Autor Subiect: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019  (Citit de 22861 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline NICOLEADRI

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #30 : Marți, 19 Noiembrie 2019, 10:35 »
Buna!Merge cineva din Suceava sau Iasi ?

Offline NICOLEADRI

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #31 : Marți, 19 Noiembrie 2019, 10:39 »
Salutare! Merge cineva din Suceava, Iasi, Targu Frumos sau Targu Neamt?  :-\
   


Eu merg din SUCEAVA

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #32 : Miercuri, 20 Noiembrie 2019, 15:24 »
Salutare! Eu sunt insotitorul de grup la acest eveniment si merg din Iasi  :)
Voi pleca pe 29.11 la ora 7.00. Daca este cineva care merge pe ruta Iasi - Tg Frumos - Borsec - Toplita - Reghin - Tg Mures si doreste sa calatorim impreuna, sa-mi lase un mesaj pe forum sau la nr 0743 122214

Offline stefanel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Din păcate cred că voi renunța la această excursie, așa că sunt dispus să cedez locul unui alt doritor. Telefon 0722329961.

Offline Andreeamus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #34 : Marți, 26 Noiembrie 2019, 09:05 »
Salut, trece cineva prin Cluj (sau pleaca din Cluj) si mai are un loc ? Merci! (0743 020 967)

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #35 : Marți, 26 Noiembrie 2019, 16:11 »
Buna, tuturor! 

Pentru mine este al patrulea an consecutiv cand sunt insotitor de grup din partea Singles Camp in aceasta minivacanta de la Tg Mures si sper sa fie, ca in fiecare an, prilej de relaxare, distractie, dans, conversatii interesante si prietenii frumoase. :) De obicei vin multe persoane care sunt la prima participare si care au multe intrebari legate de  specificul excursiilor noastre, de forum si modul acesta de comunicare, etc. Eu voi fi cu voi pentru 4 zile in care voi incerca sa raspund tuturor si sa va introduc in atmosfera Singles Camp. mai jos, va transmit cateva detalii privind programul:

Vineri, 29 noiembrie – check-in incepand cu ora 15.00. Eu voi fi la receptie intre 15.00 – 17.00. Daca ajungetii mai tarziu, nu este nici o problema, veti fi repartizati in camere de catre receptioner.
Incepand cu ora 19.00, avem cina tip bufet si party  :dance: in clubul care este rezervat in exclusivitate pentru noi. Cina este finger food, cu gustari calde si reci si este inclusa in pret, iar bauturile sunt contra cost si se comanda la bar. Fiind prima seara, va rog sa incercati sa ajungeti pana la ora 20.00, pentru a intra mai usor in atmosfera, pentru a va cunoaste intre voi si pentru a va comunica programul zilelor urmatoare.

Sambata, 30 noiembrie
Mic dejun, SPA sau plimbari. Fiecare isi face programul cum doreste. Daca veti dori sa iesiti la plimbare va pot face recomandari.
Seara, Incepand cu ora 19.00, cina si party  *|* :dance:

Duminica, 1 decembrie
In fiecare an, de ziua nationala a Romaniei, am iesit intr-un tur in centrul orasului si am urmarit parada, am vizitat Palatul Culturii si am luat pranzul la un restaurant traditional, ceea ce va propun si voua. Ne vom intalni la 10.00 in holul hotelului si ne vom grupa sa luam taxiuri. Cu masinile personale va fi mai dificil de circulat si parcat pentru ca zona centrala este inchisa. Daca luam si pranzul in oras, estimez ca vom termina pe la 15.30 – 16.00.  Deci, daca vreti sa iesiti de 1 Decembrie sa nu va programati tratamente/masaje in acest interval orar.
Seara, ne vedem ceva mai tarziu, de la ora 20.00, tot in club. Dupa cina, va povestesc si va prezint cateva din excursiile Singles Camp. Este ocazia sa puneti intrebari si sa aflati ce doriti despre destinatiile noastre de vacanta si despre comnitatea Singles Camp.

Luni, 2 decembrie
Dupa micul dejun, mai puteti petrece vreo 2 ore la SPA daca aveti timp; check-out pana la ora 12.00

-   Programul la SPA este 9.00 – 23.00. Va recomand sa va faceti programari din prima zi daca doriti masaje/tratamente (acestea sunt contra cost). Prosoapele pt piscina sunt gratis, halatele se inchiriaza cu 8 lei/tot sejurul sau va puteti aduce halatul de acasa.
-   Mesele de pranz nu sunt incluse in pret. Se poate lua masa de pranz la restaurantul hotelului care anul trecut facea o mancare foarte buna, sau aveti cateva variante in zona centrala.
-   Vremea se anunta ploioasa si in racire. Daca vreti sa iesiti, sa aveti haine groase si o umbrella.
-   Pentru serile din club nu exista o tinuta impusa. Va puteti imbraca ca pentru o seara in oras/club. Nu rochii de seara sau ceva foarte elegant.

Daca mai aveti intrebari, mi le puteti adresa aici, poate sunt de interes si pentru alti participanti.

Drum bun si ne vedem vineri :thumbup:


Offline IriGoro

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #36 : Marți, 26 Noiembrie 2019, 17:48 »
Bună Lidia
Au fost suplimentate 5 camere in alt hotel , cum procedăm ?

Offline soringrd

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #37 : Marți, 26 Noiembrie 2019, 17:50 »
Bună seara! Mai are cineva din București  nevoie de transport?
Am două locuri libere.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #38 : Marți, 26 Noiembrie 2019, 23:22 »
Bună Lidia
Au fost suplimentate 5 camere in alt hotel , cum procedăm ?

Buna! Participantii care s-au inscris pe locurile suplimentate de la Hotel Plaza au acelasi program si acces la SPA-ul de la Hotel Business. Doar cazarea si micul dejun este la Plaza. Check-in-ul se va face tot dupa ora 15.oo, va exista un roomlist, asa ca trebuie sa aveti doar actul de identitate la voi pentru cazare. Hotelul Plaza este in centru, langa cele mai importante obiective turistice iar Hotel Business este situat la intrarea in oras dinspre Sighisoara. Cu masina/taxiul sunt 10 minute intre ele. Practic ne vom intalni toti, vineri, de la ora 19.00 in clubul de la Business.

Offline stefanel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #39 : Miercuri, 27 Noiembrie 2019, 09:54 »
Din păcate cred că voi renunța la această excursie, așa că sunt dispus să cedez locul unui alt doritor. Telefon 0722329961.


Nici un doritor? :faint

Offline Giullia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #40 : Miercuri, 27 Noiembrie 2019, 15:47 »
Buna ,
eu as fi interesata, daca nu ai dat locul la altcineva.
Multumesc.

Offline Cristianul

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Salutari, plec maine (vineri) din Cluj in jurul orei 14 si am 2 locuri libere; in cazul in care mai doreste sa vina cineva, ma poate suna la 0745394949

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #42 : Vineri, 06 Decembrie 2019, 13:23 »
Salutari dragilor !  *|*  Sper ca ati ajuns bine cu totii acasa , mai relaxati si optimisti dupa aceasta iesire ! A fost frumos la Tg. Mures , Spa-ul reconfortant , perfect pt. revenire dupa atata dans, personalul hotelului extrem de amabil iar centrul orasului f. ofertant in restaurante
 cafenele dar si pentru plimbari . Eu am ales parcul Zoo in locul paradei de 1 Dec. pt. liniste  :giggle:   ;)
Multumim Lidia pt. tot si membrilor S.C.& T. pe care am reusit sa-i cunosc cu aceasta ocazie si care au contribuit la reusita acestei actiuni !  :kissing: :flori: