Autor Subiect: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie  (Citit de 24399 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline VERONA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #45 : Marți, 22 Ianuarie 2019, 18:06 »
Bună, tuturor!

   Prietena mea nu mai poate participa la acest eveniment, dacă există cineva care dorește acest loc, rog să se adreseze direct agenției. Mulțumesc frumos!


Lista transport Bucuresti

1. Miha-ella
 2. Lumi66
 3. Olivia B
 4. Ileana F
 5. Monica F
 6. Violeta S
 7. Florentina Negru
 8. Cristina Lazar
 9. Cristina Ionescu
10.Luci Simion
11.Rodica I
12. Marioara S
13. Florin I.
14. Angela T
15. Gabriela P.
16. Verona .P
17. Sebastian P.
18. Carmen L.


Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
;)bun  gasit  tuturor....ce mult  mi as  dori  sa ajung   si eu..insa daca este  cineva  care nu mai poate  ajunge din anumite  motive...acesta este  nr. meu...0747570533
CRISS TINA

Cristina, se pare ca ai noroc, vorbeste cu agenția

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #47 : Miercuri, 23 Ianuarie 2019, 10:45 »
OK Pentru "Pasi in zapada....." cum ne intoarcem in Bucuresti? Eu sunt din Constanta si as veni pana in bucuresti cu transport propriu, vin la Sibiu ca masina voastra si cu ce ma intorc?
Iatan, daca mai intri pe forum, lasa un numar de telefon  si te lamurim noi cei din Constanta  ;) ..sau suna tu la 0723/830444

Offline Sebastian

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
  • Life is good !
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #48 : Miercuri, 23 Ianuarie 2019, 16:51 »
Buna celor din Cta !

Eu voi merge cu masina la capitala, joi noaptea va fi plecarea . Mai am doua locuri libere pt cei care nu si-au gasit cu ce sa ajunga.
Ma puteti contacta pe mobil 0722,31,31,53 .

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Doamne ce galagie pe aici , cate discutii ::), aaa va pastrasti pentru intalnirea de maine  ;)

Dragilor si dragelor azi fiind "Ziua Unrii" , noi fiind cazati la un han propun "participantilor galagiosi" ca maine seara  sa avem ca vestimentatie macar o ie  ;)
Sa incingem o hora a unirii ca tot suntem adunati din toata tara

La multi ani!  :flori:


Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
A..a si inca ceva,... cum e vremea la Sibiu, merge ia cu bocanci?

Offline Angela T

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Ia merge cu palinca.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Cum a mers ia cu bocancii? Cum s-a asortat palinca cu hora? Ce-a fost mai mare, rasul sau zapada?
Aflam si noi ceva? :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Angela T

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Toate s-au asoratat bine, pana si rachetele in picioare ni s-au potrivit, desi unii au nimerit o pereche formata din 2 rachete pt piciorul stang, altii pentru piciorul drept, deci s-au potrivit in final. Mersul pe rachete a fost minunat, zapada si aerul curat presarat cu multa zapada din cer. Mai mult decat atat, dl presedinte Johannis a avut onoarea sa se pozeze cu noi la Paltinis. Eu m-am bucurat sa ma revad cu multe persoane pe care le-am cunoscut prin intermediul SC si voi mai veni la Fuga Lolelor(am primit 2 gogosi ). Ar fi mai multe de povestit, dar as mai adauga ca grupul a fost reusit, iar pentru ghizi nota maxima!

Offline oli

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 248
A fost o excursie minunata, ca de fiecare data la Fuga Lolelor, excursie in care tot vin de 3 ani. A fost f frumos, cu f multa zapada si usor traseul montan, muzeul Astra Sibiu ne-a aratat fata lui din iarna, petrecerile au fost pline de voie buna, o placere deosebita revederea prietenilor dragi si a insotitorilor de grup, Lolele mereu frumos organizate. Din breasla dogarilor au fost anul asta 2 barbati care invarteau pahare cu vin pline pe un cerc , dar acum cate 5 pahare. Ne-ai lipsit, Gigi, noroc ca ne-ai mai povestit care ceva chiar daca si inregistrat. Dar Gusti si Mircea au fost la inaltime. O gura de aer curat, un pic de efort in zapada, in Paltinisul ozonificat. Am si mancat f bine..

Offline Angela T

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Am uitat sa scriu ca ne-am plimbat si cu sania pe aleile muzeului.  :dance:


Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Oli si Angela, multumim pentru fotografii  :)

Mai sunt ceva povestitori pe aici? Poate la anu' merg si eu la Agnita  :-\

„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #58 : Miercuri, 30 Ianuarie 2019, 05:27 »
 O0 Așa, da! Vad ca si papanasul s-a asortat delicios cu clatita. ;D
Sania, unde e sania?  :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Angela T

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #59 : Miercuri, 30 Ianuarie 2019, 15:59 »
Cum se ataseaza pozele?  :help: