507378.

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
 Leonard se pare ca soarta sau agentia ne-a ales colegi de camera  ;) camera 203, eu sunt deja aici, sa sti ca de comun acord am stabilit deja care pe ce parte doarme  :D :D
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline ANAANA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Buna. Aradenii sunt primii . :applause:

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Noi mai avem 30km pana la Felix. Ne intalnim in restaurantul hotelului in jur de 19:30 - 20.00

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Va reamintesc programul pentru maine:
- 8:15 - 10:30 micul dejun
- 9:00 plecarea de la hotel la Oradea pentru turul pietonal
- 9:30  intalnirea in Oradea, piata Unirii, la statuia lui Mihai Viteazu
Turul pietonal va dura aproximativ 3 ore

14:00 - intalnirea in fata hotelului pentru cei care doresc sa mearga la strandul Apollo

19:00 cina + petrecere in restaurantul hotelului

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #66 : Sâmbătă, 30 Iunie 2018, 09:28 »
Distractie faina tuturor! Mi-as dori mult sa stiu ca aceste petreceri zonale i-au atins tinta: sa se formeze nuclee de prieteni, cu care sa incepem plecarile din acele locuri. Este un moment important pentru formarea unor grupuri zonale.

Nu stiu cum e timpul, dar sa stiti ca daca stii cum sa ti-l petreci...nu exista vreme rea! Voi sunteti impreuna acolo, va puteti bucura de grup, sa va cunoasteti, sa socializati, sa va distrati si pt ca sunteti la Felix, sa va balaciti!

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #67 : Sâmbătă, 30 Iunie 2018, 17:19 »
Mulțumim Gigi. Oradea este minunata. Avem noroc de vreme perfectă. Mai avem puțin și începe petrecerea  *|* :dance: ne gândim cu drag la voi  ;).

Offline Ghita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
E liniste mare pe aici...Impresii sau comentarii despre petrecere, nimeni nimic...? ;) ;) ;)

Offline Armyman1907

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Nu stiu Ghita, eu inca imi pun impresiile in ordine. Ma gandesc la procentul de oameni super multumiti ca mine de exemplu, la cei care nu au gasit ce asteptau si la procentul ala mic dar important de frustrati.

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Nu am vrut sa scriu deloc pt ca trebuie sa scriu un feedback neplacut, dar nu in ceea ce priveste petrecerea, ci atitudinea participantilor la eveniment.
Grupul "PESTERISTILOR" din Sibiu a mers catre cei care deja erau la Oradea cu sufletele deschise, cu buna dispozitie si dorinta de a comunica, dar....... am fost total ignorati.
O atitudine neacceptata in singlescamp, cu atat mai mult ca este vorba de oameni “maturi”.
Cand am vazut ca asa sta treaba, am decis sa imi vad mai departe de grupul meu si atat.
Daca ne-ar fi acceptat printre ei si pe noi "PESTERISTII" ar fi fost altceva. Am fost pur si simplu IGNORATI de foarte multi care venisera pentru petrecere.
Wonderland: ai scris mai sus aceste randuri” Oviarad, sper ca exemplul tau, de membru nou dar activ pe forum sa fie urmat  de cati mai multi "new entry", ba chiar si de cei mai vechiuti.”
Acest lucru nu s-a intamplat.
Petrecerea pentru grupul "pesteristilor" a fost foarte reusita, ne-am distrat, am ras copios, ne-am vazut de glumele noastre, de buna dispozitie.
Sper sa ma reintalnesc cu ei cat de curand.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Eu nu am participat la aceasta actiune, desi mi-ar fi placut.
Nu am prea inteles ,cine sunt grupul "pesteristilor" din Sibiu..? :)

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Adda, au fost 2 actiuni, ca nu se poate vorbi de 2 grupuri. Avantajati au fost cei care au venit din Sibiu, pe un traseu frumos care a cuprins si vizitarea unor pesteri, un grup de 11 persoane care au avut timp sa se cunoasca si sa socializeze. Cei care am fost inscrisi doar pentru petrecere am ajuns la Felix cate unu, cate doi, care cum a putut, la ore diferite asa, o parte fiind la prima participare, fara sa ne cunoastem, asa ca ne-am cam grupat care - cum. Eu am abordat cateva persoane, am fost chiar in situatia haioasa in care am abordat 2 doamne aflate pe terasa hotelului in dorinta de a socializa, persoane amabile si vesele dar care nu faceau parte din grup. Au fost mai multe persoane care au ajuns devreme, care cum am ajuns ne-am cazat si am iesit pe afara, prin statiune, asa ca ne-am imprastiat, pentru simplu motiv ca nu ne cunosteam. Pentru ca grupul de la Sibiu a ajuns mai tarziu, dupa ora 19,30, o parte din noi au cautat locuri unde sa manance. Cert e faptul ca nu aveam cum sa formam un grup ca sa-i intampinam pe excursionisti. Cei noi nu au stiut sa mai arunce o privire pe forum unde Diana a comunicat o alta ora de intalnire, asa ca au fost cam dezorientati, ca sa nu spun mai mult. Si uite asa am pierdut o seara de socializare. Asa ca, dragi colegi pesteristi, nu fiti suparati pe noi pentru ca nu v-am intampinat, voi oricum ati avut parte de o excursie frumoasa, distractie si socializare in timp ce noi, cei din vest, nu am reusit nici macar sa ne cunoastem, care de unde suntem, decat pe grupulete, functie de cum ne-am asezat la mese. In schimb, parerea mea este ca petrecerea de sambata seara a fost reusita, toata lumea a dansat, muzica pe toate gusturile, mancare buna, veselie. Parea ca toata lumea se simte bine.
La fel si turul pietonal din Oradea, de sambata, a fost excelent. Oradea este un oras frumos, care merita vizitat. Poate ca Diana va scrie pe forum cate ceva despre oras, doar asa, ca sa va trezeasca interesul.
Duminica o parte din noi am preferat relaxarea la termale, unde ne-am simtit bine. Din pacate pentru mine a trebuit sa plec spre casa, insa, asa cum am vazut in poze, un grup de petrecareti in frunte cu Dan au fost la strand, la Padis, pe nocturna. Ce v-am invidiat cand am vazut pozele, eu acasa voi la termale! Deci putem bifa la reusite turul pietonal in Oradea, petrecerea de sambata seara, relaxarea la termale. Cu socializarea nu ne-a prea iesit, poate data viitoare. Deci 3 din 4 pentru petrecareti si 4 din 4 pentru pesteristi. Deci, nu fiti suparati, avantaj voi.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Multumesc Simo pentru detalii, ma bucur ca vezi partea buna a actiunii.  :flori:

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Si eu iti multumesc Adda. Ideea este sa te bucuri de lucrurile bune si frumoase care ti s-au intamplat, sa treci fara patima peste micile nereusite. Fiecare vede lucrurile din punctul lui de vedere, fara sa cunoasca toate amanuntele, suntem diferiti, cu varste, personalitati, asteptari diferite. Eu personal regret faptul ca nu am reusit sa comunic cu mai multe persoane aflate la prima actiune, sa le povestesc despre experienta mea in SC, sa le fac sa se simta bine in comunitatea noastra. A fost inca o experienta din care am invatat lucruri, asa ca data viitoare voi fi de mai mult ajutor.