Autor Subiect: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 16 - 19 mai  (Citit de 28888 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline CristinaIonescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 36
dupa cate stiu schimbul e baiat cu baiat, fata cu fata asa ca nu va bateti pe aceleasi locuri

Offline spirit jucaus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • ”Cea mai frumoasa jucarie, este jucaria de vorbe”
Seara buna tuturor!  :) Alternativa la aceasta excursie ramane cea din 1-4 august, intr o alta organizare insa, fara spectaculosul rafting.Sansa sa va surada ! :smitten:

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
DESCHIDEM LISTA DE TRANSPORT:

Traseul 1 Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova - Strehaia - Drobeta Turnu Severin - Orsova - Moldova Noua - Sasca Romana

1.


Traseu 2 Sibiu – Orastie – Hateg – Caransebes – Resita - Oravita – Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

1.



Offline Vio7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
DESCHIDEM LISTA DE TRANSPORT:

Traseul 1 Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova - Strehaia - Drobeta Turnu Severin - Orsova - Moldova Noua - Sasca Romana

1. Zamfir Adriana Violeta


Traseu 2 Sibiu – Orastie – Hateg – Caransebes – Resita - Oravita – Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

1.




Offline Matei Mihaela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
DESCHIDEM LISTA DE TRANSPORT:

Traseul 1 Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova - Strehaia - Drobeta Turnu Severin - Orsova - Moldova Noua - Sasca Romana

1. Zamfir Adriana Violeta
2. Mihaela Matei

Offline spirit jucaus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • ”Cea mai frumoasa jucarie, este jucaria de vorbe”
DESCHIDEM LISTA DE TRANSPORT:

Traseul 1 Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova - Strehaia - Drobeta Turnu Severin - Orsova - Moldova Noua - Sasca Romana

1. Zamfir Adriana Violeta
2. Mihaela Matei
3. Violeta N.
4.


Traseu 2 Sibiu – Orastie – Hateg – Caransebes – Resita - Oravita – Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

1.



Offline spirit jucaus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • ”Cea mai frumoasa jucarie, este jucaria de vorbe”
Bun gasit !
Am inteles ca postam listele in paralel cand ne completam numele !
Mihaela...salutari  *|*...dar ai trecut doar traseul din Bucuresti, am revizuit eu lista. Pana sa mi trec eu numele, te-ai strecurat intre 2 Violete  ;D....tocmai ma amuzam ca facem bolta cu flori pt. lista din Bucuresti :flori:
Salutari si Violetei Z. :flori:

Offline Vio7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Multumesc pentru salutari. Toate cele bune si la buna vedere!  *|*

Offline f-1969

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 74
DESCHIDEM LISTA DE TRANSPORT:

Traseul 1 Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova - Strehaia - Drobeta Turnu Severin - Orsova - Moldova Noua - Sasca Romana

1. Zamfir Adriana Violeta
2. Mihaela Matei
3. Violeta N.
4. Daniela-Mirela F.
5.


Traseu 2 Sibiu – Orastie – Hateg – Caransebes – Resita - Oravita – Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

1.


Offline george5128

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
DESCHIDEM LISTA DE TRANSPORT

Traseul 1 Bucuresti-Pitesti-Slatina-Craiova-Strehaia-Drobeta Turnu Severin-Orsova-Moldova Noua-Sasca Romana

 1.Zamfir Adriana Violeta
 2.Mihaela Matei
 3.Violeta N.
 4.Daniela-Mirela F.
 5.

Traseu 2 Sibiu-Orastie-Hateg-Caransebes-Resita-Oravita-Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

 1.Gheorghe M.
 2.

Offline george5128

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13

   Iacata-ma si cap de lista :D.Ii drept nu la alegerile din mai ci la excursia din mai :D.

Offline lumi66

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
DESCHIDEM LISTA DE TRANSPORT

Traseul 1 Bucuresti-Pitesti-Slatina-Craiova-Strehaia-Drobeta Turnu Severin-Orsova-Moldova Noua-Sasca Romana

 1.Zamfir Adriana Violeta
 2.Mihaela Matei
 3.Violeta N.
 4.Daniela-Mirela F.
 5.Luminita
 6.Beatrice
 7.

Traseu 2 Sibiu-Orastie-Hateg-Caransebes-Resita-Oravita-Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

 1.Gheorghe M.
 2.

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
absolut intamplator, daca renunta vreo doamna la excursia asta, sunt interesata :) recunosc, nu-mi fac mari sperante, totusi...

Offline eugenandrei

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 153
Re: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 16 - 19 mai
« Răspuns #28 : Sâmbătă, 23 Martie 2019, 08:09 »
 LISTA DE TRANSPORT

Traseul 1 Bucuresti-Pitesti-Slatina-Craiova-Strehaia-Drobeta Turnu Severin-Orsova-Moldova Noua-Sasca Romana

 1.Zamfir Adriana Violeta
 2.Mihaela Matei
 3.Violeta N.
 4.Daniela-Mirela F.
 5.Luminita
 6.Beatrice
 7.Eugen A.
 8.

Traseu 2 Sibiu-Orastie-Hateg-Caransebes-Resita-Oravita-Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

 1.Gheorghe M.
 2.

Offline CristinaIonescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 36
LISTA DE TRANSPORT

Traseul 1 Bucuresti-Pitesti-Slatina-Craiova-Strehaia-Drobeta Turnu Severin-Orsova-Moldova Noua-Sasca Romana

 1.Zamfir Adriana Violeta
 2.Mihaela Matei
 3.Violeta N.
 4.Daniela-Mirela F.
 5.Luminita
 6.Beatrice
 7.Eugen A.
 8. Cristina I.
 9.

Traseu 2 Sibiu-Orastie-Hateg-Caransebes-Resita-Oravita-Sasca Romana si retur pe acelasi traseu

 1.Gheorghe M.
 2.