Autor Subiect: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019  (Citit de 35145 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Nicoletaborcan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #60 : Joi, 21 Februarie 2019, 14:47 »
Cum te pot contacta cristian t? Si cati bani trebuie sa punem la benzina?

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #61 : Joi, 21 Februarie 2019, 14:59 »
buna,

din motive personale nu mai pot ajunge la Sighisoara, asa ca cedez loc liber la femei pentru care am achitat doar avansul in valoare de 200 lei
persoanele interesate ma pot contact la telefon 0723  623 593.
multumesc
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline cristian t

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #62 : Joi, 21 Februarie 2019, 16:42 »
Nicoleta ai numarul meu de mobil intr-o postare anterioara. Da-mi mesaj pe Whatsapp. Motorina o calculam. Fac plinul la plecare din si la sosirea in Bucuresti.

Offline ionut piciorus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #63 : Vineri, 22 Februarie 2019, 12:43 »
Buna Catalina. Sunt Ionut si tot din Ploiesti. Poate iti gasesc o solutie de transport daca nu ai aranjat nimic.Daca esti interesata suna_ma ....0723080847

Offline marian1204

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #64 : Vineri, 22 Februarie 2019, 16:26 »
Hey, ati rezolvat cu costumele? Eu merg astazi la un centru de inchiriere sa vad ce ma ispira  *|* :dance: :yeah: :thumbup:

Am inchiriat ceva frumos de la un centru de pe sos. Mihai Bravu

Offline emanuela25.sv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
  • Nu sunt ce par a fi
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #65 : Sâmbătă, 23 Februarie 2019, 06:23 »
Am inteles ca nu e nimeni din Moldova. Eu vin cu masina, din Falticeni-Suceava, daca e cineva pe traseul spre Sighisoara anuntati-ma.
Exagerarea este adevarul care si-a pierdut rabdarea

Offline DINESCU DEORGETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #66 : Duminică, 24 Februarie 2019, 08:45 »
Buna ziua,
Numele meu este Georgeta Dinescu si vreau sa stiu daca figurez pe lista  excursiei de la Sighisoara din 1-3 martie.
Vreau de asemenea precizari in legatura cu ora si locatia de unde se pleaca -din Bucuresti.
Va multumesc!

Offline DINESCU DEORGETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #67 : Duminică, 24 Februarie 2019, 08:53 »
Numele meu este Dinescu Georgeta, am achitat excursia de la Sighisoara  din 1-3 martie 2019.Vreau sa stiu daca figurez in lista si detalii despre ora si locul de plecare din Bucuresti. Va multumesc

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #68 : Duminică, 24 Februarie 2019, 08:55 »
Georgeta, in urma inscrierii si platii trebuia sa primesti un Email de confirmare a platii. Ai verificat, l-ai primit? Aceea este confirmarea ca esti pe lista.

Despre transportul din Bucuresti, citeste te rog ceea ce s-a scris pana acum pe forum pe acest topic.

Offline DINESCU DEORGETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #69 : Duminică, 24 Februarie 2019, 09:32 »
Va rog sa-mi confirmati daca figurez pe lista de transport din Bucuresti, de unde se pleaca si la ce ora?
Am primit confirmarea  ca figurez in lista, dar nu inteleg cum este cu transportul.Vin din Jud. Calarasi si vreau sa stiu daca am loc in transportul cu autocarul din Bucuresti.
Va multumesc!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #70 : Duminică, 24 Februarie 2019, 10:14 »
Georgeta, ti-a raspuns deja Admin.
1. Daca ai achitat si ai primit email de confirmare a platii, esti pe lista de participanti in excursie.
2. Ia-ti un pic de timp si citeste prezentarea excursiei si ce s-a mai scris legat de transport.
Rezumat - transportul pana la destinatie nu este, nu a fost nicicand inclus. Nu sunt suficiente persoane inscrise pentru organizarea transportului din Bucuresti.
Ce solutii sunt - vezi citind cu rabdare ce s-a scris deja, sau la informatii gara/autogara.

Relax and enjoy!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline marian1204

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #71 : Duminică, 24 Februarie 2019, 14:51 »
Georgeta.. exista solutii de plecare dinspre Bucuresti spre Sighisoara! In prima instanta, Cristian T spunea ca are locuri disponibile. In alta ordine de idei, solutia aleasa de mine si inca o persoana a fost sa cumparam cate un bilet dus-intors, Bucuresti-Sighsoara, cu plecare spre Sighisoara vineri la ora 07.30 (vom ajunge in jurul ore 13) si revenire spre Bucuresti, din Sighisoara, duminica la ora 14.30 (ajungem in jurul orei 20). Plecarea din Bucuresti se face de la autogara C&I de pe Ritmului.

Offline cristian t

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #72 : Duminică, 24 Februarie 2019, 15:26 »
Georgeta poti merge cu mine. Doar sa ajungi la o ora rezonabila in Bucuresti sau sa vii de seara si sa dormi la vre-o ruda.

Offline emanuela25.sv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
  • Nu sunt ce par a fi
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #73 : Duminică, 24 Februarie 2019, 15:53 »

Nu am primit confirmare daca sunt sau nu pe lista la actiunea de la Crit. Sper sa fiu.
Exagerarea este adevarul care si-a pierdut rabdarea

Offline marian1204

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #74 : Duminică, 24 Februarie 2019, 16:03 »
Nu am primit confirmare daca sunt sau nu pe lista la actiunea de la Crit. Sper sa fiu.

Nici eu nu am primit vreun email de confirmare dar cred ca este irelevant acel email atata timp cat nu am platit nici un avans pentru acea miniexcursie. Banuiesc ca vom primii confirmarea, verbal, dupa ce vom ajunge in Sighisoara si ne vom caza la hotel ;)